תפריט

כללים לתחזוקה נכונה של ניאגרות סמויות

ניאגרה סמויה היא כזאת אשר נחשבת לפופולאריות ביותר בשנים האחרונות, וזאת משום שהיא מספקת את הדרך ליהנות מכלים סניטריים שכמעט ואינם מפריעים לעין, היא אסתטית במראה שלה ואינה דורשת ניקוי רב.

ניאגרה מסוג זה למי שטרם התוודע, היא בעצם אסלה אשר כלל החלקים שלהם כגון: צינורות, רגל, מחברים, מיכל הדחה ועוד: אינם נראים לעין, כאשר הדבר היחיד שנראה לעין הוא אסלה עגולה או מלבנית וידית ההדחה, בזמן ששני אלמנטים אלה בולטים מהקיר בצורה עדינה ומעוצבת.

אם יש ברשותכם ניאגרה סמויה הרי שאתם כבר יודעים שקל מאד לנקות אותה וזאת משום שיש לנקות רק חלק אחד במבנה השירותים ללא צורך לנקות צינורות, מכלי הדחה, רגל של שירותים ועוד.

עם זאת כדי שהניאגרה תאריך ימים, חשוב לתחזק אותה באופן הבא:

שימוש עדין – משום שניאגרה כזאת אינה עומדת על רגל אלא משום שהיא מחוברת לקיר, חשוב לנהוג בה ביתר עדינות. על אסלות רגילות אפשר לשבת בעוצמה או אפילו להישען עם כל משקל הגוף, אך ניאגרה סמויה היא קצת יותר עדינה ולכן יש להתחשב בה מעט בזמן השימוש.

ניקוי – זה נכון, כפי שהזכרנו ניאגרה סמויה אינה דורשת ניקוי של אלמנטים אשר ישנם בניאגרה רגילה. עם זאת חשוב כן להקפיד לנקות אותה, כמו גם את הקיר הנמצא סביבה ואת ידיות ההדחה למען יצירת מרחב נעים יותר ושמירה על מראה נקי ואסתטי.

חלקי חילוף לניאגרה – חשוב למצוא חלקי חילוף מתאימים לניאגרה תוך שאתם שמים לב כי חלקי החילוף איכותיים, מתאימים למבנה הניאגרה, כי הם ממותגים וכי אתם מקבלים תעודת אחריות על החלקים שהוחלפו בניאגרה הסמויה. עוד על חלקי חילוף לניאגרה סמויה תוכלו למצוא באתר של קב מוצרים.

שירותי תיקון – וודאו כי בעת נזילה, קלקול, הצפה, ידיות שאינן עובדות או כל תקלה: אתם נעזרים בשירות תיקונים לניאגרה סמויה. בכך תוכלו לשמור עליה מתפקדת ועובדת וכזאת שלא תצטרכו להחליף זמן רב.

עשו את כל אלה ותוכלו ליהנות מחדר שירותים תקין ועיצוב מושלם של ניאגרה בבית, במשרד, בבית העסק או בכל מבנה.