תפריט

לא צריך להחליף, ניתן ללטש

על מנת להעניק למרצפות מראה חדש ועל הדרך לחדש ולרענן את מראה הבית כבר ממש אין צורך בלהיכנס לשיפוץ נרחב של כל הבית ולהחליף מרצפות.

כיום, ניתן לראות שדרך הפעולה המועדפת והאידאלית על רוב האנשים הינו ליטוש מרצפות בעזרת חברת ניקיון מקצועית שתבצע את העבודה במהירות וברמה גבוהה.

למה הרצפה נשחקת?

אם שנייה תעצרו ותחשבו מה עובר על המרצפות בביתכם – כמה כוסות נשברו, כמה חפצים כבדים נפלו, כמה רהיטים נגררו ועברו מחדר אל חדר, כמה נוזלים וחומרים שונים נשפכו ולמרבה הצער לא ישר ניקינו. ויתרה מכך, גם אם ממש השתדלנו הרצפה נשחקת, מתלכלכת, נשרטת וכמובן מאבדת מהברק החיוני.

פתרון הליטוש למעשה מאפשר לחדש את המרצפות ללא צורך להחליפן ולהשיב להן את הברק והמראה היפה שכל כך אהבתם.

לא צריך להחליף, ניתן ללטש

אז מה עושים בהליך הליטוש?

הליך הליטוש מתבצע על ידי מכונות ייחודיות אשר מיישרות את פני השטח ומסירות בעדינות רבה את השכבה העליונה של הרצפה – אותה שכבה עליה הצטברו הכתמים, הלכלוך, השריטות וכדומה.

כמובן הטכנולוגיה של היום מאפשרת ליטוש בדרגות עוצמה שונות המתאימות באופן מיוחד למשטח. כמו כן, הליטוש מאפשר פתיחת חריצים אשר נסתמו ובהתאם סתימת חריצים, ניקיון חריצים, ליטוש פנלים וכדומה.

היתרון העיקרי של הליטוש הינו העובדה שמקבלים תוצאה מדהימה ומרצפות מבריקות במחיר משתלם ובהליך שאינו דרוש שיפוץ נרחב והרמת כל מרצפות הבית.

כמובן פעולת הליטוש דורשת אנשי מקצועי מיומנים אשר מבצעים את פעולת הליטוש לפי מה שצריך. לכן, אחרי שהבנתם שלא צריך להחליף אלא ניתן ללטש, מומלץ לבחור בחברה מקצועית המשתמשת במכונות ליטוש משוכללות ובחומרי ניקוי איכותיים ותעניק לכם ליטוש איכותי למרצפות שאתם לא תאמינו שאלו אותם המרצפות. חברה מקצועית תדע להתאים עבורכם את סוגי הליטוש הנדרש, העוצמה המתאימה ובעיקר תשמור לכם על המרצפות יפות, מבריקות ולא פחות ממושלמות.