תפריט

ליטוש חדרי מדרגות

חדר המדרגות שבכל בניין הוא מקום שרבים עוברים בו מדי יום ביומו. בכדי להיכנס אל דירות המגורים יש צורך לעבור בחדר המדרגות.

רבים מבינים שחדר מדרגות חייב להיות מטופח נקי ושיש לשמור על מראהו הטוב וניקיונו, בדיוק כשם ששומרים על הניקיון והמראה של דירת המגורים.

לכן, במידה וחדר המדרגות מאבד במהלך הזמן ממראהו הטוב והמדרגות נראות דהויות, מוכתמות, סדוקות ועוד, חשוב לבצע תהליך חידוש חדר מדרגות באמצעות ליטוש חדרי מדרגות מקצועי, אשר ישיב לחדר המדרגות את מראהו הראשוני והטוב.

ליטוש חדרי מדרגות

מהו ליטוש חדרי מדרגות

כאמור, מכיוון שחדרי מדרגות הם מקום שעוברים בו לא מעט אנשים מדי יום ביומו, במהלך הזמן המדרגות נשחקות, מקבלות כתמים שונים בלתי ניתנים להסרה, נוצרות בהן שריטות וסדקים אשר מעיבים על המראה שלהן ועוד.

חשוב לדעת שפעולות ניקיון שגרתיות לא יסייעו למראה חדר מדרגות מעין זה. הדבר היחיד שיכול לסייע להשיב לחדר מדרגות אשר יש בו מדרגות סדוקות, מוכתמות ושרוטות את המראה הטוב שלהן הוא ביצוע ליטוש חדר מדרגות.

ליטוש חדרי מדרגות הוא תהליך אשר מתבצע בעזרת ידע מקצועי ושילוב חומרים וכלי עבודה הרלוונטיים לצורך ביצוע תהליך זה.

בתהליך זה מוסרת השכבה הראשונה של המדרגות אשר מכילה את הפגמים השונים באמצעות מכונה מיוחדת ועל ידי שימוש בחומרים שונים, מקבלות המדרגות מראה חדש, נקי ורענן.

כיצד לבחור את שיטת הליטוש הטובה ביותר לחדר המדרגות שלך

כיום ישנן מספר שיטות ליטוש חדרי מדרגות. ליטוש לכתמים קשים הוא ליטוש בעזרת חומרים מיוחדים ונייר שיוף איכותי, אשר מסיר את הכתמים בצורה הטובה ביותר.

כמו כן, ישנה מכונות ליטוש אבן או מכונת ליטוש אבן רטובה, אשר יש להתאים את רמת החיכוך שלהן אל הצורך של המדרגות. במידה והמדרגות דורשות הסרה מהותית יותר של השכבה הראשונית שלהן החיכוך יהיה גבוה יותר.

במידה והמדרגות דורשות הסרה שטחית של השכבה הראשונית החיכוך יהיה נמוך יותר. בטרם מתחילים את פעולת הליטוש, חשוב מאוד לטפל בכל המדרגות הפגומות והסדוקות ולמלא את החורים שבהם בחומר מיוחד שיבטיח מראה אחיד של המדרגות בסוף התהליך.

כמו כן, בתום התהליך יש למרוח סילר, שהוא חומר מיוחד שמטרתו לשמר את מראה המדרגות לטווח הרחוק ולמנוע מהן להגיע למצב מוזנח, מלוכלך, סדוק ועוד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך: