תפריט

חברת פוליש במרכז

אחת לכמה שנים מומלצת לבצע פוליש לרצפות על מנת להסיר את הלכלוך שנטבע בתוך הרצפה ולהחזיר את הברק שאבד. לא משנה כמה פעמים תשאבו או תשטפו את הרצפה, רק פוליש איכותי יוכל באמת להבטיח לכם את חידוש הרצפות. חברת פוליש במרכז מספקת את כל סוגי הפוליש לרצפות, ברמה הגבוהה והבטוחה ביותר ובאיכות ללא תחליף.

מה זה פוליש?

הרבה פעמים בטח שמעתם את המושג פוליש, אך לא תמיד ברור מה זה אומר בדיוק. פוליש הינו תהליך מקצועי הנעשה במטרה ללטש את הרצפות ולהבריק אותם. ליטוש הרצפה הינו למעשה הסרה של שכבות הלכלוך והשומן אשר מצטברים ברצפות ובחלקי החיבור שבין האריחים, אשר באמצעות סמרטוט חומר שטיפת רצפות רגיל לא ניתן להסיר. לאחר הסרת שכבת הלכלוך, ניתן לצפות את הרצפות בחומר מיועד אשר ספק שכבת הגנה לרצפה ומונע שריטות. ישנם סוגים שונים של פוליש לרצפות, אשר כל סוג מותאם לסוג הריצוף והחומר ממנה הרצפה עשויה. מבין סוגי הפוליש הפופולאריים ביותר, ניתן למנות: פוליש ווקס, פוליש אקרילי, פוליש קריסטל. את הפוליש מבצעים באמצעות מכונה מיוחד בשילוב עם חומרי ניקוי ייעודיים.

פוליש למרצפות

מדוע כדאי לבצע פוליש לרצפה?

אם אתם באמת מעוניינים בסביבת מגורים או עבודה נקייה, אתם חייבים אחת לכמה שנים לבצע פוליש לרצפות. זוהי הדרך המקצועית ביותר לחדש את מראה הרצפה ולהחזיר את הברק הטבעי לרצפות שלכם. הפוליש מאפשר להסיר לכלוך ושמן שנדבק ברצפה במשך השנים ואף למגן את הרצפה שלכם בפני לכלוך או שריטות עתידיות. פגעי הלכלוך והזמן עושים את שלהם, והדבר ניכר בעיקר בריצוף. אם אתם רוצים להחזיר את הברק ולחדש את החלל, הפוליש הינה פעולה הכרחית, שאף מאפשרת לכם להימנע מהחלפה של הרצפה על מנת להשיג את המראה המיוחל.

מתי כדאי להזמין שירותי פוליש לרצפות?

בבתים ובדירות אין צורך לבצע פוליש בתדירות גבוהה, ולכן, אם תבצעו פוליש אחת לשלוש או חמש שנים, תוכלו לקבל תוצאות איכותיות שישמרו על המראה של הרצפות לאורך זמן. כאשר מדובר במבני מגורים עם כמות גדולה של דיירים, מומלץ לבצע פוליש ללובי הכניסה אחת לשנה. בבנייני משרדים ובמשרדים, בהם תנועת האנשים גדולה יותר, ההמלצה היא לבצע פוליש אחת לשנה על מנת לספק מראה יוקרתי ונקי לחלל.

איך לבחור חברת פוליש במרכז?

על מנת להגיע לתוצאה גבוהה ואיכותית, שתוכל גם להבטיח לכם הגנה על הרצפה וגם להעניק לכם את המראה הנקי והטוב ביותר עבור הרצפות שלכם, יש לבחור בחברת פוליש עם ניסיון עתיר שנים ועם המכונות המתקדמות והמקצועיות ביותר. רק חברת פוליש במרכז שיש לה ניסיון וותק תוכל להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר ובאחריות מלאה. גם מבחינת סוג חומרי הניקוי לפוליש יש הבדל בין חברה לחברה, ולכן, חשוב מאוד לוודא כי אתם מקבלים ייעוץ מקצועי באשר לסוג הפוליש הספציפי המתאים לריצוף שלכם, על מנת שלא ליצור פגם שלא ניתן לתקן.

חברת פוליש במרכז עם ניסיון, מקצועיות ואמינות, תוכל לאפשר לכם ליהנות מחלל שהוא נקי באמת ועם רצפה נקייה ומבריקה שתשמור על איכותה לאורך זמן רב.