תפריט

טיפים לניקיון בתים לאחר בניה

טיפים לניקיון בתים לאחר בניה

כניסה לבתים בתום שלב הבנייה הוא אושר גדול אך כדי להגיע לכניסה המיוחלת יש לבצע קודם כול ניקיון מסיבי של הבית על ידי חברת ניקיון  ורק לאחר מכן להכניס את הציוד ולעבור לגור בו.

ניקיון בבית לאחר בניה

הבלגן והלכלוך כשאחרון הקבלנים עוזב את הבית הוא עצום. כדי לחיות בבית יש לבצע כמה מהלכים בשלבים מדורגים כדי שבסופו של דבר הבית יהיה ראוי למגורים.

בשלב הראשון מפנים את כל הפסולת, קרטונים, אשפה של חומרי בניין, שאריות של אריחים חתוכים ועוד ומרכזים את כל פסולת הבניין במכולה המיועדת לכך. בכל פעם שהמכולה מלאה, מסיעים אותה לאתר פינוי מורשה ומרוקנים בו את התכולה וחוזר חלילה.

בשלב השני מבצעים ניקיון מסיבי של כל הבית, מתחילים עם כל החלונות וכל המשקופים והדלתות החל בסלון דרך המרפסות החדרים וחדרי האמבטיה, המעקות של המרפסות, המעקות של המדרגות והמדרגות עצמן. זאת תוך שימוש בחומרי ניקיון מצוינים שמותירים את החלונות שקופים ונקיים ואת כל הדלתות נקיות וחלקות ללא גבשושיות מחומרי בנייה שנעשה בהם שימוש במהלך הבניה.

לאחר מכן, מנקים בצורה יסודית ביותר את כל חדרי הרחצה על תכולתם, האריחים שעל הקירות, האמבטיות או הג'קוזי, אסלות, כיורים ארונות אמבטיה, מראות וכל ציוד אחר הקיים בהם.

בחדרים שבהם הותקנו פרקטים מבצעים ניקיון באמצעות החומר המתאים לכך כדי לוודא שכל הפרקטים יהיו חלקים ולא יישארו דבוקים אליהם שאריות של דבק, בטון או כל חומר אחר שנעשה בו שימוש בעת הכנת התשתיות או הדבקת לוחות העץ. השתמשו במטלית לחה ובכמות מינורית של מים כדי לא לפגום את פרקטים החדשים.

המטבח מקבל תשומת לב רבה. העובדים מנקים את האריחים שעל הקירות, מקרצפים את ארונות המטבח הן בחלקם החיצוני והן בחלקם הפנימי, הכיורים, הברזים, משטחי העבודה הארוכים מעל הארון התחתון ועל האי במרכז המטבח וכל ציוד אחר הקיים במטבח.

טיפול בריצוף בכל רחבי הבית

הריצוף הוא אחד מהסמלים העיקריים בכל בית עקב שטחו הגדול של המרחב. לאחר ביצוע הניקיון הראשוני, מנקים אותו היטב מסגסוגות שונות שנותרו בו כדי שיהיה נקי ומצוחצח. לאור העבודות הרבות שבוצעו בבית בתקופת הבניה והשימוש בשפע של חומרים שחלקם נותרו על המרצפות כמו חומרי איטום, דבק, בטון ועוד, אנו מבצעים פוליש ייחודי כדי להעניק לבית מראה מיוחד ואקסקלוסיבי.

מכונת הפוליש מקרצפת באופן יסודי ביותר תוך שימוש בחומרים מבריקים ובמברשות מיוחדות, כל מרצפת בבית. בסלון, במטבח, בחדרים ובחדרי הרחצה. קיימת הקפדה לא להשתמש בחומרים מחליקים כדי למנוע אסונות שבהם אנשים וילדים מחליקים על המרצפות החלקות ועלולים לשבור את רגליהם או ידיהם.

חצר הבית והגינה

העבודות הרבות שבוצעו בחודשים האחרונים הותירו בלגן גם בחצר ולכן עובדי חברת ניקיון מבצעים סדר גם במקום זה. הם מפנים את כל האשפה ומעבירים ציוד חשוב למחסן. מנקים באופן יסודי את המרפסות, השבילים וכל שטחה של החצר כך שאפשר יהיה להתחיל במהלך עיצוב הגינה הכולל שתילת עצים וצמחים והתקנת ציוד.

פיקוח ובקרה על עבודת הניקיון

בתום עבודת הניקיון נערכת בדיקה מדוקדקת של העבודה שבוצעה על ידי מפקח של חברת ניקיון, הוא עובר על פני החצר וכל אחד מהחדרים בבית ומוודא שכל העבודות בוצעו באופן מושלם.

בכל מיקום שבו העבודה אינה לשביעות רצונו של המפקח, הוא דורש לבצע עבודה זו שוב כך שהבית נמסר נקי, מצוחצח וללא כל דופי ללקוחות.