תפריט

גם חברת ניקיון צריך לדעת לבחור

ניקיון נחשב לאחד מבין הדברים שהכי חשובים לנו. הרי כולנו אוהבים ושמחים להיכנס לבית נקי, מריח ומסודר. יש בינינו גם לא מעט שיכולים ממש ”לאבד את זה“ כשהם מגיעים הביתה ובכל מקום זרוקים צעצועים, הכיור מלא בכלים, המדיח לא מסודר, יש פירורים על הרצפה ועל השיש, גרגירי החול מורגשים בכפות הרגליים, יש גושי שיערות של הכלב, בקיצור אתם מבינים את הרעיון…אם אתם מתחברים לכל מה שנכתב כאן עד עכשיו אז כנראה הגעתם למקום הנכון.

בקיצור ניקיון הוא לא עניין של מה בכך. יחד עם זאת, יש הבדל בין ניקיון שאנחנו דואגים לו ביום יום שלנו כמו להעביר מטאטא, לשטוף את הרצפה, לנקות את האסלות והכיורים לבין ניקיון יסודי של ממש הכולל בתוכו ניקיון של הקרמיקות והאריחים, ניקיון בתוך הארונות עצמם, ניקיון של הרהיטים, פוליש לרצפה וכדומה. לכן גם חברת ניקיון צריך לדעת לבחור. הסיבה שאנחנו אומרים את זה היא משום שלצערנו הרב, בדומה לתחומים רבים אחרים, גם בתחום חברות הניקיון יש לא מעט חאפרים אשר קוראים לעצמם חברת ניקיון מקצועית אבל אם בודקים את הדברים לעומק, מגלים שלא כך הדבר.

אז מתי כדאי ומומלץ לבחור בחברת ניקיון?

אז נכון, חברת ניקיון זה לא שירות שאנחנו מרשים לעצמנו כל שבוע. לא מדובר במנקה שעוזרת לנו לדאוג לתפקוד השוטף של הבית. חברת ניקיון תפקידה לבצע ניקיון יסודי בבית ולכן מדובר בשירות שאנחנו נעזרים בו אחת לכמה חודשים, לפעמים פעם בשנה. יחד עם זאת, אם למשל עברתם לאחרונה או שאתם עומדים לעבור לדירה או בית חדשים או שלחלופין הבית בו אתם מתגוררים עבר שיפוץ מסיבי, גם אז כדאי לכם להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון מקצועית.

גם חברת ניקיון צריך לדעת לבחור

איך בוחרים בחברת ניקיון טובה?

 אז אחד הדברים הכי חשובים בתהליך הבחירה של חברת ניקיון הוא הניסיון שלה. כדאי לבחור בחברה בעלת ותק, כזו שיודעת מה היא עושה ופועלת בתחום זמן לא מבוטל. יש המון תהליכים שגורמים לבית להיראות ולהיות נקי באמת וכאשר אנחנו בוחרים חברת ניקיון, חשוב שהשירות יכלול את הכל. יחד עם זאת, לא היינו רוצים שחברת הניקיון תהיה אצלנו בבית יום שלם ולכן יעילות היא חלק בלתי נפרד מהבחירה שלכם.

במידה ואתם זקוקים לפוליש מקצועי והברקת רצפות כמו למשל פוליש וקס, פוליש אקרילי או פוליש קריסטל, כדאי לוודא שאתם בוחרים בחברה שמחזיקה במכשור וחומרי הניקוי המתאימים ולא באחת שטוענת שהיא מבצעת את כל סוגי הפוליש אבל למעשה לא כך הדבר.

בנוסף, במידה ואתם זקוקים לשירותים נלווים כמו למשל ניקיון שטיחים, ניקיון מדרגות, ניקיון מזרנים או ניקוי ספות וריפודים, כדאי לוודא שהחברה בה אתם בוחרים אכן מספקת את כל השירותים הללו.

גם חברת ניקיון צריך לדעת לבחור

חברת צח שירותי פוליש וניקיון מתמחה בניקיון דירות אחרי שיפוץ, דירות אחרי שריפה, ניקיון לפני מעבר דירה, ניקיון משרדים ומבנים ציבוריים. ברשותנו:

  • צוות מקצועי, אמין ויעיל
  • חומרי ניקוי ידידותיים לסביבה עם תו תקן
  • מכשור ניקיון מתקדם
  • שירות ללא פשרות, הקפדה על ניקיון יסודי

אז אם גם אתם רוצים לפרגן לעצמכם בניקיון יסודי המתבצע על ידי חברה מקצועית, כעת כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להשאיר לנו את הפרטים שלכם באתר שלנו או לצלצל למספר 1800-68-68-67 ואנחנו נדאג לענות לכם על כל השאלות ולהעביר אליכם הצעת מחיר מסודרת.