תפריט

ניקיון ראשוני לדירה

מעבר דירה הוא ללא כל ספק אחד מהפרויקטים המורכבים הדורש לא מעט הכנות, התארגנויות ותיאומים. כדי לחסוך זמן, אנרגיה ומאמץ בתקופה שהיא גם ככה לא הכי פשוטה, כדאי להיעזר בחברת ניקיון מקצועית המבצעת ניקיון ראשוני לדירה, בעיקר כאשר הדירה אחרי שיפוץ. חברת ניקיון לא רק תוריד מאתנו את כל העול הקיים בניקיון ראשוני לדירה, אלא גם תאפשר לנו להיכנס לדירה נקייה, אסתטית ויפה, השקעה בהחלט משתלמת לטווח הקצר והארוך גם כן. 

ניקיון ראשוני לדירה – מה זה כולל?

ובכן את תהליך הניקיון חשוב להתאים לגודל הדירה ולסוג הדירה כלומר להתאים את חומרי הניקיון השונים לחומרי הגלם השונים הנמצאים בדירה בין אם של הרצפות, הפאנלים, החלונות ובין אם של הרהיטים. בשלב הראשוני חשוב קודם כל להסיר את כל האבק והלכלוך מהדירה.

כאשר מדובר על נקיון ראשוני לדירה, במידה ויש שאריות של צבע, טיח וכדומה, נבצע הסרה יסודית שלהם עם חומר מיוחד. רק אחרי שהאבק מוסר לחלוטין בחלק החיצוני של הדירה, אפשר לעבור לחלקים הפנימיים ולנקות ארונות, פאנלים, מזגנים, מוצרי חשמל כמו תנור, מקרר, מיקרוגל, מדיח כלים, מזגנים וכדומה. בשלב הבא נבצע ניקיון יסודי של כל הארונות בבית כמו ארונות מטבח, ארונות אחסון וארונות בגדים. חשוב גם לבצע ניקיון של המזרנים, השטיחים, החלונות, התריסים, מערכות הישיבה והספות הפזורות בבית. במידה ויש שטיחים, נסיר מהם את כל האבק והלכלוך בצורה יסודית ובמידת הצורך נבצע פוליש לרצפה או חידוש לפרקט. 

ניקיון ראשוני לדירה

בנוסף ניקיון דירה ראשוני כולל גם:

  • ניקיון יסודי של חדרי האמבטיה והשירותים לרבות מקלחונים, אמבטיות, מגירות, ארונות אחסון, מראות, אסלות, חרסינות, כלים סניטריים וכדומה
  • ניקיון משקופים, מסגרות ודלתות
  • ניקיון מסילות

מחפשים חברה המתמחה בניקיון ראשוני לדירה? הגעתם למקום הנכון! חברת צח שירותי פוליש וניקיון בעל מוניטין רב בתחום ניקיון מבנים ומקפידה לעשות שימוש במכונות החדשניות והמתקדמות ביותר בתחום לצד שימוש בחומרי ניקיון יעילים, איכותיים, ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן. אנו מבצעים ניקיון דירות ובתי עסק באזור המרכז בערים תל אביב, הרצליה, גבעתיים, רמת גן והסביבה.

לקבלת מידע נוסף לגבי ניקיון דירה ראשוני או ניקיון דירה אחרי שיפוץ צלצלו למספר 1800-68-68-67 או השאירו את הפרטים שלכם אצלנו באתר ואנו נשמח להתאים לכם תהליך ניקיון בהתאם לצרכים האישיים שלכם ומאפייני הדירה אליה אתם נכנסים.