תפריט

ניקוי בתים בתל אביב

רובנו עובדים לא מעט שעות מחוץ לבית, עסוקים באינספור משימות במקביל, מתמרנים בין הבית לעבודה, לילדים, הראש עמוס, בסוף היום הגב, הכתפיים והרגליים כואבות ועדיין לא דיברנו על ספורט, מפגשים עם חברים, קניות, תחזוקה של האוטו – בקיצור כמו שאתם בטח יודעים ומרגישים היום שלנו עף ולכן לא לכולנו יש את הזמן, האנרגיה והכוח להשקיע במקביל גם בניקיון הבית.

עם זאת, כולנו אוהבים להיכנס (לפחות מדי פעם :)) לבית נקי, מסודר ואסתטי. כשהבית נקי, אבל לא סתם רק מ“למעלה“, אלא נקי ביסודיות, זה לא רק נותן לנו תחושה נפלאה וטובה, זה גם מוריד מאיתנו כזה עול מציק, כי אם שמים את הקלפים על השולחן מי באמת אוהב לנקות? ניקוי בתים בתל אביב הוא הפיתרון שלכם!

כולנו מעדיפים להשקיע את הזמן והאנרגיה שלנו בדברים קצת יותר חשובים…ובכל זאת, כמה פעמים מצאתם את עצמכם מנקים את הרצפה, האמבטיות והשירותים, הכיורים והחדרים בסוף היום שהילדים כבר במיטות? כשעוברים דירה, משפצים או נמצאים בתקופה עמוסה במיוחד, הניקיון הזה הופך עוד יותר קריטי.

בשביל זה אנחנו כאן! צח שירותי פוליש וניקיון – חברת ניקוי בתים בתל אביב.

ניקוי בתים בתל אביב

ניקוי בתים בתל אביב – כל השירותים שאתם צריכים תחת קורת גג אחת

זה לא סתם ניקוי בתים בתל אביב . זה ניקיון יסודי. אנו מספקים לקהל הלקוחות שלנו את כל סוגי הניקיון והפוליש לרבות פוליש קריסטל, פוליש ווקס לרצפה, פוליש אקרילי, ליטוש רצפה, ליטוש שיש, ניקיון אמבטיות ומקלחונים, ניקיון אחרי שיפוץ, ניקיון אחרי מעבר דירה, ניקיון אחרי שריפה, ניקיון לאחר הצפה וניקיון חלונות. בנוסף במידה ואתם עוברים דירה נשמח לסייע לכם גם בצביעת הדירה לפני הכניסה אליה.

אז למה אנחנו?

  • אנחנו נמצאים בתחום הניקיון כבר למעלה מ-24 שנים
  • השירות שלנו מותאם לפי הצרכים של כל לקוח ולקוח
  • צוות מקצועי ואיכותי שיודע בדיוק מה לעשות ואיך לעבוד
  • כי אנחנו זמינים ומגיעים צ‘יק צ‘ק
  • כי אתם יכולים להיות בטוחים שאחרי שנצא מהבית שלכם, הוא יהיה כל כך נקי שאפילו אתם תורידו את הנעליים בכניסה

אז אם אתם מחפשים ניקוי בתים בתל אביב רוצים להגיע מהעבודה ולהיכנס לבית מבריק ומצוחצח כמו שאף פעם לא היה לכם, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לצלצל למספר 1800-68-68-67 או להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר ונשמח לחזור אליכם עם מענה על כל השאלות.