תפריט

טיפים לניקוי חלונות מרפסת

חלונות מרפסת הם אתגר גדול לניקוי לאור גודלם וכובד משקלם. במהלך השנים האחרונות נוצרו אפשרויות חדשות לניקוי החלונות אשר מקלות מאד את תהליך העבודה כך שאין צורך להוציא אותם ממקומם אלא העבודה כולה מתבצעת על המסילה בחלק הפנימי והחיצוני.

ניקוי ויטרינות וחלונות

מנקים את הויטרינות אחת לתקופה בהתאם לצורך הספציפי בסביבת המגורים או המשרדים. בניינים הממוקמים באזור חוף הים שיש בהם נדידה רבה של חולות או באזור שיש בו בניה מרובה, זקוקים לניקוי לעתים תכופות יותר.

בבניינים רבים קיימים על החלונות לכלוכים מחומרים שונים ומשאריות יציאות של ציפורים. הדברים הללו מכערים מאד את החלונות ולכן יש לבצע ניקיון באופן יסודי באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים שישאירו את החלונות נקיים ומצוחצחים. לצורך כך, משתמשים בכלי עבודה מיוחדים של חברת Unger העולמית המוכיחים בכל פעם מחדש את היכולות יוצאות הדופן שלהם.

טיפים לניקוי חלונות מרפסת

שיטת העבודה בניקוי חלונות

שיטת העבודה העדיפה היא ניקוי חלונות מתוך הבית או המשרד. העובד מבצע עבודה זו כנהוג באמריקה תוך שימוש בכללי בטיחות וזהירות קפדניים, עיגון של העובד לנקודה בטוחה בבית כדי למנוע אסונות.

במהלך העבודה מועברים מכשירים שונים לצד החיצוני של החלון כדי לבצע ניקיון יסודי, מגב, רובוט טלסקופ ומכשירים נוספים. כדי שחלילה לא ייפול מכשיר על העוברים והשבים, הוא מעוגן לעובד או לנקודת עגינה מסיבית בבית כך שאין סיכוי שיוכל ליפול מגובה רב.

באמצעות הכלים הייחודיים מנקים את החלונות לאורכם ולרוחבם כמה פעמים, מקרצפים כל לכלוך שנצמד אליהם ודואגים שכל השטח כולל המסגרות יהיה מצוחצח ומבריק.

ביטוח לעובדים המנקים חלונות בגובה

מתוך החשיבה שלנו על חיי העובדים ובריאותם, אנו מבטחים כל אחד מהם בביטוח מלא כדי שכולם יהיו מוגנים לכל תרחיש בעת ניקוי חלונות בגובה רב. הביטוח מעניק שקט נפשי הן לעובדים והן לבעלי הנכסים הדואגים לשלומם של אלו המבצעים את העבודה האחראית הזו בתנאים כה קשים ומסוכנים.

יתרונות של ניקוי חלונות בגובה

כאשר מנקים את החלונות מתוך החלק הפנימי של המשרד או הבית ולא באמצעות סנפלינג, קיימת אפשרות להקפיד הרבה יותר על ניקיון החלונות, המסגרות, הפנלים, המעקות של מרפסות השמש ואם קיים גם דק מעץ סביב הויטרינות.

טיפים לניקוי חלונות מרפסת

רואים את הנוף

ממבנים רבים ברחבי הארץ אפשר לראות נוף עוצר נשימה של חוף הים, הרים וגבעות, מרחבים עצומים ועוד. אין כמו לשבת במרפסת וליהנות מהטבע הנמצא למרגלות הבניין. יופי של הירגעות ומנוחה במיוחד לאחר יום עבודה מתיש או בסופי שבוע.

לאחר שמנקים באופן מוקפד את החלונות, אפשר לראות את הנוף באופן ברור, הטבע נגלה במלוא הדרו ונהנים מכל רגע של צפייה בנוף המקומי.

ניקוי חלונות בדירה חדשה או בדיקה לאחר שיפוץ

אנו מנקים דירות ומשרדים רבים טרם האכלוס, הן בקבלת המפתח והן לאחר שיפוץ בהיקף גדול. בשל השימוש בחומרי בנייה רבים נדבקים לחלונות שאריות של בטון, חומרי איטום, דבק ועוד. המטרה היא לנקות אותם באופן מוחלט כך שלא יישארו כל שאריות על החלון.

לוחות הזמנים לניקוי החלונות נקבעים על פי הצורך בכל מקום. בהתאם למיקומה של הדירה והחשיפה שלה לחול, אבק ולכלוכים שונים. מתאמים את מועד הניקוי ומבצעים זאת בדיוק במועד שנקבע.

העבודה נעשית באופן מדוקדק וקפדני ולכן נמשכת פרק זמן ארוך אך התוצאה הנפלאה שווה את זמן ההמתנה וסוף סוף אפשר לראות באופן ברור את כל מה שקורה מחוץ לבניין בטווח הקרוב ובטווח הרחוק יותר.