תפריט

שירותי ניקיון לבתים פרטיים

שירותי ניקיון לבתים פרטיים

כולם אוהבים מאד שהבית שלהם נקי ומצוחצח אך רבים מאתנו מתרוצצים כל היום במטלות שונות הקשורות לילדים, לעבודה ולעניינים נוספים ולכן נותר לנו מעט זמן יחסית עבור עבודות הניקיון.

שירותי ניקיון לבתים פרטיים

חברת ניקיון שלוקחת על אחריותה להעניק שירותי ניקיון לבתים פרטיים מודעת לאחריות הרבה שהיא לוקחת על כתפייה. ברוב המקרים מדובר בבתים גדולים המכילים חדר מגורים גדול, מטבח רחב ידיים וכמה חדרי שינה ועבודה.

בהתאם לאורח החיים בכל בית ספציפי קובעים עם הלקוחות את מספר הפעמים בשבוע שיש להגיע ולבצע ניקיון. ההחלטה מתקבלת על פי מספר הנפשות החיים בבית יותר, הרגלי האירוח היוצרים עומסי עבודה במטבח שגם בו יש לבצע ניקיון יסודי לעתים תכופות יותר.

שיטת הניקיון בבתים פרטיים

אם צוות הניקיון מגיע כמה פעמים בשבוע מחלקים את המשימות השונות בין ימי השבוע ובנוסף לכך מבצעים בכל הגעה את כל הנושאים האלמנטריים כמו ניקיון חדרי האמבטיה, האסלות, שטיפת רצפות יסודית וניקיון המטבח.

המטרה של חברת ניקיון היא ליצור בית נקי, היגייני וריחני שנעים לגור בו.

צוותי הניקיון שלנו משתמשים בחומרי ניקוי שהם בטיב מעולה. לאור הניסיון רב השנים אנו יודעים אילו חומרים יבצעו את העבודה המושלמת בכל תחום ולכן בוחרים בהם. חומרי חיטוי מעולים, חומרים לניקוי הכיריים והתנור, חומרים לניקוי החלונות כך שהם נראים מצוחצחים וללא טיפה של אבק.

צוותים מיומנים

כדי להגיע לרמה מקצועית גבוהה מאד של ניקיון, עוברים העובדים שלנו הכשרה והדרכה על הדרך הנכונה ליצירת בית נקי בכל פינותיו. העובדים פועלים בדרך זו ומקפידים לנקות כיאות ולהתעכב במקומות בעייתיים הדורשים תשומת לב מיוחדת, עד שגם הם נקיים לחלוטין.

פיקוח ובקרה

עקב הדרישה שלנו למאה אחוז של עבודה, מגיע מפקח לכל בית בתום יום הניקיון. הוא בוחן את העבודה שנעשתה ומאשר אותה אם היא תקינה. אם קיימת בעיה, הוא מבקש מהעובדים לבצע קטע מסוים פעם נוספת ורק כשהוא מושלם, הוא מאשר את סיום העבודה היומית.

מלאכת הפיקוח היא אחת הנקודות האקוטיות בשירותי הניקיון והלקוחות שלנו מבינים שהם בידיים טובות, הם יכולים להיות רגועים שבוצעה עבודה מצוינת ברף הגבוה ביותר ולכן אושרה על ידי המפקח.

זמינות לעבודה

לוח הזמנים שנקבע עם הלקוחות הוא קשיח. אנו מודעים לעובדה שכל לקוח שמזמין שירותי ניקיון מעוניין לחזור הביתה בערב וליהנות מהעובדה שהבית נקי ולכן מבחינתנו כך זה יקרה. לכל בית יש צוות קבוע שמנקה אותו בימים שנקבעו ובמקרה של בעיה כמו מחלה של אחד העובדים, המפקח דואג שעובד אחר יחליף אותו . המאגר הגדול של העובדים בחברה מאפשר לנו לנייד עובדים ממקום למקום כדי שהלקוח לא ייפגע עקב שינויים שקורים מעת לעת.

בדרך זו אין תקלות כמו אי הגעה של עוזרת, דבר שעוצר את העבודה.

תשלומים לעובדי הניקיון

להבדיל מעבודה מול עוזרת בית אשר באופציה זו, הלקוח המעסיק אותה מחויב לשלם עבורה כספים עבור שעות העבודה, עבור דמי הביטוח ועבור קרן הפנסיה, כשעובדים מול חברת ניקיון, הכול מתנקז במקום אחד.

אנחנו מעניקים ללקוח ראש שקט וגובים ממנו תשלום אחד על פי העלויות שנקבעו בין הצדדים בהתאם לכמות שעות העבודה השבועית או החודשיות. העובדים מקבלים תשלום ותלושי שכר מהחברה ובדרך זו מועברים התשלומים עבורם למוסד לביטוח לאומי ולקרנות הפנסיה.

לקוחות החברה מרוצים מאד מהניקיון היוצא דופן המתבצע בכל הבתים הפרטיים שבהם אנו מבצעים עבודה קבועה ולאורך זמן.