תפריט

שירותי חברת ניקיון מהיום להיום

מי שזקוק לשירותי ניקיון לבית או למשרד מתאם בדרך כלל מראש את המועד הנדרש או עובד עם חברת הניקיון בסבב קבוע והעובדים מגיעים אליו אחת לשבוע, פעמיים בשבוע או בכל יום על פי הצורך של כל לקוח.

שירותי חברת ניקיון מהיום להיום

קיימים גם מקרים יוצאי דופן, שבהם יש צורך בהגעת צוותי ניקיון מהיום להיום. לעיתים זה קורה עקב מצב לא צפוי כמו הגעת אורחים בהפתעה במהלך היום ולכן הלקוחות מעוניינים שהבית או המשרד יהיו נקיים וייראו במיטבם או לחילופין אם העוזרת הקבועה לא הגיעה ולכן הלקוחות מחפשים תוכנית חלופית כי חייבים ניקיון יסודי.

לא משנה מה הסיבה, ברוב המקרים ההנהלה של חברת הניקיון מבינה את הצורך של הלקוחות ונבחנות כמה אפשרויות כדי לתת מענה מידי ללקוח. מכיוון שקיימים לחברת הניקיון צוותי עבודה רבים, הם מגייסים את העובדים הפנויים ביום הרלוונטי ומנתבים אותם ללקוח במיקום הנדרש כך שיבצעו את מלוא העבודות הדרושות גם כשמדובר בהתראה קצרה מהיום להיום.

שירות יוצא דופן של חברת הניקיון

אחת המעלות הגדולות של חברת הניקיון היא האפשרות לתמרן ולעשות את השינויים הנדרשים כדי שהלקוח יהיה מרוצה. כשהדרישה היא להגיע מהיום להיום הם מבקשים מעובדים אחרים להגיע בשלב הראשון של היום ללקוח הזקוק לעזרה מידית ובשלב השני של היום להגיע ללקוח הקבוע בתיאום אתו כדי לא לגרום אצלו לשינויים לא צפויים.

המפקח של חברת הניקיון מקבל מהלקוח את הדרישות הספציפיות, אם מדובר בניקיון כללי או התמקדות ספציפית כמו ניקיון יסודי של המטבח אחרי מסיבה רבת משתתפים או ניקיון של כל החלונות התריסים והדלתות לאור נראותם המלוכלכת במיוחד.

במקרים רבים קיימת דרישה לבצע גם ניקיון יסודי של הגינה והחצר על כל תכולתם כיוון שקיים בשטח לכלוך רב, דבר שאינו סובל דיחוי ליום המחרת.

ניקיון יסודי מהיום להיום

מערך התפעול של חברת הניקיון ערוך לבצע ניקיון מהיום להיום גם בהתראה קצרה. מעבר לצוות העובדים המנותב למשימה זו, קיימת התארגנות לוגיסטית מהירה הכוללת את אספקת כל חומרי הניקוי שיש בהם צורך, אקונומיקה, מסירי אבנית לחדרי הרחצה ולמטבח, חומרים לניקוי תנורים כיריים, מבריקים לשמשות ולמראות ועוד. מארז של מטליות ניקוי לרחבי הבית ולרצפה מוכן תמיד לכל תרחיש ומועבר במהירות לבית או למשרד.

העובדים מנקים באופן יסודי ביותר את כל הנדרש, חלונות, תריסים, דלתות, ארונות מטבח, כלים סניטריים, מרצפות, פרקטים, ריהוט, שטיחים ועוד. העבודה מתחלקת בין העובדים, כל אחד אחראי על תחומים או חדרים מסוימים וכך תוך כמה שעות מתקבל בית או משרד מבריק ולא נראה כלל כל הבלגן והלכלוך ששרר שם על הבוקר.

לקוחות חברת הניקיון

הלקוחות מוקירים תודה על המחווה וההתארגנות המהירה של חברת הניקיון, לא כל דבר נמדד בכסף ובמקרים ספציפיים כמו זה, הדבר החשוב ללקוח הוא למצוא צוותים לעבודה מידית לאור צורך מסוים או מחויבות והנושא הכספי הוא שולי במקרים הללו.

הקשר שנוצר עם חברת הניקיון בנסיבות הייחודיות מוביל במקרים רבים לקשר ארוך טווח שבו צוותי הניקיון אחת לכמה ימים ומנקים באופן יסודי את המקום לשביעות רצונם של הלקוחות.

מפקח על הניקיון

אחד היתרונות הגדולים של חברת הניקיון הוא העובדה שבתום הניקיון מפקח מטעמה בוחן את כל העבודה שהעובדים ביצעו ואת התאמתה לסטנדרטים שקבעה חברת הניקיון.

כל חריגה מהסטנדרטים מובילה את העובדים לביצוע פעולה זו פעם נוספת עד שהמקום יהיה מבריק ומצוחצח.