תפריט

פוליש קריסטלי לגרניט פורצלן

פוליש קריסטלי הוא הליך המתבצע בבתים רבים טרם הכניסה לבית חדש, לאחר שיפוץ מאסיבי או אחת לכמה שנים כדי לרענן את הרצפה, להבריק אותה וליצור בית שהרבה יותר נעים לחיות בו.

אריחי גרניט פורצלן הם בין האריחים הנפוצים ביותר בישראל אך הם דורשים טיפול מיוחד בעת ביצוע הפוליש לאור הרכבם המיוחד וכדי לא לפגוע במרקם העדין הקיים בחלקו העליון של האריח.

פוליש לאריחי גרניט פורצלן

העובדים המנוסים מפעילים בבית הלקוח מכונה חדישה ומשוכללת השופכת חומר ניקוי על גבי האריחים. בכל מכונה קיימים כמה סוגי מברשות, העובדים מנתבים את העבודה למברשת המתאימה ביותר וכך המברשת הייעודית מקרצפת בנפרד כל אריח. פעולה זו עושה כמה מהלכים, מפנה את הלכלוך שהצטבר על האריח ובין האריחים וגם מצחצחת ומבריקה את פני כל השטח.

לאור ההרכב העדין של אריחי גרניט פורצלן יש לוודא שחומרי הניקיון אינם מכילים חומצה כמו חומצת מלח כיוון שחומר זה עלול לפגוע בטקסטורה של האריח. פעולה זו תשנה לחלוטין את עיצובו של האריח ותעלים את החספוס העדין הקיים בו. אנו משתמשים רק חומרי ניקוי בטיב מעולה שמיוצרים במיוחד עבור סוג זה של אריח והוכיחו את יעילותם לאורך שנים רבות.

אם מדובר בבית חדש שהותקנו בו אריחים בגוון מאט, מפנים בעזרת רשת מיוחדת את שאריות הבטון, חומרי האיטום, צבע, רובה, דבק וכל חומר אחר שנשאר על האריח.

אם האריחים הם גרניט פורצלן בגוון מבריק מומלץ לא להשתמש ברשת זו כיוון שהיא עלולה להשאיר אחריה כתמים ושריטות שאין אפשרות לתקן אלא עם החלפת האריחים שנפגעו.

פוליש קריסטלי לגרניט פורצלן

מומחים בביצוע פוליש

רק מי שעוסק בתחום הפוליש לאורך שנים רבות, מכיר היטב את המעלות והחסרונות של אריחי גרניט פורצלן מודע לטיפול הייחודי ולתשומת הלב המיוחדת שיש להעניק להם.

חשוב לוודא זאת לפני תחילת העבודה כדי שלא יוצר מצב שעובדים שאינם מיומנים יבצעו עבודה לא אחראית שתגרום נזק בלתי הפיך לאריחים.

ביצוע פוליש באריחי גרניט פורצלן שונה מאופן ביצוע הפוליש לאריחים רגילים ולכן יש להדגיש זאת בעת העברת הזמנת העבודה.