תפריט

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

פוליש הוא תהליך ניקוי במסגרתו מקרצפים את הרצפה או המשטח כדי להבריק אותם, לחדש, ולהעניק לרצפה מראה חדש, נוצץ, טבעי וכמובן להוסיף לה הגנה על ידי מעטפת בפני שריטות ומפגעים שנגרמים במהלך היום יום.

ישנם סוגים רבים של פוליש, אחד מהסוגים הוא פוליש קריסטל.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

פוליש קריסטל לרצפה

במסגרת תהליך הפוליש נערכת הברקה קריסטלית. מדובר בפעולת פוליש לרצפות באופן יסודי עם מכונות פוליש מתקדמות, אך גם שומרות על הרצפה ומונעות שריטות או פגיעות ברצפה. מדובר על רמת ניקיון והברקה גבוהה מאוד. המכונות השונות נבחרות לפי סוג הרצפה וכמובן מטפלות גם בשריטות וגם מסירות לכלוכים וכתמים שלא ניתנים להסרה ע"י ניקיון רגיל. ביחד עם פוליש לרצפות בדרך כלל עושים את ההברקה הקריסטלית – בעזרת חומר ייחודי ומכונה מיוחדת.

הייחודיות של פוליש קריסטל

פוליש קריסטל נותן לרצפה מראה מבריק מאוד – זוהר ונוצץ ממש. הפוליש מוסיף למראה הרצפה ומקנה לרצפה מראה חדש, נקי רענן, זוהר ויוקרתי. הפוליש מחזיק עד שלוש שנים (נחשב להרבה זמן לעומת סוגי פוליש אחרים). את פוליש הקריסטל ניתן לבצע בכל עת וחומר שמשתמשים בו לאחר הפוליש שומר על הרצפה לאורך זמן, מונע כתמים וסימנים על הרצפה ואת הרצפה לאחר הפוליש ניתן לנקות באמצעות סמרטוט רצפה רגיל.

איך עושים פוליש קריסטל

הפוליש הקריסטלי צריך להעשות באופן מקצועי על ידי צוות מיומן ומנוסה וכמובן בעזרת ציוד וחומרים איכותיים. לכן, כדאי לפנות לצוות ניקיון שעושה פוליש ומתמחה בפוליש כך שהוא עובד עם בתים פרטיים, ארגונים, חברות ומוסדות שונים ומבין את היתרונות ואת אופן ביצוע פוליש הקריסטל. ישנן כמובן גם מכונות פוליש מיוחדות המשמשות לביצוע הפוליש.

פנו אלינו לקבל ייעוץ והצעה מיוחדת אצלכם בבית, בדירה, בארגון או במשרד.

שירותים שאנחנו מציעים:

  • פוליש
  • הסרת שטיחים מקיר לקיר
  • הסרת דבק מהרצפה
  • ניקוי בקיטור

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

* כל חומרי הנקיון שאנו משתמשים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
* אנחנו משתמשים בחומרי הניקיון הטובים ביותר
* אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר