תפריט

ניקיון דירה לאחר איתור נזילה

צריכים להזמין בעל מקצוע לאיתור נזילה בבית? חוששים מהבלגן? הגעתם למקום הנכון, קבלו את כל מה שחשוב לדעת על ניקיון דירה לאחר איתור נזילה.

איתור נזילה – למה צריך לנקות אחרי?

זה נכון, אמנם בניגוד לעבר עבודה של איתור נזילה גורמת לפחות בלגן בבית מכיוון שהיא מתבצעת באמצעות פתרונות טכנולוגיים המאפשרים איתור ללא הרס. עדיין, גם במקרים של איתור נזילות באמצעות פתרונות מתקדמים, עדיין בעל המקצוע יצטרך לשבור מספר אריחים או להרים מספר מרצפות על מנת לחשוף את הצנרת ואת הגורם המדויק של הנזילה.

לכן, סביר להניח שלאחר עבודת האיתור, שמעבר לאמצעים הטכנולוגיים כוללת גם שבירה פיזית של תשתית המבנה, אתם תצרכו להנות את הדירה מהלכלוך שהצטבר. האמת היא שבמקרים כאלה אין לכם ברירה אלא להשלים עם הבלגן בבית, אך האמינו לנו, בתום עבודת האיתור והתיקון אתם תוכלו לנקות את הבית ולחזור לשגרת החיים שלכם כמה שיותר מהר.

לנקות לבד או להזמין חברת ניקיון?

במידה ובעל המקצוע שמגיע אליכם לא מבצע שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ופשוט מתחיל לשבור לכם את הבית על מנת לאתר את הנזילה, אין לכם ברירה אלא להזמין חברת ניקיון שגם תפנה את הפסול הכבדה וגם תנקה את הלכלוך שנשאר בבית. אולם, במידה והזמנתם מאתר נזילות מקצועי שיבצע עבודה מדויקת באמצעות מצלמה תרמית למשל, בהחלט תוכלו לנקות את הבית בעצמכם.

לכן, יש חשיבות מכרעת בכל הקשור לבחירה נכונה של בעל מקצוע לאיתור הנזילה. לצערנו, כיום בשוק מסתובבים המון חאפרים שמשכירים מצלמה תרמית מחבר ומגיעים ללקוחות לעשות עבודה לא מקצועית, במקרה הטוב. במקרה הרע, הם ינצלו את חוסר הידע והניסיון של הלקוח שלהם ופשוט ישברו את הקיר על מנת לאתר את הנזילה, ללא שימוש בכלים מתקדמים כפי שמקובל היום.

מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים איתור נזילה?

בהמשך לסעיף הקודם וכפי שכבר הבנתם, אתם צריכים להזמין מאתר נזילות שיש לו ניסיון רב בשנים בכל הקשור לאיתור נזילות ועובדה עם אמצעים טכנולוגיים מתקדמים. במקרים בהם יש לכם נזילה סמויה בבית, האמינו לנו שזה לא הזמן לחסוך ואם תזמינו אינסטלטור חאפר שלא יודע לבצע את העבודה, מעבר לעוגמת הנפש אתם תצטרכו להתמודד עם הנזקים ולא פחות חשוב מזה, להזמין ולשלם לבעל מקצוע נוסף שיגיע על מנת להשלים את העבודה.

קחו מספר הצעות מחיר לאיתור הנזילה, השוו בניהן ובחרו בהצעה הכי מקצועית והכי מפורטת שקיבלתם. ברוב המקרים, הצעת המחיר שתקבלו היא שער הכניסה למקצועיות של האינסטלטור או מאתר הנזילות שמגיע אליכם. במידה ואתם מקבלים הצעת מחיר כללית בכתב יד לא ברור ואין לכם שמץ של מושג על מה אתם משלמים, פשוט המשיכו הלאה בחיפושים אחר בעל מקצוע אמין יותר.