תפריט

שירותי ניקיון למשרדים

שירותי ניקיון למשרדים

ניקיון משרדים היא מטלה הנושאת אחריות רבה והיערכות מיוחדת של חברת הניקיון. המטרה הכללית היא שהמשרדים יהיו תמיד נקיים ונעימים כאשר עבודת הניקיון המתבצעת אינה מפריעה למהלך העבודה אם זה קורה בשעות הבוקר. משרדים רבים מעדיפים שהניקיון יתבצע בשעות אחר הצהריים לאחר שרוב העובדים כבר עוזבים את המשרדים או בשעות הלילה כך שהעובדים מגיעים בבוקר למשרדים נקיים וריחניים.

שירותי ניקיון למשרדים

שירותי חברת ניקיון למשרדים מבוצעים על ידי עובדים אמינים המודעים לאחריות המוטלת עליהם. החברה הכינה נהלי עבודה מסודרים על אופן ניקיון המשרדים, מה קודם למה, סדרי עדיפויות, הנחיות מיוחדות ועוד. כל עובד מקפיד לבצע את עבודות הניקיון בדיוק על פי הנהלים שנקבעו לאור הניסיון הרב שצברה החברה בניקיון משרדים והמקומות הרבים שבהם מתבצע ניקיון יום יומי.

העובדים מנקים כל אחד מהחדרים, מנקים אבק, אוספים את האשפה, מנקים את הריהוט, השולחן המשרדי, המחשב והאביזרים הנלווים. לאחר מכן שוטפים באופן יסודי את רצפת החדר או שוטפים באמצעות מטלית לחה רצפת פרקט אם קיימת במשרד.

מנקים היטב את מתחם הקבלה והלובי הכולל שולחנות, ארוניות, כיסאות ועוד ומותירים משרד אסתטי שנעים מאד להיכנס אליו ולעבוד בו.

לאחר ניקיון החדרים והלובי עוברים למטבח, שם מנקים את הארונות, משטחי העבודה, הכלים בכיור שולחנות, כיסאות וכל פריט אחר הקיים במטבח. מטפלים במידת הצורך בניקיון המקרר, המיקרוגל הטוסטר וכל מכשיר חשמלי אחר הקיים. מסדרים את המזון בקעריות או במקרר כך שהעובדים יוכלו ליהנות ממוצרים טעימים בין הישיבות ובהפסקות הקצרות שהם מקיימים מעת לעת.

החלונות והתריסים זוכים לניקיון יסודי אחד לכמה ימים כך שהעובדים ייהנו מחלונות נקיים שאפשר לראות מהן את הנוף ואת הסביבה הקרובה. את החלונות החיצוניים מנקים אחת לתקופה תוך שימוש בשיטת הסנפלינג בסיוע כבלי אבטחה בהתאם לחוקי הבטיחות.

חדרי הישיבות זוכים לטיפול מיוחד, ניקיון יסודי, סדר וארגון כך שהכול מוכן לקראת הישיבות הבאות שאמורות להתנהל בו.

בסוף התהליך מבצעים ניקיון יסודי באמצעות תכשירי חיטוי בשירותים כך שהמקום יהיה נקי ככל האפשר מחיידקים ועובדי המשרד ירגישו כי בוצע כל הנדרש כך שיהיה להם מקום נקי והיגייני. השירותים הם נושא המקבל חשיבות גבוהה לאור העובדה שמדובר בעובדים רבים ומרביתם נמצאים במשרדים כל יום במשך שעות ארוכות.

לכל אורך מסלול הניקיון משתמשים העובדים בחומרי ניקוי בטיב מעולה המבצעים ניקיון משרדים וחיטוי אופטימלי בכל הנקודות שבהן בוצע הניקיון. החברה אינה מתפשרת על איכות החומרים הנלווים והתוצאות המצוינות של החומרים השונים באתרי העבודה השונים הם אלה שמובילים את חברת הניקיון להשתמש בחומרים האפקטיביים ביותר.

תיאום שירותי ניקיון במשרדים

השלב הראשון בקשר העסקי בין המשרד לחברת הניקיון מתחיל בסיור במקום, בחינה של המשרד ותיאום ציפיות לגבי היקף הניקיון הנדרש במקום, תדירות ההגעה, בכל יום, פעמיים בשבוע וכו' ומהן השעות הנוחות ביותר עבור הנהלת החברה לביצוע הניקיון.

בהתאם לבקשת ההנהלה מתואמים הימים הקבועים שבהם יגיעו עובדי חברת הניקיון למשרדים ויבצעו את כל המטלות הנדרשות מהם. גם אם העובדים הקבועים לא יוכלו להגיע, ישלח מנהל התפעול עובדים אחרים שיבצעו את ההתחייבות. בסיום העבודה היומית יגיע למקום מפקח ויבדוק אם העבודה נעשתה כראוי ועל פי ההנחיות. כל חריגה מהנורמות המקובלות מחייבת את העובד לבצע אותה שוב והפעם כנדרש.

הבקרה והפיקוח המוקפד הם אלה שמשכנעים את הנהלת העסק לבחור בחברת הניקיון הספציפית כיוון שהתוצאות יהיו מצוינות ותואמות בדיוק על פי בקשותיהם.