תפריט

חברת ניקיון מומלצת: כך תבחרו חברת ניקיון

עוברים דירה? חוויתם שלא נדע שריפה או הצפה? זקוקים לחברת ניקיון מקצועית שתעשה לכם סדר בבלאגן? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

אצלנו תמצאו את כל שירותי הניקיון שאתם צריכים תחת קורת גג אחת לרבות פוליש קריסטל, פוליש ווקס לרצפה, פוליש אקרילי, ליטוש רצפה, ליטוש שיש, ניקיון אמבטיות ומקלחונים, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון אחרי מעבר דירה, ניקיון אחרי שריפה, ניקיון לאחר הצפה וניקיון חלונות. אז בחרנו לעזור לכם להבין קצת יותר על חברת ניקיון מומלצת: כך תבחרו חברת ניקיון.

הצעת מחיר

יש פער מחירים אדיר בין חברת ניקיון אחת לשנייה. הצעות מחיר זולות במיוחד חייבות להדליק אצלכם נורה אדומה.

למה? משום שלרובן יש מטרה לסגור אתכם את העסקה ואז ברגע האמת, תוך כדי תהליך הניקיון, תמצאו את עצמכם משלמים על עוד שירותים שהחברה הזו תוסיף לכם.

לכן, הכי חשוב שכאשר אתם מקבלים הצעת מחיר, זה יהיה ברור על מה אתם משלמים וגם כתוב וחתום על ידי שני הצדדים. חומרים וציוד יכולים להקפיץ את המחיר במאות שקלים. תזכרו! אף אחד לא ”עושה לכם טובה או הנחה“ ואתם מקבלים את השירותים בדיוק לפי מה שאתם משלמים.

חברת ניקיון מומלצת: כך תבחרו חברת ניקיון

כמה עובדים מגיעים?

מאוד חשוב לוודא שכמות העובדים שמגיעה לניקיון, תואמת את מצב הדירה. אם מדובר בדירה אחרי שיפוץ מסיבי, כנראה שעובד אחד ממש לא יספיק כאן. בדקו האם הניקיון כולל קרצוף עם מכונה, ניקיון של הפאנלים וכדומה. לעומת זאת, אם כל מה שאתם צריכים זה רק ניקיון יסודי של החלונות, יכול מאוד שעובד אחד או שניים יספיקו.

המלצות ובירור מקיף

יש היום לא מעט חאפרים שמחזיקים במכונת פוליש פשוטה וקוראים לעצמם חברת ניקיון. בדקו היטב מי עומד מאחורי חברת הניקיון, האם מדובר בחברה מקצועית, מה הניסיון שלה, עם אילו מכשירים וחומרי ניקיון היא עובדת, נסו לקבל המלצות דרך אנשים שאתם מכירים ורק אז קבלו החלטה.

אז אם אין לכם זמן, כוח או רצון להתעסק בכל מה שקשור לניקיון הדירה שלכם ואתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית שיש לה כל מה שאתם צריכים לבית באמת מבריק, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לצלצל למספר 1800-68-68-67 או להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם עם מענה על כל השאלות.