תפריט

מסכה חד פעמית VS מסכה עם פיתוח טכנולוגי

הרבה פעמים, הבחירה שעומדת בפנינו כשאנחנו רוצים לקנות מוצר מסוים, היא בין מוצר זול אותו נוכל לזרוק מיד אחרי שנסיים את השימוש בו, לבין מוצר מעט יותר יקר, אך כזה שישמש אותנו לאורך זמן, ונוכל לחזור לעשות בו שימוש גם בעתיד.

במילים אחרות, הבחירה שעומדת בפנינו היא בין מוצר חד פעמי למוצר רב פעמי, ייחודי, אשר יש לו פיתוח טכנולוגי ייחודי. אנחנו יכולים למצוא את זה, למשל, במקרים של כלים וסכו"ם, מגבות, ועוד שורה ארוכה של פריטים לבית ולעסק. בשנה האחרונה למדנו על כך גם בתחום מסכות לפנים.

מה זו מסכה חד פעמית ומה זו מסכה רב פעמית?

בשנה האחרונה, בעקבות מגפת הקורונה, נאלצנו להשתמש לא מעט במסכות פנים בשביל להגן על עצמנו ועל הסביבה מפני הדבקה. לרשותנו עמדו שתי אופציות עיקריות, הראשונה, שימוש במסכה חד פעמית, עשויה כמין בד נייר, אשר אחרי זמן מה, נאלצנו להיפרד ממנה ולזרוק אותה.

לעומת זאת, האופציה השנייה, דוגמא מסכות פנים של חברת סונוביה, היא רב שימושית, עשויה בד איכותי, אשר מאפשר לנו לחזור ולהשתמש במסכה שוב ושוב. כך אנחנו חוסכים עלויות וגם יכולים ליהנות מפיתוח טכנולוגיית מסיכות ייחודית, במקרה זה מדובר על פיתוח מתקדם ביותר של חברת sonovia.

מדוע עדיף השתמש במסכה עם פיתוח טכנולוגי?

אחד ההבדלים בין מסכה חד פעמית למסכה רב פעמית עם פיתוח טכנולוגי כמו של חברת sonovia, הוא בכך, מסכה חד פעמית עשויה מחומר פלסטי. אין בו שום אלמנט שאמור להגן עלינו מלבד אותו חומר פלסטי.

לעומת זאת, חברת סונוביה פיתחה מסכות פנים אחרי תהליך מתקדם של מחקר ופיתוח, כשמטרתו למצוא את השילוב הנכון בחומרים אשר מאפשר להגן על מי שמשתמש במסכה שוב ושוב, בצורה אופטימלית.

המסכות של חברת סונוביה מכילות חלקים קטנים מאוד, בלתי נראים, של תחמוצת אבץ, אשר מאפשרים נטרול של וירוסים ברמה של 99 אחוז גם אם חוזרים ומכבסים את המסכה שוב ושוב במכונת כביסה. מדובר בפיתוח טכנולוגי מתקדם שמאפשר גם להגן על המשתמש, גם לחסוך לו הוצאות, וכן לעשות שימוש הרבה יותר נכון וידידותי לסביבה.

לסיכום, אין ספק מסכה חד פעמית היא הרבה פחות טובה ואיכותית לאורך זמן. לכן עדיף להשקיע ולרכוש מסכה רב פעמית של חברת סונוביה, מסכה עם פטנט טכנולוגי ייחודי, אשר מאפשר שימוש נכון, בטוח, וחוזר במסכה בכל עת.