תפריט

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל

פוליש הוא תהליך ניקוי במסגרתו מקרצפים את הרצפה או המשטח כדי להבריק אותם, לחדש, ולהעניק לרצפה מראה חדש, נוצץ, טבעי וכמובן להוסיף לה הגנה על ידי מעטפת בפני שריטות ומפגעים שנגרמים במהלך היום יום.

ישנם סוגים רבים של פוליש, אחד מהסוגים הוא פוליש קריסטל.

פוליש קריסטל לרצפה

במסגרת תהליך הפוליש נערכת הברקה קריסטלית. מדובר בפעולת פוליש לרצפות באופן יסודי עם מכונות פוליש מתקדמות, אך גם שומרות על הרצפה ומונעות שריטות או פגיעות ברצפה. מדובר על רמת ניקיון והברקה גבוהה מאוד. המכונות השונות נבחרות לפי סוג הרצפה וכמובן מטפלות גם בשריטות וגם מסירות לכלוכים וכתמים שלא ניתנים להסרה ע"י ניקיון רגיל. ביחד עם פוליש לרצפות בדרך כלל עושים את ההברקה הקריסטלית – בעזרת חומר ייחודי ומכונה מיוחדת.

הייחודיות של פוליש קריסטל

פוליש קריסטל נותן לרצפה שלנו  מראה מבריק במיוחד כזה שנוצץ ממש.

הפוליש מוסיף למראה הרצפה ומקנה רצפת מראה, נקי זוהר ,רענן,  הפוליש מחזיק עד שלוש שנים (נחשב להרבה זמן לעומת סוגי פוליש אחרים).  ניתן לבצע בכל עת פוליש הקריסטל וחומר שמשתמשים בו לאחר הפוליש שומר על הרצפה לאורך זמן, מונע כתמים וסימנים על הרצפה לאחר הפוליש ניתן לנקות את הרצפה עם סמרטוט ביתי.

איך עושים פוליש קריסטל

פוליש קריסטל צריך לעשות באופן מיומן על ידי עובדי החברה אשר מנוסים וכמובן  ציוד וחומרים מקצועיים ואיכותיים. לכן, כדאי לפנות לצוות החברה שעושה פוליש ומתמחה בפוליש כך שהוא עובד עם חברות פרטיות, ארגונים, מוסדות  וגם בבתים פרטיים. ישנן כמובן גם מכונות פוליש מיוחדות המשמשות לביצוע הפוליש.

פנו אלינו לקבל ייעוץ והצעה מיוחדת אצלכם בבית, בדירה, בארגון או במשרד.

שירותים שאנחנו מציעים:

  • פוליש
  • הסרת שטיחים מקיר לקיר
  • הסרת דבק מהרצפה
  • ניקוי בקיטור

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

  • חומרי הניקיון שחברתנו משתמשת הם ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
  • שימוש בחומרי הניקיון הטובים ביותר
  • אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר