תפריט

פוליש ווקס להעלמת שריטות

כמה שלא נזהר ונשתדל, בשלב מסוים יופיעו שריטות על גבי מרצפות ביתנו ויזכירו לנו כל כיסא שנפל על הרצפה והשאיר חותם, כל צלחת שנשברה לרסיסים ושרטה את הרצפה ולנו רק נשאר לבחור כיצד אנו רוצים להעלים את השריטות?

אם גם לכם מוכר המצב – אתם ממש לא לבד וכמו כל דבר גם מרצפות עם השנים מתחילות להישחק ולהישרט. עבור רבים מצב זה בו המרצפות כבר לא אחידות, לא מבריקות ובעיקר פגומות עלול ליצור מצב עגום של תסכול מהמצב וניסיון כושלים להגיע לפתרון.

עם פוליש ווקס להעלמת שריטות תחסכו לכם לא רק זמן וכסף אלא גם עגמת נפש

פוליש ווקס להעלמת שריטות מהווה פתרון אפקטיבי לכל מי שרוצה להעלים את השריטות שעל גבי הרצפה ולהחזיר למרצפות את הברק והניצוץ.

פוליש ווקס להעלמת שריטות

אז איך עושים פוליש ווקס?

הליך הפוליש נועד להשיב לרצפה את הברק תוך שימוש במכונות מיוחדות ובחומרים ייחודים לפעולת הפוליש.

השלב הראשון להליך הפוליש הינו ליטוש הרצפה על ידי מכונה מיוחדת שמטרת להסיר את השריטות שעל גבי הרצפה וליישר את המרצפות למשטח אחיד וחלק. בשלב זה אנו למעשה מסירים בעדינות את השכבה העליונה של הרצפה ומגלים אותה מחדש.

בשלב הבא, על מנת להשיב לרצפה את הברק שהיה לה כל השנים, מורחים את חומר הווקס על גבי הרצפה ומבצעים פוליש באמצעות מכונה מיוחדת אשר עוברת על גבי הרצפה עם חומר הווקס.

אין ספק שלאחר פוליש ווקס אין אחד שלא יכנס לביתכם וישאל אם החלפתם מרצפות

הליך הפוליש ווקס יעניק למרצפות בחזרה את הברק המיוחד שהיה להן ויעלים לגמרי את השריטות כאילו לא היו. אז במקום לבזבז את הכסף על רכישת מרצפות שבמוקדם או במאוחר יופיעו גם עליהן שריטות – תבחרו בפוליש ווקס להעלמת שריטות ותיהנו ממרצפות מדהימות!

כפי שהבנו מובן בהליך מיוחד הדורש מיומנות ומקצועיות ולכן מומלץ לבחור בחברה מנוסה המבצעת פוליש ווקס ברמה גבוהה.