תפריט

פוליש בהרצליה

לרמת הניקיון של הרצפה שלנו חשיבות רבה כאשר רבים מאתנו נכנסים לפאניקה על כל כתם או לכלוך קטן שהם רואים. למעשה, יש דרך נפלאה לחסוך בהוצאות שיפוץ ולהימנע מהחלפת הריצוף הקיים תוך קבלת מראה רצפה חדש, נקי ואסתטי לגמרי. לפתרון המעולה הזה קוראים – פוליש לרצפה!

מחפשים חברה מקצועית לביצוע פוליש בהרצליה? הגעתם בדיוק למקום הנכון! חברת צח שירותי פוליש מבצעת את כל סוגי הפוליש ומצוידת במכשור ובחומרי הניקוי הטובים ביותר בתחום הניקיון. לרשותנו צוות יסודי, מקצועי ואדיב שישמח לסייע לכם בחידוש הרצפות בבית הפרטי או בבית העסק שלכם.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

פוליש בהרצליה

סוגי פוליש בהרצליה

יש כמה סוגים של פוליש בהרצליה הנבדלים אחד מהשני בהתאם לסוג הרצפה, המכשיר והחומרים שבהם עושים שימוש. אחד הדברים הכי חשובים בתהליך של בחירת חברת ניקיון ופוליש הוא שהחברה תדע לזהות את סוג הרצפה הקיים אחר הפוליש יכול פשוט להרוס אותה וחבל, מדובר בנזק בלתי הפיך. סוג הפוליש הראשון נקרא פוליש אקרילי.

מדובר בתהליך סופר חדשני שמחזיק מעמד לאורך זמן רב. לתהליך זה יש פעולה כפולה: הוא גם מבריק את הרצפה וגם יוצר שכבת הגנה השומרת עליה מפני שריטות וכתמים.

פוליש זה מתאים במקומות בהם עוברת כמות גדולה של אנשים כמו משרדים, מגרשי ספורט, קניונים או על רצפות מסוג בטון, פי וי סי ושיש.

הסוג השני של ניקוי פוליש בהרצליה הוא פוליש ווקס. פוליש זה נעשה באמצעות שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים ומכונה מיוחדת. את הלכלוך שנמצא בשכבה הראשונה מסירים בעזרת קרצוף עדין. הפעולה מחייה את הרצפה וחוסכת לנו את העלות של החלפת הריצוף הישן בחדש. גם כאן, חשוב לזהות את סוג הרצפה במטרה להתאים את עוצמת הפוליש. 

הפוליש מעניק לרצפה מראה רענן, אסתטי ונקי לאורך זמן. יש כמובן סוגים נוספים של פוליש כמו פוליש קריסטל שהוא מאוד עוצמתי ויכול להוריד כמעט כל סוג של כתם מהרצפה שלכם, שכן מדובר בתהליך ניקוי חזק במיוחד.

אז אם אתם זקוקים לפוליש בהרצליה, תל אביב, גבעתיים רמת גן והסביבה ורוצים לדעת עוד פרטים על התהליך, לקבל הצעת מחיר מסודרת ולקבוע אתנו, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט להשאיר שם, טלפון והערות באתר שלנו, לשלוח את הפנייה שלכם או לחלופין לצלצל למספר 1800-68-68-67 ונשמח להעניק לכם שירות.