תפריט

חברת ניקיון ברעננה

אם אתם מחפשים אחר שירותי הניקיון הטובים והמקצועיים ביותר, הגעתם אל המקום הנכון. עם ניסיון של מעל לשני עשורים בתחום הניקיון הפרטי, העסקי והמוסדי, עם צוות עובדים מיומן ומהימן ועם הציוד המתקדם ביותר, תוכלו ליהנות ממגוון שירותי ניקיון במקום אחד ובמחיר הוגן.

מגוון שירותי ניקיון ופוליש

בין אם אתם צריכים לבצע פוליש לרצפות או לדאוג לניקיון של החלונות – תוכלו ליהנות מסל שירותים רחב בתחומי הניקיון. בין השירותים הניתנים על ידי חברת ניקיון ברעננה, אפשר למצוא: ניקיון של חדרי אמבטיה ורחצה, ניקיון מטבחים, ניקיון קרמיקות, ניקוי ושטיפת רצפות, פוליש לכל סוגי הרצפות, ניקיון של חלונות ומרפסות, ניקיון של חלל עבודה, ניקוי שטיחים ואף הסרת שטיחים מקיר לקיר במידת הצורך. כמו כן, ניתן להזמין גם שירותי צביעה ואפילו הדברה – כל שכל צורכי התחזוקה לבית או למשרד ניתנים באמצעות חברה אחת, ללא צורך בקבלני משנה. גם עבודות ניקיון מורכבות, כמו ניקיון לאחר שריפה או ניקיון לאחר הצפה, ואפילו ניקיון של מחסנים, מקלטים וגגות.

חברת ניקיון ברעננה – יתרונות המקצועיות

חברת ניקיון ברעננה תוכל להעניק לכם את שירותי הניקיון והפוליש הטובים ביותר.

  • כל שירותי הניקיון במקום אחד – בין אם אתם צריכים ניקיון של דירות או משרדים, בין אם יש צורך בעבודת ניקיון לפני או אחר מעבר דירה, ניקיון לאחר שיפוץ או שירותי ניקיון כלליים, תוכלו למצוא את הכל אצלנו, החל מניקיון של חדרי מדרגות ועד לניקיון של מקלטים ומרתפים, ניקיון של חללי עבודה ובתי מגורים וכן כל עבודות הפוליש לרצפות.
  • ניסיון ומקצועיות – חברת ניקיון ברעננה תדע לספק לכם את השירות הטוב ביותר ובאמצעים הטובים ביותר. צוות העובדים המיומן יודע בדיוק איך וכיצד יש לטפל ולנהוג בכל אמצעי אותו מנקים, ללא פגיעה וללא הפרעה לשגרת החיים או העבודה במקום.
  • עמידה בלוחות זמנים – אתם לא צריכים לדאוג שהמנקה לא יגיע ובוודאי שאין צורך לחכות או להמתין, תודעת השירות הגבוהה של חברת ניקיון ברעננה תבטיח לכם שירות מקצועי ואיכותי, תוך הגעה בדיוק ביום ובשעה שנקבעו.
  • אחריות ובטיחות – כל חומרי הניקוי ואמצעי הניקוי מסופקים על ידי החברה ועומדים בסטנדרטים של איכות ובטיחות בעבודה. אתם לא צריכים לדאוג לרכוש חומרי ניקוי ובוודאי שכל החומרים הינם ברישיון של מכון התקנים.
  • מחירים הוגנים – חברת ניקיון ברעננה מספקת עבודה איכותית ובמחירים הוגנים ותחרותיים.

שירות אישי

חברת ניקיון ברעננה תוכל להעניק לכם שירות אישי, בהתאם לצרכים שלכם, ולבנות בעבורכם את תוכנית הניקיון המתאימה והיעילה ביותר. בין אם יש צורך בעבודת ניקיון חד פעמית לבית או למשרד, ובין אם אתם נזקקים לשירותי ניקיון קבועים אחת ליום או אחת לשבוע, בין אם מדובר בעבודה בשעות הבוקר או בשעות הערב – חברת ניקיון מקצועית תספק לכם בדיוק את סוג השירות המתאים לכם.

חברת ניקיון ברעננה היא האפשרות הטובה ביותר לקבל את כל שירותי הניקיון במקום אחד ובאמצעות צוות מקצועי, מיומן ומהימן. הניסיון הרב של החברה, כמו גם פתרונות הניקוי ואמצעי הניקוי יאפשרו לכם את השקט הנפשי והביטחון באיכות הניקיון הניתנת לכם, כמו גם במחיר ההוגן.