תפריט

שירותי ניקיון לבית – עושים סדר בחדרים

מהם שירותי ניקיון? עושים סדר בחדרים

מעטפת שירותי הניקיון שמעניקה חברת ניקיון מאפשרת בכל בית חיים נקיים, מסודרים והרבה יותר נוחים.

עומס של פריטים בכל חדר

אחת הפעולות החשובות שמבצעים שירותי ניקיון לבית היא סדר וארגון בחדרים, דבר שבני הבית במהלך מרוץ החיים אינם מספיקים לבצע זאת.

רבים מהלקוחות נוהגים לאגור פריטים רבים בחדרים השונים שיוצרים עומס עצום בכל חדר. עם הזמן כמות המוצרים רק הולכת וגדלה וחשוב מאד לקחת פסק זמן, לבצע ניקיון יסודי בכל חדר ולנפות פריטים שאין בהם צורך כך שהחדרים יהיו עמוסים פחות, יקלטו פחות אבק ויהיו מאווררים והרבה יותר נעימים.

מהם שירותי ניקיון? עושים סדר בחדרים

שירותי ניקיון לבית, בתיאום כמובן עם בעלי הנכס יוצרים קווים כלליים של ביצוע הסינון הראשוני בכל חדר ובהתאם לכך הם פועלים. אם מדובר בחדר ילדים, מוציאים החוצה משחקים וצעצועים שכבר אינם תואמים את גילו של הילד ומעבירים אותם לילד הקטן יותר במשפחה המצומצמת או המורחבת, או לחלופין מעבירים זאת לתרומה לנזקקים או לגן הילדים.

פעולה דומה מבצעים עם הבגדים, ממיינים ומוציאים מהארונות בגדים שאינם במידה הנכונה ומעבירים אותם לגורמים שונים. כך נוצר מקום בארונות והעובדים מסדרים באופן נוח לשימוש את כל הבגדים במדפים השונים בארון.

כל פריט שאין בו צורך כמו תיקים ישנים, אביזרים שונים, מזכרות וכו', מועבר לגורמים הרלוונטיים וכבר קיימת תחושה של זרמי אויר שחודרים לחדר הנקי לאחר שהוסרו שכבות האבק וצומצמו באופן משמעותי כמויות האייטמים שקיימים בחדר.

פעולה דומה מבצעים בחדרי הילדים הנוספים וכל מי שנכנס לחדר, נהנה לראות את המראה שנגלה אליו, השינוי הדרמטי ואת המהפך שבוצע בכל חדר.

חדרי עבודה

חדרי עבודה הם מסוג החדרים שאוגרים בהם כמות עצומה של ניירת, קלסרים, דפי פרסום ועוד. העומס הרב יוצר מצב שאין מספיק אוויר בחדר ולכן לא נעים לעבוד בו. הפתרון הוא אחת לתקופה למיין את הניירת, לזרוק או לגרוס כל חומר שאינו רלוונטי וכך במהירות ייערמו ערמות הזבל ומצד שני תהיה תחושה של אוויר צח הנכנס לבית ובמיוחד לחדר העבודה.

ניקיון בחדרים

שירותי ניקיון לבית יבצעו ניקיון יסודי בכל חדר הכולל כמה פעולות אקוטיות:

  • הסרת האבק בכל המדפים, הארונות, חפצי הנוי, גופי תאורה, מחשבים, מדפסות, שולחנות, כיסאות מאווררים ועוד.
  • הסרת האבק מהספות, הכריות המיטות וכל רהיט אחר באמצעות שואב אבק מסיבי בעל כושר יניקה מהותי.
  • ביצוע סדר בארונות, על מדפי הספרים, בתיקיות ובקופסאות הקיימות בכל חדר.
  • ניקוי משקופים, דלתות, ידיות ואביזרי פרזול נוספים, חלונות ותריסים.
  • ניקוי יסודי של לוחות הפרקט שהותקנו בחדרים השונים באמצעות חומר ייעודי או עם מטלית לחה עם מעט מים.
  • שטיפה יסודית של רצפת החדר (אם אין פרקט) באמצעות חומרי ניקוי בטיב מעולה המנקים היטב כל פינה ומותירים ברחבי הבית נינוחות ריחניים ונעימים.

ניקיון בסלון

גם בחדרי המגורים מצטברים דברים מיותרים רבים על המזנון, בין חפצי הנוי ועוד. במקרים רבים מדובר בניירת או במוצרים שאינם רלוונטיים ואין בהם צורך. צריך לבצע סדר יסודי לזרוק או לגרוס כל פריט שלא נעשה בו שימוש לאורך השנה האחרונה או לקבל החלטה כי כדאי להשתמש במוצר שבני הבית שכחו ממנו.

ניקיון יסודי בבית

לאחר שעובדי חברת הניקיון ביצעו עבודות יסודיות ברחבי הבית, מגיע למקום המפקח מטעם חברת הניקיון הבוחן את כל העבודה שבוצעה ומאשר אותה או דורש לבצע תיקון עקב עבודה שאינה מושלמת או כל דופי אחר שאינו מאפשר להעביר כך את הפרויקט ללקוחה.