תפריט

שירותי ניקיון לדירות חדשות

שירותי ניקיון לדירות חדשות

רכישת דירה חדשה יוצרת התעסקות אין סופית בכל הקשור לכך ובעלי הנכס והילדים כבר חולמים להגיע ליום המיוחל שבו יוכלו להתרווח על הספה וליהנות מביתם החדש.

כשמקבלים סוף סוף את המפתח מהקבלן וכשכל קבלני המשנה סיימו את עבודתם, הדירה לא נראית כראויה למגורים כיוון שיש בה לכלוך רב והיא זקוקה לניקיון יוצא דופן שיאפשר מגורים והכנסת כל הארגזים, הציוד והריהוט לדירה החדשה.

ביצוע ניקיון לדירות חדשות

לאור פרק הזמן הארוך שבו נבנתה הדירה והכמות הגדולה של העובדים שעבדו בדירות החדשות, יש לנקות ולחטא באופן יסודי ומקיף ביותר את כל מה שקיים בה. צוותי הניקיון מגיעים לכל חדר ולכל פינה ברחבי הבית כדי ליצור סביבת מגורים היגיינית, נקייה ומתאימה למגורים.

חדרי האמבטיה מכילים כלים סניטריים רבים, אסלות, כיורים, אריחים על הקירות אמבטיות או ג'קוזי. עובדי הניקיון מנקים כל אחד מהם באמצעות חומרי חיטוי וניקוי ייעודיים ובנוסף לכך מנקים את ארון האמבטיה בחלקו הפנימי, החיצוני ואת הפריטי הפרזול כמו הידיות ומתקני ייבוש המגבות.

את חדרי הילדים, חדר השינה, חדר העבודה וכל חדר נוסף הקיים בבית, מנקים מהמסד ועד הטפחות חלונות, דלתות, משקופים, מידוף וכל מה שקיים בחדר. בשטיפת הרצפה או הפרקט עוברים באופן סיסטמטי על כל המשטח לאורכו ולרוחבו כדי לנקות היטב כל מרצפת או כל לוח עץ.

המרפסות זוכות לטיפול מיוחד, יש בהן מעקה, לוחות פרספקס או זכוכיות שמנקים אותם באופן זהיר ויסודי כך שאפשר יהיה ליהנות מהמרפסת.

בדירות גדולות כמו דופלקסים שיש בהן כמה קומות, מנקים היטב מדרגה אחר מדרגה כך שכל השטח יהיה מצוחצח ומבריק.

טיפול בדירות גן

כשמבצעים ניקיון לדירת גן, מנקים היטב את כל אחת מהאבנים המיוחדות שמרכיבות את שבילי הגישה בתוך הגינה ואת הגדרות. דואגים שכל החצר תהיה נקייה מלכלוך או אשפה כך שאפשר יהיה לבצע בה את הליך הגינון הנדרש, התקנת דשא, שתילת עצים, פרחים וצמחייה בהתאם להזמנת הלקוח.

חלל המטבח, פינת האוכל וחדר המגורים

בדירות חדשות רבות קיים חלל פתוח ומשותף למטבח, פינת האוכל וחדר המגורים. צוותי הניקיון מתחילים מהמטבח, פותחים את כל הארונות ומנקים אותם באופן מסיבי הן בחלקם הפנימי והן בחלקן החיצוני. שולפים את כל המגירות ממקומן ומנקים כל אחת מהן כך שאפשר יהיה בשלב שני להכניס לתוכן את הציוד.

הציוד החשמלי, המקרר הגדול, הכיריים, התנור וכל פריט נוסף עוברים ניקיון מהותי כך שאפשר יהיה ליהנות מהשימוש בהם.

רוב הלקוחות מבצעים שימוש נרחב במשטחי העבודה הארוכים הקיימים בכל מטבח ועל האי. העובדים מנקים את השיש בחומרים ייעודיים כך מנטרלים חיידקים ולכלוכים שהצטברו עליו בכל ימי העבודה של הקבלנים בדירה.

לאחר ששוטפים את האריחים שהותקנו כרצפה במטבח, בסלון או במקומות אחרים בבית, מבצעים פוליש באמצעות מכונת ליטוש.

מכונה מסיבית זו מסוגלת לנקות כל אריח בצורה אופטימלית ולהוציא שאריות של חומרים שנדבקו במהלך העבודות כמו סיליקון, דבק, מלט, חומרי איטום ועוד. בדרך אחרת קשה מאד להוציא את החומרים שנדבקו ולכן השימוש במכונת הליטוש הוא כה חשוב.

במכונה זו קיימות מברשות בדרגות שונות והמפעיל בוחר בכל פעם את המברשת המתאימה כדי לקרצף כל נקודה במרחב באמצעות חומרי ניקוי איכותיים שיונקים את השאריות וגם את גרגרי הסגסוגת שנותרו על האריחים.

בתום פעולת הליטוש הדירה מקבלת סוף סוף את הנראות הרצויה, היא נקייה וריחנית ואפשר לתאם את מועד ההובלה ולעבור לגור בדירה החדשה.