תפריט

מתי תזדקקו לשירותי ניקיון חד פעמי

מתי תזדקקו לשירותי ניקיון חד פעמי

שירותי ניקיון חד פעמי הם צורך חשוב טרם מעבר לדירה חדשה או לאחר שיפוץ מאסיבי הנעשה בדירה הקיימת לאור אנשי המקצוע הרבים שביצעו בה סוגים שונים של עבודות תוך שימוש במגוון חומרי בנייה עץ, תשתיות, חומרי איטום, דבק ועוד.

בשני המקרים מדובר בסוג של ניקיון חריג שמצריך עבודות מאסיביות תוך שימוש בחומרי ניקוי ייעודיים ומיוחדים ומכשור רלוונטי.

במקרים הללו כדאי לשכור את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית אשר תבצע את המשימה מתחילתה ועד סופה ותשאיר בית נקי ומצוחצח.

שירותי ניקיון חד פעמי

כשנכנסים לדירה חדשה או כשחוזרים לגור בבית לאחר שבוצע בו שיפוץ מקיף, קיים בה לכלוך רב. אנשי המקצוע שעבדו בדירה הותירו לכלוך ושאריות של חומרים שונים.

חברת הניקיון מפנה בשלב ראשון את כל האשפה מהדירה, שקים ריקים של מלט וחול, מזרקי סיליקון, קופסאות דבק וכו'. לאחר מכן מבצעים ניקוי ראשוני כדי להבין את מצב הדירה בכל אחד מהחדרים, במטבח ובחדרי האמבטיה.

בשלב הבא מבצעים ניקיון יסודי של כל הכלים הסניטריים בחדרי הרחצה וניקוי מאסיבי של האריחים על הקירות וברצפה. במטבח מקרצפים את כל המשטחים, ארונות המטבח ואת האריחים שהותקנו על הקירות ועל הרצפה. אם קיימים בדירה פרקטים הם עוברים ניקיון באמצעות מטלית לחה להסרת כל האבק שהצטבר על הלוחות.

על החלונות והתריסים מצטברת כמות גדולה של אבק ושל לכלוך מחומרי הבנייה אשר נעשה בהם שימוש. העובדים מורידים את כל החלונות ואת כל התריסים מהמסילות ומנקים אותם באופן יסודי הן מצידם הפנימי והן מצידם החיצוני.

אם קיימים בדירה מדרגות, מנקים אותן באופן מקצועי בהתאם לחומר ממנו הן עשויות, שיש עץ וכו' וכמו כן את המעקות או הזכוכיות שהותקנו בצדי המדרגות.

בתום ביצוע כל העבודות הללו הבית נקי ומצוחצח ולסיום מבצעים פוליש של האריחים בכל הבית כדי שיהיו מבריקים ויותירו רושם חיובי על כל מי שנכנס הביתה.

הבית נמסר ללקוחות בתום העבודות כשהוא נקי ומצוחצח וריחות נעימים נישאים באוויר.

ייחודה של חברת הניקיון

חברת הניקיון מבצעת לעתים תכופות ניקיון של בתים לאחר עבודות בנייה ולכן יש להם את הידע המקצועי כיצד להתמודד עם המשימות יוצאות הדופן הללו.

עובדי הניקיון נעזרים בחומרי ניקיון ייחודיים שמלווים את החברה בכל הפרויקטים מסוג זה כיוון שבאמצעותם אפשר להסיר כתמים קשים או לכלוכים שנדבקו לאריחים או לקירות וקשה מאד להסירם באמצעות החומרים הביתיים.

הניסיון, המיומנות והידע רב השנים מאפשר לחברת הניקיון להתמודד עם כל בעיה.  העובדים יודעים בדיוק איך לפתור כל בעיה שנראית בשטח ובאילו חומרים להשתמש כדי לנקות כל נקודה באופן מוחלט כך שלא יהיה כל זכר לבטון, דבק או כל חומר אחר.

היתרונות של חברת ניקיון

לקוחות נוטים לחשוב בטעות שמלאכת הניקיון לאחר שיפוץ היא עניין של מה בכך ולכן מחליטים לנקות בעצמם את הדירה. זוהי טעות גדולה כיוון שמדובר בעבודה רבה וקשה מאד ואי אפשר להשוות אותה לעבודת ניקיון רגילה שמבצעים באופן שוטף בבית.

כדי לנקות היטב דירה במצב זה כולל קרצוף של כל הכלים, הקירות האריחים ופריטים רבים נוספים דרוש כוח רב, כלי עבודה נוחים וארוכים וחומרי ניקוי מקצועיים שקיימים אצל חברת הניקיון.

לכן מומלץ, להשאיר עבודה קשה זו לחברת הניקיון המתמחה בכך וליהנות מבית נקי ומבריק שאפשר להעביר אליו את כל הציוד , לתלות את הווילונות וליהנות מאווירה ביתית חמימה.