תפריט

חברת ניקיון בתים — בדיוק מה שהבית שלכם צריך

חברת ניקיון בתים

לחברת ניקיון בתים יש לקוחות קבועים אשר מקבלים שירות בהתאם לצורך שלהם, אחת לשבוע, פעמיים בשבוע, אחת לשבועיים וכו'. 

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

ניקיון בתים

בסיס העבודה מושתת על כך שהלקוחות סומכים על כך שהעובדים בחברת ניקיון בתים שלנו יגיעו לביתם בהתאם לסיכום וינקו את הבית בצורה מושלמת. בני המשפחה נהנים להגיע הביתה בתום יום העבודה, כדי ליהנות מהעובדה שהבית נקי וריחני.

העובדים שלנו מגיעים תמיד ביום ובשעה שנקבעה בהתאם לחלוקת צוותי העבודה. גם אם יש תקלה ואחד העובדים חולה, מגיע עובד אחר במקומו כיוון שיש לנו מחויבות כלפי הלקוחות ולא ניצור מצב שבו לא יבוצע ניקיון במועד שנקבע.

מדובר בניקיון יסודי ביותר הכולל את כל חדרי הבית, המטבח, חיטוי חדרי האמבטיה וכל פעולה נוספת על פי הסיכום עם הלקוחות ולשביעות רצונם.

שיטת ניקיון הבתים

דפוס העבודה הוא זהה כדי ליצור עבודת ניקיון המקיפה את כל הבית. באמצעות שואב אבק בעל כושר יניקה גבוה מנקים את השטיחים ואת הספות כולל כריות הנוי וכך להפחית את כמויות האבק בבית. מנקים את האבק מהמזנונים, המדפים, חפצי הנוי ובכל מקום אחר בו מצטבר אבק.

מנקים את החלונות ואת התריסים בכל היקף הבית בחלקם הפנימי ואם אפשר גם בחלקם החיצוני, אם מדובר בבית גבוה או בדירה הממוקמת במגדל מגורים רב קומות.

במטבח מנקים היטב באמצעות חומרים ייעודיים את כל המכשירים החשמליים, תנור כירים, מיקרוגל ומקרר. מפנים את המדפים ואת התכולה ומנקים היטב בכל הרבדים עד שהמקרר מבריק. מפנים את משטחי העבודה מכל המכשירים החשמליים הקטנים המונחים עליהם ופריטים נוספים כמו קופסאות לחם או עוגיות ולאחר מכן מנקים היטב את המשטח מכל שאריות המזון והפירורים. מחטאים את הכיורים במטבח באמצעות חומרי חיטוי עד שהמטבח נקי ומצוחצח.

ניקיון החדרים

כדי לנקות את החדרים כיאות אנו מסדרים את כל המרחב, מחליפים מצעים לילדים ולמבוגרים, מארגנים את כל הציוד על השולחנות או בארונות, מקפלים כביסה ודואגים שכל החדרים יהיו מסודרים פיקס. לאחר מכם מנקים גם בהם את האבק מהמדפים, השולחנות, כיסאות, ציוד כמו טלוויזיה או מחשבים. מבצעים שאיבה מאסיבית של השטיחים ושל האבק על המרצפות או לוחות הפרקט.

חדרי האמבטיה זוכים לניקיון ייחודי לאור חשיבותם הרבה. העובדים מקרצפים את כל הכלים הסניטרים באמצעות חומרי ניקוי איכותיים וחומרי חיטוי מעולים המשאירים את האמבטיה, המקלחון, הכיורים והאסלות נקיים ומחוטים באופן יסודי ביותר.

בתום הניקיון בכל חלקי הבית, מבצעים שטיפה רצינית של הרצפות בכל הבית או ניגוב של הפרקטים אם קיימים, להשלמת מראה הבית הנקי. הבית נראה נפלא ומריח נהדר מחומרי הניקוי שנעשה בהם שימוש.

ניקיון לאחר שיפוץ

אנו בחברת ניקיון בתים מתמחים בביצוע עבודות רחבות היקף בתום עבודות השיפוצים. מפנים את הפסולת מנקים היטב את כל החדרים מכל השאריות של חומרי הגלם כמו נסורת, דבק, מלט, חומרי איטום ועוד.

לאחר מכן מתבצע ניקיון יסודי ביותר תוך שימוש בחומרים מיוחדים ובחומרי חיטוי כך שהכל יהיה סופר נקי לקראת כניסת הדיירים לביתם החדש או המשופץ.

בתום כל עבודות הניקיון, מבצעים ליטוש שיש של האריחים באמצעות מכונת ליטוש אשר מקרצפת את האריחים כדי שיהיו נקיים לחלוטין. העבודה נעשית באופן מקצועי תוך התאמת המברשת לסוג האריח כדי לא ליצור נזקים.

אנו נשמח לסייע גם לכם ולתאם עבורכם ניקיון לאחר שיפוץ או ניקיון של הבית במועדים הנחוצים לכם, כמה פעמים בשבוע, אחת לשבוע או בכל פרק זמן הנוח לכם, כך שתיהנו מבית מבריק.