תפריט

ניקוי/חידוש הספה מתי ואצל מי :)

אין הרבה רהיטים בבית או בעסק, שמתלכלכים בתדירות גבוהה כמו הספות שלנו. אנחנו יושבים עליהן, אוכלים, שותים, נוצרים כתמים, אם יש לנו חיות מחמד אז הן גם ידאגו ללכלך אותה, אם יש לנו ילדים קטנים, אנחנו יכולים להיות בטוחים שהם ישאירו אחריהם לכלוך כזה או אחר.

רבים שפונים אלינו להזמין שירותי ניקוי ספות בחרו לנקות את הספה מאחר ויש עליה כתמים, אך ישנם סיבות לא פחות חשובות ואולי במקרים רבים יותר, החיידקים הרבים שהספה צוברת במהלך השנים פוגעים בבריאות שלנו.

כל כמה זמן/מתי מומלץ לנקות את הספה?

אנחנו צריכים לשאול את עצמנו כיצד אפשר לשמור שהספה תהיה נקייה או כיצד לנקות אותה בצורה מקצועית, באופן שלא נצטרך להתמודד עם כתמים ולכלוך מסוגים שונים. אנחנו יכולים כמובן לכסות את הספה בסדינים, אנחנו יכולים גם להחליט, שאנחנו לא אוכלים כשיושבים על הספה, ולא נותנים לחיות מחמד או ילדים קטנים לשבת עליה, אך בכל זאת, סביר להניח שהיא תתלכלך כך או אחרת, ולכן אנחנו צריכים לדעת כיצד לנקות אותה.

מן הסתם, האופציה הטובה ביותר שעומדת לרשותנו היא להיעזר באנשי מקצוע שמתמחים בכך. ישנן חברות שמתמחות בתחום של ניקוי ספות, יש להן צוותים מנוסים ומקצועיים, יש להן את הציוד הנדרש לכך, ואנחנו יכולים לסמוך עליהן שהן יבצעו עבורנו את השירות בצורה הטובה ביותר.

מתי אנחנו נשתמש בשירות שלהן?

יש כמה מקרים בהם נרצה להשתמש בשירות ניקוי ספות מקצועי.

ראשית, אם מדובר על כתמים שאי אפשר להסיר אותם בשום צורה אחרת, לא באמצעות תכשירים או אמצעי ניקוי ביתיים, פשוטים, ולא בדרכים אחרות.

שנית, אם מדובר בספה חדשה שאנחנו רוצים לשמור על המראה החדש שלה. עדיף לנו שחברה מקצועית תטפל בכל מה שקשור לניקיון ולא לנסות לעשות זאת בעצמנו.

שלישית, כאשר מדובר על ספות ישנות אך כאלה שאנחנו לא רוצים להחליף. במקרים כאלה, לעיתים נדרש טיפול מאוד עדין ומקצועי בשביל להתמודד עם הבעיה.

לסיכום

חשוב לומר, אנחנו נבחר בחברה מקצועית לניקוי ספות, אחרי שבדקנו היטב מה היא מציעה לנו, אילו שירותים היא מספקת לנו, כמה זה עולה לנו. מאחר ויש לא מעט חברות מקצועיות בתחום, מומלץ לעשות מחקר מקדים ורק אז להחליט אל איזו חברה לפנות.