תפריט

חברת ניקיון בתים

חברת ניקיון בתים

קצב החיים העמוס לאורך השנים האחרונות מכתיב התנהלות חדשה בבתים רבים בישראל. במקרים רבים שני בני הזוג עובדים לאורך שעות רבות בכל יום ולכן את עבודת הניקיון הם משאירים לעובדים של חברת ניקיון בתים, כדי להשאיר לעצמם זמן פנוי לילדים, לזוגיות ולתחביבים.

חברת ניקיון בתים

האחריות שלקחנו על עצמנו כחברה לניקיון בתים של משפחות רבות, אינה עניין של מה בכך. הבקשה של הלקוחות בכל בית היא לנקות היטב ולהשאיר להם בית נקי והיגייני כך שייהנו מהחיים בו. בבתים רבים גרים ילדים כך שבאופן טבעי יש אי סדר ולכלוך רב שזקוק לזמן ארוך של ניקיון.

שיטת העבודה שלנו פותחה עם השנים והיא משקפת את הצורך בכל אחד מהבתים. אנו עובדים באופן מסודר ומתוכנן וכך מנקים היטב את הבית כולו.

אחת הנקודות החשובות אצלנו היא הלוגיסטיקה. ביום הגעת צוותי העובדים לכל בית הם מצוידים בכל הציוד הנדרש. חומרי ניקוי, מטליות, ספוגים וכל אביזר נוסף וזאת כדי שכל העבודה תתנהל באופן רציף וללא עיכובים עקב בעיה שולית כמו חוסר בחומר ניקוי מסוים.

שיטת ניקיון הבתים

בשלב הראשון מנקים באמצעות שואב האבק החזק הקיים בבית את כל הריהוט, ספות בסלון וריהוט בחדרים השונים כדי לנטרל את כל האבק והלכלוך בהם. לאחר מכן מנקים את האבק בכל המזנונים כולל ניקוי של חפצי הנוי והאקססוריז.

בהמשך, מנקים באופן יסודי את כל חדרי הילדים, חדר השינה וחדר העבודה, ריהוט, חלונות, דלתות שולחנות כסאות ועוד.

לאחר מכן מנקים באופן יסודי את המטבח על כל רבדיו, ניקוי יסודי של משטחי העבודה, הכיור, המכשור החשמלי כמו תנור, מיקרוגל, כיריים ומקרר. ניקוי של כל חזיתות ארונות המטבח הן בחלק העליון והן בחלק התחתון, חיצונית ופנימית.

חדרי האמבטיה וחדרי השירותים זוכים לטיפול מיוחד לאור החשיבות הגדולה להיגיינה האישית של בני הבית. העובדים משתמשים בחומרי ניקוי ייעודיים בטיב מעולה ועוברים על כל המיקומים החשובים, האמבטיה, הכיורים, מקלחונים, ניאגרות, ארונות אמבטיה ועוד. בתום עבודת הניקיון, חדרי האמבטיה נקיים וסטריליים.

המהלך האחרון בכל בית הוא שטיפת המרצפות והפרקטים. את הפרקטים מנקים באמצעות מטלית לחה וחומר ניקוי אשר מיועד לכך. תוך דקות בודדות כל מרחב הפרקט נקי ויבש. כדי לנקות כראוי את המרצפות, העובדים שלנו מזיזים את כל הריהוט וכך מנקים קטע אחרי קטע עד שכל הרצפה מצוחצחת וריחנית.

פיקוח ובקרה על ניקיון הבתים

מתוך האחריות הרבה שלנו ללקוחות הנאמנים שלנו, בתום עבודת הניקיון בכל בית, מגיע למקום מפקח הבוחן את העבודה המקצועית שביצע הצוות של חברת ניקיון הבתים. אם קיימת לדעתו נקודה בעייתית, הוא מבקש מהעובדים לנקות אותה שוב ורק לאחר מכן עוזבים את הבית.

חוג הלקוחות שלנו

רוב הלקוחות שלנו הם לקוחות קבועים שקבענו איתם לוח זמנים קבוע לביצוע הניקיון, אחת לשבוע, פעמיים בשבוע, אחת לשבועיים או כל סידור אחר על פי הצורך שלהם. הלקוח יודע שביום הקבוע יגיע אליו הצוות הקבוע ואם יש תקלה, יגיע צוות אחר. בכל מקרה לא יוצר מצב שביום הקבוע לא יתבצע ניקיון. אנו מודעים לכך שהלקוחות רגילים לנוהל הקבוע כשהם חוזרים מהעבודה הבית נקי וריחני וחשוב לנו לשמור על רצף הנוחות.

אם גם אתם זקוקים לשירותי ניקיון קבועים בבית, נשמח לתת לכם הצעת מחיר הוגנת כדי שתיהנו מהשירות האיכותי שלנו. נסו פעם אחת ואין לנו ספק שתרצו להיכנס לסבב הקבוע של צוותי הניקיון שלכם ביום ובשעות הנוחות לכם במהלך השבוע.