תפריט

הסרת שטיח מקיר לקיר

אם יש בביתכם שטיח מקיר לקיר ואתם חשים שהגיע הזמן להסיר אותו, בכדי להקנות לחדר בו מצוי שטיח זה מראה אחר, חדש ורענן יותר, כדאי שתדעו שכאשר לא בוחרים באנשי המקצוע הטובים ביותר לצורך הסרת שטיח מקיר לקיר, ניתן להיתקל בתהליך זה בלא מעט בעיות שונות וכן, תהליך זה יכול לגרום לפגמים מהותיים בפאנלים ובמרצפות המצויים מתחת לשטיח ובקרבת השטיח.

לכן, חשוב מאוד שלא להתפשר בבחירת אנשי המקצוע הרלוונטיים לצורך הסרת שטיחים מקיר לקיר ויש לוודא שמדובר באנשי מקצוע איכותיים, ותיקים ומקצועיים בתחום זה.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

הסרת שטיחים מקיר לקיר

מדוע הסרת שטיח מקיר לקיר זהו תהליך מורכב

כאשר מדובר בשטיח המודבק מקיר לקיר, במיוחד כאשר הוא מותקן פרק זמן משמעותי, לרוב יש חשש כי הוא יתקבע ברצפות אשר עליהן הוא מודבק והסרתו תגרום לנזק למרצפות עצמן.

לא פעם כאשר בוחרים אנשי מקצוע חובבנים לצורך הסרת שטיח מקיר לקיר, אכן נתקלים לאחר הסרת השטיח בבעיות שונות שנוצרו בגין עבודה לא נכונה ולא זהירה מספיק שלהם. לא פעם חלק מהמרצפות נעקרות ממקומן וכן, גם לא מעט פאנלים יוצאים מהמקום.

מקרים מעין אלו גורמים לנזק אשר מחייב הוצאה נוספת של החלפת המרצפות או ביצוע כל פעולה אחרת שמטרתה שיקום המרצפות והחזרתם למקומם באופן מוצלח ולכן, אם כבר בחרתם להסיר את השטיח מקיר לקיר שלכם, אל תתפשרו על חובבנים המספקים את השירות הזה.

כיצד מתבצע תהליך הסרת שטיח מקיר לקיר

תהליך הסרת שטיח מקיר לקיר על ידי חברה מקצועית יתבצע בשלבים הבאים: ראשית כל, בעזרת עבודה מדויקת ומיוחדת, יוסר השטיח. לאחר מכן, תוסר השכבה בין הרצפות לשטיח.

לאחר שמסירים את השכבה ומנקים את כל הלכלוך, יש צורך להסיר את הדבק מהפנלים ומהמרצפות בעזרת מכונת פוליש המשלבת בה מגנזיום. בתום פעולה זו, יתבצע תהליך פוליש לרצפות אשר יחזיר לרצפות את המראה הטוב שלהן לאחר שהיו מצויות תחת השטיח לאורך זמן ניכר וינקה אותן מהכתמים אשר צברו בשל השטיח שהיה מצוי עליהם ובשל הדבק שהיה מודבק עליהן.

לאחר מכן, תתבצע פעולת מריחת ווקס וכן, הברקה קריסטלית על ידי מכונת הפוליש, אשר תעניק למרצפות את המראה הטוב ביותר שיכול להיות.

חשוב מאוד לבחור באנשי המקצוע הטובים, המקצועיים והאמינים ביותר לצורך הסרת שטיח מקיר לקיר, בכדי שהמראה הטוב של הבית כולו ישמר גם לאחר הסרתו של השטיח.

צח שירותי פוליש וניקיון

"צח – שירותי פוליש וניקיון" היא חברת ניקיון מקצועית בעלת ניסיון של 24 שנים.
אם אתם אוהבים לחיות בסביבה נקייה ומרעננת, אנחנו נדע לתת לכם את השירות שיגרום לכם להיות מאושרים ונקיים יותר. החברה שלנו בעלת ותק, ניסיון ומקצועיות בתחום הניקיון תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר ותמיד תמיד עם חיוך ומקצועיות.
צח שירותי פוליש וניקיון

Latest posts by צח שירותי פוליש וניקיון (see all)