תפריט

פוליש בהרצליה

פוליש בהרצליה

לא חשוב אם מדובר על דירה חדשה שרק רכשתם, דירה להשקעה או לחילופין שיפוץ של דירה קיימת, בכל מקרה – שירותי פוליש בהרצליה הם הפתרון המושלם עבורכם. השירות מאפשר לחדש את מראה המרצפות, ובכך לאפשר לרצפה הישנה להיראות כמו חדשה. פוליש מקצועי ואיכותי יכול להסיר מהמרצפות כתמים ולכלוך של שנים. בנוסף, הפוליש מבריק את המרצפות ומעלים שריטות אשר נוצרו כתוצאה מהזזה של רהיטים, נפילה של חפצים כבדים וכדומה. חשוב כמובן להעסיק לעבודה חברה מקצועית ומוכרת, אשר עוסקת בתחום מזה שנים ומחזיקה במאות לקוחות מרוצים.

חברת צח שירותי פוליש וניקיון מעניקה את השירות המקצועי והמיומן ביותר, דבר שמבטיח ריצפה מבריקה שניתן לאכול ממנה.

שירותי פוליש בהרצליה – אילו סוגים של פוליש קיימים היום בשוק?

היום ניתן למצוא מספר סוגים שונים של פוליש מקצועי, ולכן חשוב להתאים את הפוליש האידיאלי עבור סוג המרצפות שלכם. רק בעל מקצוע מיומן ומנוסה, ידע לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, תוך כדי התאמת סוג הפוליש לסוג המרצפות. חשוב לדעת כי התאמה לא מוצלחת, עלולה לגרום לזק בלתי הפיך למרצפות. פוליש קריסטל או פוליש ווקס לדוגמא, יכולים להתאים למרצפות מבריקות. לעומת זאת, פוליש אקרילי יהיה אידיאלי עבור משטחים העשויים מפי וי סי. פוליש ווקס למשל, נעשה באמצעות שעווה מותכת, דבר המעניק לרצפה מראה מרשים אך עלול להפוך את המרצפות לחלקות יותר. לעומת זאת, פוליש קריסטל נעשה באמצעות מגנזיום, הוא מכסה את המרצפות בשכבת הגנה, אשר מגנה עליהן מפני שריטות וסימנים.

לסיכום, כל מי שמעוניין לחדש את מראה הבית שלו, חייב להתחיל מהבסיס. הרצפה מהווה חלק חשוב מהמראה של הדירה, רצפה ישנה ומלוכלכת תעניק לכל חלל המגורים מראה ישן ומוזנח יותר. אך שירותי פוליש בהרצליה יכולים לשנות את כל התמונה, היות ובתוך מספר שעות הרצפה תראה כמו חדשה. הפוליש יאפשר לנקות את המרצפות מכל הכתמים הישנים, הוא יבריק אותן ויעניק להן מראה של מרצפות חדשות שהרגע נקנו בחנות. חשוב כמובן לעבוד עם חברה מקצועית, אשר תדע להתאים לכם את סוג הפוליש המתאים.

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך