תפריט

ככה תדעו שחברת שירותי הניקיון שאתם לוקחים מקצועית

בחירת חברת ניקיון מקצועית

לפני כניסה לדירה או לבית חדש, חייבים לבצע ניקיון מאסיבי. ההמלצה היא לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית, מיומנת ומנוסה כדי שעובדיה יבצעו את כל המטלות על הצד הטוב ביותר.

בחירת חברת ניקיון מקצועית

הדרך הנכונה ביותר כדי לבחון את עבודתה של חברת הניקיון היא לקבל עליה חוות דעת, המלצות ודיס המלצות ויש לכך כמה דרכים.

  • קריאה באינטרנט, מה כתבו על הניקיון שביצעה חברה מסוימת ללקוחות שונים, איך הלקוחות התרשמו מהמקצועיות של העובדים, העמידה בלוח הזמנים, טיבם של חומרי הניקוי, אם הגיעו עם כל הציוד הנחוץ כמו מכונת פוליש, מהן העלויות ואיך נראתה התוצאה הסופית של נראות הבית לאחר מלאכת הניקיון. 
  • אפשר לשוחח עם בני משפחה או חברים שעברו לדירות חדשות לא מזמן כדי לשאול אותם אם היו מרוצים מחברת הניקיון ששכרו או שהתאכזבו ולכן לא ממליצים. הדקויות של המידע הם אלה שיובילו אתכם לשאול בהמשך את השאלות הנכונות שיכוונו אתכם לחברה הנכונה ביותר עבורכם.
  • נציגי חברות הניקיון בדרך כלל מציעים ללקוחות להתקשר לממליצים שונים כדי לקבל מידע על אופן הניקיון. כדאי לדבר עם לקוח או שניים שבוצעה אצלם עבודת ניקיון לפני כניסה לבית חדש לא מכבר, רק לוודא שהם באמת לקוחות ולא אנשים הקשורים לחברת הניקיון. 
  • אחד הדברים שחשוב לבדוק הוא טיב חומרי הניקוי. לוודא שמדובר בחומרים שאינם מסוכנים, שלא יותירו כתמים על הכלים הסניטריים או במקומות אחרים, שלא יהיה להם אפקט של צריבה בעיניים, גירוי, אלרגיה או תוצאה אחרת לבני הבית.
  • מכונת הפוליש ממלאת תפקיד חשוב בניקיון הדירה. חשוב להדגיש כמה פעמים את סוג האריחים הקיימים בדירה כדי שלוודא שיבוצע שיש ברשותם את המכונה והחומרים התואמים את האריחים הללו.
  • אם עובדי החברה מבצעים בימים אלה ניקיון במקום הסמוך אליכם גיאוגרפית, כדאי להגיע לשם ולהתרשם מהעבודה בפועל. לא להפריע להם אך לראות את ההתארגנות שלהם, הציוד ובעיקר המחויבות למשימה. 
  • חשוב לוודא שבפרויקטים קודמים העובדים ביצעו את הדברים באופן שיטתי ומתוכנן כך שכל פינה בבית טופלה והייתה נקיה לחלוטין כך שהלקוחות היו מרוצים מהתוצאה.
  • ההעדפה היא לחברה אשר מעסיקה מפקח מטעמה. הוא מגיע בתום העבודות בוחן כל נקודה ונקודה. אם העבודה בוצעה כראוי, הוא מאשר אותה אך אם לדעתו יש מקומות שבהם העבודה לא בוצעה באופן מושלם, הוא ידריך את העובדים איך לטפל במיקום הספציפי פעם נוספת כדי שהעבודה תהיה פיקס ואז היא תאושר.
  • אם הקבלן עובד עם חברת ניקיון קבועה בכל הפרויקטים שלו לאורך שנים לשביעות רצונו, כדאי להזמין אותם כיוון שהרבה מאד דיירים שכרו אותם במיזמים השונים בעבר וגם בעתיד דיירים נוספים יבקשו את שירותיהם ולכן ברור שעובדיהם יבצעו את העבודה באופן מצוין ואחראי כדי שיקבלו עבודות נוספות בהמשך הדרך.
  • נושא התשלום הוא אקוטי, אם המחיר שגבתה החברה. מוודאים שהמחיר הנדרש עבור הניקיון היסודי הוא המחיר הממוצע בשוק ואם בתום העבודה לא היו דרישות כספיות נוספות בגין עבודות חריגות לכאורה או מה שסוכם הוא מה ששולם. 

ברוב המקרים יישארו בידיכם כמה שמות בודדים ואיתם תהיו בקשר כדי לקבל החלטה על החברה המתאימה ביותר שעובדיה מבצעים את העבודה כראוי והם זמינים במועד הנוח לכם.

חברות הניקיון מבינות את האחריות הגדולה המונחת על כתפיהן ולכן המנהלים מדריכים את העובדים איך לבצע את מלוא המשימות באופן מושלם לשביעות רצונם של כל הלקוחות.