תפריט

למה כדאי להגיד שלום לשטיחים מקיר לקיר?

כולנו רוצים להיכנס הביתה בסוף יום עמוס וגדוש במשימות ולהרגיש משהו אחד: בבית. להרגיש שהבית שלנו נעים, נקי, אסתטי ומסודר. אנו משקיעים בעיצוב, בבחירת הרהיטים והאביזרים הנלווים, בניקיון ובסדר אחת לכמה ימים, פשוט כדי להשיג את אותה תחושה.

הפעם בחרנו לספר לכם על שטיחים מקיר לקיר, על היתרונות אל מול החסרונות ועל איך בוחרים חברה להסרת שטיחים. אז מה שנראה היה כטרנד עיצובי המעניק חמימות ואווירה נעימה לחללים השונים בביתנו, היום מסתבר לנו כמטרד ממש.

אז נכון, לשטיחים מקיר לקיר יש מגוון של יתרונות, בעיקר עיצוביים, אך כאשר מסתכלים לטווח הרחוק מדובר בסוג של שיעבוד מבחינת התחזוקה והניקיון. אז למה כדאי להגיד שלום לשטיחים מקיר לקיר?

לכלוך, אבק, כתמים ושיערות – זה לא לכל אחד

ובכן, לשטיחים באופן כללי ושטיחים מקיר לקיר באופן ספציפי יש נטייה לצבור המון לכלוך, אבק ושיערות.

אם יש לכם בבית ילדים קטנים או אם יש לכם בעלי חיים כמו כלבים וחתולים שטיחים מקיר לקיר יקשו עליכם בתהליך הניקיון של הבית. מספיק שהילד הקטן והחמוד שלכם החליט להוציא מהמקרר מעדן בטעם שוקולד, לפתוח אותו במטבח ולעבור איתו לסלון והנה לכם כתום חום ועקשן שיהיה לכם מאוד מאוד קשה להסיר.

הכלבה נשארה כל היום בבית כי לא הצלחתם לצאת בזמן להוריד אותה והנה לכם כתם של פיפי שלא רק קשה להסיר אלא גם מייצר ריח ממש לא נעים בבית.

בנוסף, שטיחים מקיר לקיר דורשים תחזוקה וניקיון לאורך כל השבוע וזה כולל בעיקר שימוש בשואב אבק עוצמתי.

אחת לכמה חודשים תהיו חייבים להזמין חברת ניקיון מקצועית שתבצע הסרה של כל הכתמים והלכלוך, שכן יש כאלה חודרים אל תוך הסיבים ולא יוצאים עם חומרי ניקוי רגילים.

למה כדאי להגיד שלום לשטיחים מקיר לקיר?

פרקט או שיש – פרקטיות זה שם המשחק

היום, יותר ויותר ישראלים בוחרים באחת משתי האופציות הללו, בין אם מדובר בבתים המעוצבים בסגנון מודרני ובין אם בסגנונות אחרים.

כולנו רוצים בית פרקטי, נוח ונעים, כאשר שטיחים מקיר לקיר הם ההפך מפרקטיות.

ניתן לבצע הסרה של שטיחים מקיר לקיר תוך מספר שעות כאשר התהליך המתבצע באמצעות סקוץ מיוחד. עליו מתקינים נייר זכוכית שמסירים את כל שאריות הצבע ואז אחרי כמה זמן אפשר לבחור או בפוליש וקרצוף לרצפה הקיימת או להחלפה של הרצפה בריצוף אחר כמו פרקט תלת שכבתי, פרקט דו שכבתי, פרקט למינציה או שיש.

אז איך בוחרים חברה המבצעת הסרה של שטיחים מקיר לקיר?

ובכן הדבר הכי חשוב הוא לוודא שהחברה שבה אתם בוחרים מגיעה עם הציוד הנדרש לביצוע ההסרה:

  • מכונה שמתחבר אליה סקוץ‘ ונייר זכוכית מיוחד
  • חומרים להסרת דבק מהרצפה והפאנל

בחירה שגויה יכולה לגרום הן לעבודה לא נכונה והן לנזק בלתי הפיך.

חברת צח שירותי פוליש וניקיון מתמחה בהסרה של שטיחים מקיר לקיר. אנו מעסיקים עובדים מקצועיים ואמינים המבינים לעומק את תחום הסרת השטיחים.

אז אם אתם עוברים לדירה או בית חדשים וזקוקים להסרת שטיחים מקיר לקיר או לחלופין מעוניינים להסיר אותם מביתכם הקיים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם אצלנו באתר או לצלצל למספר 1800-68-68-67 ונשמח לענות לכם על כל השאלות