תפריט

חוזה שכירות קשוח? שירותי ניקיון לפני פינוי דירה

סיבות מסוימות מובילות רבים מאתנו לשכור דירה אחרת במקום הדירה בה אנו גרים, כדי לעבור לדירה גדולה או קטנה יותר או כדי לשנות את סביבת המגורים.

ימי המעבר אינם ימים קלים ולאחר פינוי כל החפצים מהדירה נשאר לנקות אותה באופן יסודי על פי דרישת בעלי הדירה המבקשים לקבל אותה חזרה בדיוק כפי שהיא נמסרה לשוכרים הנוכחיים.

ביצוע ניקיון בדירה

לאחר המעבר לרוב השוכרים אין פנאי כוח ורצון להשקיע מאמץ בניקיון יסודי של הדירה הישנה, הם עסוקים בדירה החדשה ובחזרה המהירה לשגרה ולכן הם שוכרים את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית שיבצעו משימה זו כהלכה.

על פי בקשת בעלי הנכס יבוצע ניקיון מאסיבי הכולל את חדר האמבטיה והשירותים, המטבח, תריסים, חלונות, ארונות וכמובן את רצפת הבית אם מדובר באריחים או בלוחות פרקט.

חוזה שכירות קשוח? שירותי ניקיון לפני פינוי דירה

סדר הדברים בביצוע הניקיון

בשלב הראשון עוברים על כל הבית ומנקים את האבק בארונות, בשידות, במיטות וכל חפץ אחר שנותר בדירה, שואבים אבק מהספות, השטיחים והכיסאות. בשלב השני מנקים באופן מאסיבי את מוצרי החשמל כמו התנור, הכיריים, המיקרוגל מדיח הכלים והמקרר, תוך שימוש בחומרי ניקוי איכותיים שמצליחים להבריק את כל המכשירים הללו.

לאחר מכן מפרקים אם אפשר את החלונות ואת התריסים בכל הבית ומנקים אותם היטב עם חומרי ניקוי בטיב מעולה המיועדים לכך כולל המסילות. אם אי אפשר לפרק אותם, עולים על סולם ומנקים את מלוא השטח של החלונות ואת כל אחד משלבי התריסים. כמו כן, את כל הדלתות, הידיות והמשקופים.

הוצאת כל המוצרים שנותרו בארונות המטבח וניקוי יסודי של חזיתות הארונות, המגירות וכל המרחב הפנימי בכל ארון.

ניקוי מקיף של הכלים הסניטאריים בחדר הרחצה ובשירותים, כולל ארון האמבטיה אם קיים, מקלחון אריחים על הקירות, מכונת הכביסה ומייבש הכביסה.

אם קיימים בדירה פרקטים מנקים אותם בעדינות בעזרת מטלית לחה וחומר ניקוי המותאם לכך ובהמשך מנקים באופן יסודי את רצפת הבית עם חומרי ניקוי ריחניים, באמבטיה בסלון ובחדרים.

לאחר כמה שעות הבית ישנה את פניו, יהיה נקי, מצוחצח ומבריק כמו שקיבלו אותו הדיירים בעבר ומוכן לקראת כניסתם של הדיירים החדשים.