תפריט

ניקיון דירות

ניקיון דירות ובתים פרטיים

אנו מספקים מגוון רחב של שירותי ניקיון דירות וניקיון בתים פרטיים בכל רחבי הארץ. 

בין מגוון שירותי הניקיון שאנו מציעים תוכלו למצוא גם:

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

מידע נוסף וטיפים על ניקיון בתים וניקיון דירות תמצאו בבלוג המקצועי שלנו 

לקבלת הצעה בנושא ניקיון דירות צרו קשר ונשמח לסייע

ניקיון בית אחרי שיפוץ

שיפוץ הבית הוא חוויה ייחודית ונעימה שמטרתה להעניק חוויה חדשה לבית אך היא גם מלכלכת מאוד. במקרים רבים במסגרת השיפוץ מחליפים את המטבח, צובעים את הבית, שוברים קירות, מנסרים, קודחים ובסופו של יום הבית אמנם שופץ אך הוא מלוכלך עד מאוד.

ניקיון בית לפני מעבר דירה

מעבר דירה הוא תהליך לוגיסטי לא פשוט. כדי להכנס לדירה החדשה באווירה נעימה, כאשר היא מסודרת, נקייה ומאווררת – מומלץ להשתמש בחברה ניקיון מקצועית.

ניקיון דירה לאחר שריפה

אירוע שריפה אף פעם אינו דבר נעים. הרכוש הפרטי שלנו, המזכרות והזכרונות, כולם עלו באש. מה שנותר הוא הדירה או הבית או המשרד, בדרך כלל מפוייח ובריח שרוף. הניקוי של הבית לאחר השריפה יעזור לנו לחזור לשגרה.

ניקיון לאחר הצפה

הצפה של מים בדירה, במשרד או בבית היא חוויה לא נעימה, אך אל תאשימו את עצמכם, מאחר והצפה יכולה לקרות לכל אחד ואחת. הצפה יכולה לקרות מנזקי טבע כמו גשם או סופה, היא יכולה לקרות מפיצוץ בצינור או בשסתום של הברז, מדליפת מים, מנזילה של השכן, מהביוב, ועוד.

ניקיון תריסים

כאשר מנקים את החלון אחת לשבוע או שבועיים, מנקים כמובן גם את התריסים שלו, וזה הניקוי הקבוע של התריסים. אבל כשם שהחלונות זקוקים מדי פעם לניקוי יסודי ומקצועי, כך גם התריסים, וכדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר יש להזמין חברת ניקיון מקצועית המתמחה גם בניקוי תריסים.

ניקיון אמבטיות ומקלחונים

חדרי רחצה, דורשים תחזוקה וניקיון ברמה היומיומית, הן מבחינת המראה והן מבחינה סניטרית. לעיתים כדאי להשקיע בניקיון מקצועי לחדרי האמבטיה והשירותים, בייחוד אם קיימים כמה מהם בבית, ואם הם גדולים. ניקיון אמבטיות ושירותים יכול כמובן להתבצע גם באופן עצמאי ויהיה מספק ונקי ביותר, אבל אם פונים לחברה מקצועית המתמחה בניקוי…

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

  • כל חומרי הנקיון שאנו משתמשים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
  • אנחנו משתמשים בחומרי הניקיון הטובים ביותר
  • אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר