תפריט

יתרונות של חברה המספקת שירותי ניקיון

יתרונות של חברה המספקת שירותי ניקיון

באורח החיים המודרני במשפחות רבות בני הזוג עובדים שעות רבות בכל יום ולכן המטלה של ביצוע עבודות הניקיון בבית מועברת לגורם חיצוני, עובדת משק בית או חברה המספקת שירותי ניקיון לדירות.

השמירה על הניקיון והיגיינה בבית היא ראשונה בחשיבותה כדי לשמור על בריאותם של דיירי הבית ולכן קיימת הקפדה על ביצוע תדיר של כל עבודות הניקיון השונות ברחבי הבית.

עובדת משק בית

בבתים רבים מעסיקים עובדת משק בית המגיעה באופן קבוע לביצוע הניקיון על פי לוח הזמנים שנקבע איתה, פעמיים בשבוע, פעם בשבועיים וכו'. עם הזמן העובדת כבר יודעת בדיוק אילו מטלות שעליה לבצע.

הבעיות מתחילות אם העובדת אינה יכולה להגיע ביום הקבוע, אם מדובר באירוע חריג, המשפחה מקבלת זאת בהבנה אך כשהמקרים קורים בתדירות גבוהה, מתחילים לחפש פתרונות אחרים ומעשיים יותר.

יתרונות של חברה המספקת שירותי ניקיון

חברה המתמחה במתן שירותי ניקיון מעסיקה עובדים רבים. עקב כך מנהל התפעול של החברה מסוגל לתמרן בין כל הלקוחות ולדאוג לכך שכל הבתים יהיו נקיים.

משפחות המעוניינות ליצור לוח זמנים קבוע של זמני ניקיון בביתן, מתקשרות בהסכם עם חברת הניקיון וזו משתדלת שעובד קבוע יגיע בזמנים שנקבעו. כשעובד כבר מכיר את הבית ואת דרך ההתנהלות בו הדברים נעשים באופן מהיר ויסודי.

אם אחד העובדים אינו מגיע לעבודתו מכל סיבה שהיא, מנהל התפעול שולח עובד אחר במקומו כדי שהלקוחות יהיו מרוצים שהבית נקי ומסודר במועד שנקבע. חוסר התלות בעובד מסוים שאם הוא לא מגיע לא מתבצע ניקיון לא קיים בחברות הניקיון. הם תמיד ימצאו פתרון כיוון שברור להם עד כמה חשוב לבצע את ניקיון הבית ביום שתואם.

הכשרה מקצועית

כלפי חוץ נראה שכל אחד יודע לנקות בתים או משרדים ולכן אין צורך להדריך את העובדים, אך החשיבה הזו אינה נכונה. בחברה המספקת שירותי ניקיון מעבירים הדרכות מפורטות על הדרך אשר בה יש לנקות את הבתים, השימוש בחומרי ניקוי ייעודיים ומה צריך לנקות בכל מקום.

בזכות העברת הידע, העובדים מודעים למשימות השונות שעליהם לבצע בכל מקום והם מבצעים אותן על הצד הטוב ביותר.

תשלומים עבור הניקיון

כשמעסיקים עובדת יש לשלם לה את משכורתה השוטפת ובנוסף לכך יש להקצות עבורה כספים המשולמים למוסד לביטוח לאומי. הלקוח מעביר כספים מדי חודש ושחל שינוי בהתקשרות יש ליידע את המוסד לביטוח לאומי על כך כדי לעצור את הגביה ולא אחת מוסד ממשיך לגבות את הכספים גם לאחר מכן עד שהמידע נקלט.

מעבר לכך, יש לשלם עבורה גם כספים לקופת הפנסיה וגם כאן לאור התחלופה הגבוהה של עובדות במשק בית נאלצים שוב לעצור את הגביה ולאחר מכן לחדש אותה עבור עובדת חדשה בקרן שלה. מכלול התשלומים לגורמים השונים הוא כאב ראש לא קטן.

לעומת זאת כשעובדים עם חברת ניקיון מפרישים כספים לגורם אחד בלבד והוא זה שמנתב את הכספים לגורמים השונים.

שביעות רצון של הלקוחות

ביצוע הניקיון באמצעות חברת ניקיון מעניק שקט נפשי לבני הבית. הם יודעים שמלאכת הניקיון תתבצע בדיוק ביום שנקבע ושהעובדים יבצעו את הניקיון באופן מאסיבי ויסודי.

העובדה שמפקח מטעם חברת הניקיון מגיע בתום שעות העבודה, בוחן את העבודה ומאשר אותה או לחלופין מבקש מהעובד לבצע שוב את אחת המשימות היא נפלאה.

משפחות רבות מעדיפות התקשרות ארוכת טווח עם חברת הניקיון בעיקר בגלל הפיקוח והבקרה שהופכים את עבודת הניקיון למושלמת.