תפריט

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

פוליש הוא תהליך ניקוי במסגרתו מקרצפים את הרצפה או המשטח כדי להבריק אותם, לחדש, ולהעניק לרצפה מראה חדש, נוצץ, טבעי וכמובן להוסיף לה הגנה על ידי מעטפת בפני שריטות ומפגעים שנגרמים במהלך היום יום.

ישנם סוגים רבים של פוליש, אחד מהסוגים הוא פוליש קריסטל.

ביצוע פוליש קריסטל

קיימים כמה מצבים שבהם הלקוחות מזמינים עבודות פוליש קריסטל הביתה. כשעוברים לבית חדש וחשוב להם שהאריחים יהיו נקיים לחלוטין, מבריקים ויפהפיים. לאחר עבודת שיפוץ רצינית בבית, כדי לנקות את כל השאריות של החומרים הנלווים כמו דבק, חומרי איטום, בטון והכמויות העצומות של האבק הן על האריחים והן על הרובה והפוגות. עבודת הפוליש מעניקה חיוניות מחודשת למרצפות ומחזירה את היופי הביתה. לקוחות רבים נוהגים לבצע אחת לכמה שנים פוליש בבית כדי להעניק לרצפה ריענון, ניקון מאסיבי וברק.

מהלך ביצוע פוליש קריסטל

פוליש קריסטל מתבצע בכמה שלבי עבודה, יש להקפיד ולבצע את כל השלבים על פי הסדר הנדרש כדי לקבל את האפקט הרצוי של מראה הרצפה.

בהתחלה מבצעים פעולה של קרצוף הרצפה באמצעות הסקוטש ברמת ההברשה הנחוצה. לאחר מכן מחממים מעט את הרצפה ומחדירים פנימה לתוך האריחים את חומר ההברקה לשכבות העליונות של האריחים. כך ממרקים ומלטשים באופן יסודי את כל האריחים והפנלים כמה וכמה פעמים עד ההגעה לדרגת ההברקה הרצויה.

הסקוטש הייעודי בנוי מצמר אלומיניום המסתובב ללא הרף על כמה דסקיות.  לאור חימום הריצוף, נוצרת ראקציה כימית שמחדירה מגנזיום לשכבה העליונה והוא זה שיוצר שכבה קריסטלית המגינה על כל אחד מהאריחים. למרות הפעולות הללו הרצפה אינה חלקה, דבר שהוא מסוכן עבור המבוגרים והילדים.

התאמה של פוליש קריסטל

פוליש קריסטל מתאים לכל אריח הבנוי משיש או מאבן. הוא אינו מתאים לאריחי גרניט פורצלן ואף עלול לגרום להם לנזק.

בתום פעולת הפוליש, הרצפה היא בעלת מרקם נפלא, ללא שריטות, מעניקה לכל הבית מראה יוקרתי ויפהפה.

כדי ליהנות מפעולת הפוליש לאורך שנים רבות, יש להמתין שלושה ימים ממועד ביצוע הפוליש הקריסטלי ועד מועד הניקוי של הרצפה. במשך זמן המתנה זה כל החומר יחדור באופן מלא למרצפות והנראות תישמר לאורך זמן.

פוליש קריסטל לרצפה

במסגרת תהליך הפוליש נערכת הברקה קריסטלית. מדובר בפעולת פוליש לרצפות באופן יסודי עם מכונות פוליש מתקדמות, אך גם שומרות על הרצפה ומונעות שריטות או פגיעות ברצפה. מדובר על רמת ניקיון והברקה גבוהה מאוד. המכונות השונות נבחרות לפי סוג הרצפה וכמובן מטפלות גם בשריטות וגם מסירות לכלוכים וכתמים שלא ניתנים להסרה ע"י ניקיון רגיל. ביחד עם פוליש לרצפות בדרך כלל עושים את ההברקה הקריסטלית – בעזרת חומר ייחודי ומכונה מיוחדת.

הייחודיות של פוליש קריסטל

פוליש קריסטל נותן לרצפה שלנו  מראה מבריק במיוחד כזה שנוצץ ממש.

הפוליש מוסיף למראה הרצפה ומקנה רצפת מראה, נקי זוהר ,רענן,  הפוליש מחזיק עד שלוש שנים (נחשב להרבה זמן לעומת סוגי פוליש אחרים).  ניתן לבצע בכל עת פוליש הקריסטל וחומר שמשתמשים בו לאחר הפוליש שומר על הרצפה לאורך זמן, מונע כתמים וסימנים על הרצפה לאחר הפוליש ניתן לנקות את הרצפה עם סמרטוט ביתי.

איך עושים פוליש קריסטל

פוליש קריסטל צריך לעשות באופן מיומן על ידי עובדי החברה אשר מנוסים וכמובן  ציוד וחומרים מקצועיים ואיכותיים. לכן, כדאי לפנות לצוות החברה שעושה פוליש ומתמחה בפוליש כך שהוא עובד עם חברות פרטיות, ארגונים, מוסדות  וגם בבתים פרטיים. ישנן כמובן גם מכונות פוליש מיוחדות המשמשות לביצוע הפוליש.

פנו אלינו לקבל ייעוץ והצעה מיוחדת אצלכם בבית, בדירה, בארגון או במשרד.

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

  • חומרי הניקיון שחברתנו משתמשת הם ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
  • שימוש בחומרי הניקיון הטובים ביותר
  • אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר