תפריט

ניקיון בתים אחרי שיפוץ

ניקיון בתים אחרי שיפוץ

שיפוץ יסודי בבתים כולל עבודות בנייה מסוגים שונים כמו גבס, נגרות, ריצוף, פרקטים ועוד. כל אחד מאנשי המקצוע משתמש במהלך העשייה בחומרים ובכלים שונים ובתום השיפוץ נוצר בבית לכלוך רב הכולל נסורת, לוחות עץ, קרמיקה, חול , מלט ועוד.

מצב זה מצריך פעולות ניקיון יוצאות דופן כדי שאפשר יהיה לגור בבית ולכן הצוותים המיומנים שלנו מבצעים כמה פעולות כדי שהמשפחה תוכל לגור בבית.

שלבי העבודה בניקיון בתים אחרי שיפוץ

אז איך ממצעים ניקיון לאחר שיפוץ: השלב הראשון הוא פינוי כל הפסולת שהצטברה על הרצפה, ניירות, שאריות של ציוד וחומרי בנייה שונים  ועוד. את כל הפסולת מוציאים מהבית ומעבירים למיכל פסולת חומרי בנייה המועבר לאחד האתרים המורשים בהתאם לחוק.

לאחר מכן מנקים באופן יסודי את כל מה שקיים בכל חדר, ארונות, דלתות חלונות, שולחנות ועוד. על רבים מהמוצרים נותרים שאריות של חומרים כמו בטון שנדבק לחלון. העובדים שלנו מסירים זאת תוך שימוש בחומרי הניקוי המיועדים לכך.

בתום ניקיון כל חדר מבצעים שטיפה יסודית של האריחים או מנגבים את הפרקט במטלית לחה ובחומרי ניקוי המיועדים רק לפרקטים.

המטבח חייב להיות נקי במיוחד לאור העיסוק בו בהכנת מזון. מקרצפים את כל משטחי העבודה מעל ארונות המטבח ובאי. בנוסף לכך מנקים את כל ארונות המטבח בחלקם הפנימי והחיצוני כדי שאפשר יהיה בשלב מאוחר יותר לאחסן בהם מזון וציוד.

מנקים חלונות, מסילות אריחים על הקיר ואת כל המכשור החשמלי אם הוא כבר קיים במטבח כמו תנור, כיריים, מקרר ומיקרוגל.

בתום ניקיון זה, המטבח מבריק ומצוחצח ונותר רק לשטוף את הרצפה, אם נותרו שאריות כמו דבק ובטון מנקים אותם באופן נקודתי ועדין עם חומרי ניקוי כדי לא לפגום בטקסטורה של האריח.

תשומת לב מיוחדת מוענקת לניקיון של כל הכלים הסניטריים, ניאגרות, אמבטיות, מקלחונים, כיורים ארונות אמבטיה, אריחים על הקיר ועל הרצפה ועוד. לאורך השנים מצאנו את חומרי הניקוי והחיטוי המובילים שהם המתאימים ביותר לניקוי הכלים הסניטריים לאחר שיפוץ.

בשלב האחרון מנקים מרפסות, מדרגות, עליית גג, מעקה וידיות אחיזה לאורך המדרגות ובמרפסת וכל מיקום נוסף ברחבי הבית ומחוצה לו.

פוליש ברצפת הבית

אחת הפעולות האחרונות שהעובדים שלנו מבצעים בכל בית לאחר שיפוץ הוא פוליש על כל שטח הרצפה. לצורך כך אנו משתמשים במכונת פוליש חדשנית שבחלקה התחתון קיימות מברשות. לכל מברשת יש ייעוד אחר ואנו דואגים לבחור את המברשת הנכונה ביותר לכל פעולה. מכונת הפוליש עוברת על כל אחד מהאריחים באופן מוקפד ומנקה את כל שטחו.

לאחר שהאריחים נקיים, מנקים את החריצים ואת הפוגות הממוקמים בין האריחים כדי ליצור מרחב נקי לחלוטין.

מפקח מטעמנו מגיע למקום ועובר על כל חדר וכל מתחם כדי לוודא שהפעולות נעשו כראוי. כל השגה מטופלת במקום כדי להשאיר בית נקי במאה אחוז.

הנראות של הבית לאחר עבודות הניקיון

בתום כל העבודות המאסיביות של הניקיון הבית נוצץ מניקיון, ריחני מכל חומרי הניקוי ותענוג להביט בו. כל נקודה במרחב הבית נקייה לחלוטין ואפשר לתאם את הובלת הציוד והעברת מיקום המגורים לבית המשופץ.

עבודה יסודית במחיר הוגן

אם גם אתם מסיימים בקרוב את עבודות השיפוץ בבית, צרו אתנו קשר ונשמח לתאם לכם את מועד הניקיון היסודי שתיהנו ממנו ותוכלו להיכנס לגור בבית בהקדם.

צוותי העבודה המנוסים שלנו פועלים בהתאם להנחיות מדויקות כדי לא לפספס אף נקודה ברחבי הבית. ההמלצות וחוות הדעת החיוביות עלינו באינטרנט, מדברות בעד עצמן.