תפריט

עובדים כל השבוע? פרגנו לעצמכם חברת ניקיון שתדאג לכם לבית נקי

המציאות שלנו מחייבת את רובנו לעבוד לא מעט שעות מחוץ לבית. יוקר המחיה רק עולה עם השנים וזה שם אותנו במקום מעט בעייתי מבחינת ניהול הזמן שלנו. ברגע שאנחנו נמצאים כל כך הרבה שעות מחוץ לבית, זה לא משאיר לנו הרבה זמן לתמרן וכמו שאתם בטח יודעים ומרגישים, זמן הוא דבר יקר. בעיקר עבור אנשים עסוקים ועובדים.

אז איך נראה היום שלכם?

אצל חלק מאתנו היום מתחיל ממש מוקדם, לפעמים אפילו בחמש או שש בבוקר כאשר הילדים שלנו מחליטים לעשות השכמה ממש מוקדם או משום שפשוט בא לנו לקום מוקדם כדי להתאמן או כדי להגיע למשרד מוקדם בבוקר ולהספיק כמה שיותר, אולי אפילו נצליח לצאת קצת קודם.

היום שלנו ארוך וכולל בתוכו בין 8- 12 שעות בעבודה. בין אם אתם עצמאים ובין אם שכירים, ודאי מוטלת עליכם אחריות רבה ולא נשאר לכם יותר מדי זמן לדאוג לבית. הראש שעובד שעות נוספות, לפעמים בסוף היום מרגישים את הגב, הכתפיים, הצוואר והרגלים… אם אתם הורים לילדים אתם בטח מוציאים אותם מהגן או מבית הספר, לפחות חלק מהשבוע במידה ויש לכם קצת עזרה, לוקחים לחברים ולחוגים, דואגים לארוחת ערב, מקלחות, הרדמות ואם אתם עדין לא שם, אז יש לכם מספיק דברים אחרים לדאוג להם.

עוד לא דיברנו על כביסות, קניות, סידורים שמסביב, פעילות גופנית, לימודים ועוד. בקיצור אם אתם עובדים כל השבוע פרגנו לעצמכם בחברת ניקיון שתדאג לכם לבית נקי.

עובדים כל השבוע? פרגנו לעצמכם חברת ניקיון שתדאג לכם לבית נקי

למה זה כדאי?

כי פשוט אין תענוג גדול מלהיכנס לבית נקי, גם אם זה רק פעם בשבוע או אחת לשבועיים ולראות שהכל במקום, שאין חול על הרצפה, שאין שיערות מפוזרות של הכלב בכל מקום, שהשירותים מצוחצחים, שהמקלחון מבריק, שהכיורים נוצצים בקיצור שהכל נקי. לנקות כמו שצריך לא רק דורש המון המון אנרגיה וכוח, זה גם דורש זמן, סבלנות ובעיקר יסודיות. לפעמים צריך להזיז את הספות ואת הרהיטים, לפעמים צריך לשאוב את המזרנים והריפודים בבית, לפעמים חייבים לעשות ניקיון יסודי של התריסים והחלונות וזה משהו שאם נהיה כנים עד הסוף נגלה שלרובנו אין את הזמן הדרוש לכך ובטח שלא את האנרגיה.

לשם כך, אנחנו בצח שירותי פוליש וניקיון נעשה הכל במטרה להקל עליכם. אנו מבינים עד כמה ניקיון זה דבר מורכב מצד אחד אך חשוב כל כך מהצד השני. יש לנו צוות מנצח, את הציוד המתקדם, החדיש והטוב ביותר בתחום הניקיון וכל חומרי הניקוי בהם אנו עושים שימוש ידידותיים לסביבה ומחזיקים בתו תקן. בנוסף, יש לנו ניסיון בתחום של למעלה מ-20 שנה, אנחנו מתמחים בניקיון של בתים פרטיים, וילות, משרדים וחללים ציבוריים לרבות חדרי מדרגות, כניסות ועוד.

נשמח לסייע לכם לנקות את ביתכם ולהשאיר אותו בכל פעם נקי ומצוחצח כדי שתיכנסו לבית שלכם בכיף ולא בדאגה של עוד כמה דברים יש לכם לעשות…. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר לנו פניה באתר או לצלצל למספר 1800-68-68-67 ונשמח לענות לכם על כל השאלות. ניתן להזמין שירותי ניקיון בבוקר, בצהריים או בערב, לפי השעה שנוחה לכם. אתם תקבעו איך בדיוק הניקיון יתבצע ומה ינוקה בכל פעם.