תפריט

ניקיון אחרי שיפוץ – אל תעשו את זה לבד!

ניקיון אחרי שיפוץ - אל תעשו את זה לבד!

שיפוץ מאסיבי של דירה כרוך באין ספור עבודות שבוצעו בה תוך שימוש בהרבה מאד חומרי גלם. לאור זאת טרם הכניסה למגורים חייבים לבצע ניקיון משמעותי כדי להסיר את כל הלכלוך ואת כל החומרים שנותרו במיקומים השונים.

היערכות לניקיון אחרי שיפוץ

מכיוון שלא מדובר בניקיון רגיל של בית מגורים, ההמלצה היא לקרוא לנו כדי שהעובדים המיומנים והמנוסים שלנו יבצעו פרויקט זה. מעבר לעובדה שמדובר בעבודה פיזית קשה, יש צורך בשילוב כלי עבודה ומכונות ייעודיות שאין לאדם הפרטי ולכן מי שמעוניין בעבודה יוצאת דופן ומקיפה, זו האופציה הנכונה.

השלב הראשון הוא פינוי כל הפסולת מהדירה. אנו נעזרים במכולה אשר בה נאגרים כל חומרי הבניין שנותרו כמו אריחים שבורים, חול, שאריות בטון, נייר, שקי קרטון ריקים ועוד. כשהמכולה מלאה העובדים שלנו מרוקנים אותה באתר אשפה המיועד לפסולת בניין לאחר קבלת האישור הנדרש.

כשהדירה ריקה מהפסולת אפשר לבצע ניקיון בכל החדרים, המטבח וחדרי השירותים. המגמה היא לבצע את מלוא עבודות הניקיון בצורה מסודרת ועקבית כדי לא לשכוח אף מיקום.

ניקיון כל שטח הדירה

בהתאם לתכנון העבודה שנקבע מראש לכל דירה, מתחילים בניקיון יסודי של החלונות בכל היקפה של הדירה באמצעות חומרים מיוחדים מנקים את הזגוגיות והוויטרינות. משתמשים בשואב אבק תעשייתי כד לינוק את כל שאריות החומרים, החצץ וכל דבר אחר בתוך המסילות. משפשפים את כל המסגרות ומותירים שטח נקי לחלוטין. לאחר מכן מנקים את כל המשקופים בכל שטחם כולל הפינות והנישות הפנימיות, את הדלתות כולל חלקן העליון, הידיות והפרזולים של הדלתות הפנימיות ושל דלת הכניסה הביתה.

ניקיון חדרי האמבטיה

בהתקנת הכלים הסניטריים והאריחים על הקירות ועל הרצפה היה שימוש בחומרי בניין שונים כמו חומרי איטום, דבק ועוד. על כל האריחים אפשר לראות שאריות שלהם ולכן יש לקרצף כל אריח באופן יסודי ועם זאת לא לפגוע בטקסטורה שלו. לאחר שמנקים כראוי את כל המרחב, מטפלים בכל הכלים הסניטרים, אמבטיה, כיורים, שירותים, ניאגרות סמויות , אסלות תלויות וזאת באמצעות חומרי חיטוי יעילים שינטרלו את כל הלכלוך והחיידקים שהצטברו.

את ארונות האמבטיה מנקים הן בחלקם החיצוני והן בחלקם הפנימי, מוציאים את כל המדפים ומוודאים שכל המשטחים נקיים לחלוטין.

ניקיון החדרים, המדרגות והמרפסות

ברוב המקרים הסלון והחדרים השונים ריקים מתכולתם, החלונות הדלתות והמשקופים כבר נקיים ולכן מנקים את הרצפה, מוודאים שאין שאריות של חומרים על אף אחת מהמרצפות. אם הותקנו בחדרים מסוימים לוחות פרקט מנקים אותם באמצעות חומר ייעודי לפרקטים ומוודאים שגם עליהם לא נותרו שאריות של דבק או חומרים אחרים.

במרפסות מנקים היטב את המעקה, אם קיימות מדרגות פנימיות בתוך הבית מנקים אותן היטב כמו את המרצפות ומבריקים את המעקה מהנקודה העליונה ועד הנקודה התחתונה.

פוליש בכל רחבי הבית

השלב האחרון הוא ניקיון של כל המרצפות באמצעות מכונת פוליש. בוחרים את המכונה ואת סוג המברשות המתאימים ביותר למרצפות הספציפיות בחדרי האמבטיה ובכל רחבי הבית כדי לא לפגום באיכותם. העבודה המאסיבית מותירה את כל הבית נקי, מצוחצח ומבריק.

פיקוח על עבודת הניקיון

מתוך האחריות הרבה שלנו כלפי הלקוחות שלנו, מפקח מטעמנו מגיע לדירה בסוף הפרויקט כדי לוודא שכל העבודה בוצעה באופן מוקפד ומושלם. אם יש מקום שנראה לו לא מושלם, מבצעים במקום זה ניקיון פעם נוספת כך שהבית יהיה ללא רבב.

נשמח להעניק שירות יוצא דופן זה גם לכם.