תפריט

ככה בוחרים חברה לשירותי ניקיון במשרד

ככה בוחרים חברה לשירותי ניקיון במשרד

ניקיונו של המשרד הוא פרט חשוב מאד עבור העובדים אך גם עבור המוניטין והנראות של משרד כלפי אורחיו ספקיו ולקוחותיו.

בחירת חברת ניקיון

קיימים כמה פרמטרים משמעותיים שעל פיהם בוחרים חברת ניקיון, ראשית אין טוב ממראה עיניים, אם אתם מגיעים למשרד של לקוח שלכם ובכל פעם נהנים מרמת הניקיון בו, הרי שמדובר בחברת ניקיון טובה וכדאי לקחת מהלקוח את פרטי החברה הזו כדי לקדם איתה תהליך של עבודה משותפת.

אופציה נוספת היא לשאול משרדים קרובים או חברים משותפים בדבר הסדרי הניקיון אצלם במשרדים כדי לקבל חוות דעת חיוביות או שליליות על גורמים שונים.

האינטרנט פותח אין ספור אפשרויות שבהם רשומות חברת ניקיון העובדות באזורים שונים בארץ ובדרך זו אפשר להיחשף לכמה חברות שעוסקות בכך. חשוב להיפגש עם נציגי החברה, לקבל עליה המלצות מלקוחות שעובדים איתם פרקי זמן ארוכים כדי לגבש החלטה אם מדובר בחברת ניקיון איכותית שכדאי ליצור איתה קשר עסקי.

תקופת ניסיון

אפשר לבקש ולעבוד יחד לתקופת ניסיון בת חודש לדוגמה כדי לבחון את רמת הניקיון של העובדים וכך אפשר יהיה לגבש החלטה אם להמשיך בשירותי הניקיון הספציפיים או לא.

במהלך תקופה זו אפשר יהיה לתהות על קנקנם של עובדי הניקיון ומידת הרצינות שלהם, תהליכי הניקיון שהם מבצעים ומידת שביעות הרצון של עובדי המשרד מהניקיון הכולל במשרדים.

שיחות עם נציגי חברת הניקיון

מידת הרצינות של חברת הניקיון וההקשבה ללקוח עומדת במרכז העניינים. ספק שמבין את צרכי הלקוח ואת מניעיו, יתגמש ויחד הם ימצאו את שביל הזהב לגבי תיאום שעות הפעילות לצורך ניקיון המשרד במהלך היום או הלילה.

שימוש בחומרי ניקיון

ההקפדה על חומרי ניקיון ירוקים או חומרי ניקיון באיכות ללא פשרות המובילים לתוצאות נפלאות הנראות בשטח הם אחד הדברים החשובים ביותר בניקיון במשרדים. הקפדה על חיטוי וניקיון בכל פינה תוך שימוש בחומרים על פי הצורך.

הציוד במשרדים

רוב הציוד במשרדים הוא ציוד יקר ולכן מועבר מסר לעובדי הניקיון להקפיד על אופן הניקיון, לבצע את הדברים באופן ממוקד ולא פזיז כדי לא לגרום חלילה לשבר או לנזק אחר. כל תקלה שתיגרם למחשבים, מדפסות או ציוד היקפי אחר פוגעת במהלך העבודה הנורמטיבי ולכן עובדי הניקיון והפקחים עושים כל שניתן כדי לפעול בזהירות.

התנהלות מול הלקוחות

יחסי האמון עם הלקוחות כוללים ביקורת בונה על מה שקורה במהלך הניקיון. כשערוצי התקשורת פתוחים, הלקוח מעביר ריקושטים, השגות ובקשות והכול ברוח טובה ובחיוך, שהו הבסיס האיתן לקשרים ארוכי טווח לשביעות רצונם של שני הצדדים.

סנפלינג לניקוי החלונות

לקוח שמשרדו ממוקם במגדל רב קומות ויש בו חלונות גדולים, מחפש חברת ניקיון שתטפל גם בנושא ניקיון החלונות מצידם החיצוני.

חברת ניקיון המחזיקה גם צוותי סנפלינג ודואגת לבצע גם משימה זו אחת לתקופה, מבצעת נישה חשובה מאד מתוך הצורך הכללי של הלקוח. ברוב המקרים הוא שמח מאד לעבוד עם חברה אחת שמבצעת את הניקיון התוך המשרד וגם מחוצה לו על פי הצורך כך שהעובדים ייהנו גם מהנוף.

עלויות הוגנות

קביעת העלויות הן הסכם בין הלקוח לספק וברוב המקרים שני הצדדים ממלאים את המטלות הפרטניות. הספק דואג שהעובדים שלו יבצעו עבודה מעולה ויבצעו ניקיון ברמה גבוהה במשרדים והלקוח מצדו דואג לשלם לחברת הניקיון במועד כך שהם יעמדו בתשלומיהם לעובדים המקבלים שכר, ומפרישים עבורם תשלומים שוטפים לביטוח לאומי, קרן פנסיה וכו'.