תפריט

פוליש אקרילי

פוליש לרצפה

תהליך הפוליש לרצפה הוא תהליך במסגרתו מחדשים רצפה קיימת ומעניקים לרצפה מראה חדש, זוהר, מבריק ורענן. בתהליך הפוליש בדרך כלל בודקים את סוג הרצפה ואת המפגעים שעל הרצפה כדי להתאים את סוג הפוליש לסוג הרצפה, וכמובן את דרגת הפוליש. בתהליך זה מבצעים ליטוש של הרצפה וגם מורחים חומרים מיוחדים כדי להעניק לרצפה את המראה המבוקש.

מהו פוליש אקרילי לרצפה

פוליש אקרילי הוא תהליך פוליש חדשני, עמיד מאוד, שגם מבריק את הרצפה וגם יוצר שכבת הגנה מיוחדת ועמידה מאוד לרצפה. הפוליש מחדש את הרצפה, מעניק לה ברק ומראה רענן ונקי. הפוליש מאוד עמיד והוא גם אוטם את הרצפה מחדירה של נוזלים או מפגעים אחרים. את הרצפה לאחר הפוליש ניתן לנקות בצורה רגילה בעזרת חומרי ניקיון סטנדרטיים וסמרטוט רצפה.החומר מגן על הרצפה ממגוון רחב של כתמים וחומרים.

מתי לעשות פוליש אקרילי?

מאחר ופוליש אקרילי הוא עמיד מאוד ויוצר שכבת הגנה קשיחה לרצפה – מומלץ לעשות את הפוליש האקרילי במקומות בהם עוברים אנשים רבים למשל מקומות ציבוריים, משרדים, קניונים, מגרשי ספורט, מפעלים , אולמות תצוגה וכדומה. מומלץ לעשות את הפוליש האקרילי כאשר יש צורך בעמידות גבוהה של הפוליש וניתן לבצע אותו על מגוון רחב של משטחים או רצפות, כולל גם משטחי PVC, רצפות בטון וכדומה.

חברת פוליש אקרילי לרצפה

מעוניינים לעשות פוליש אקרילי לרצפה? מומלץ לבחור חברה שמתמחה בפוליש. החברה שלנו מתמחה בביצוע של פוליש לרצפות במחיר הוגן וברמת שירות גבוהה. הצוות המקצועי שלנו מנוסה מאוד וישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי וכמובן ביצוע איכותי של עבודת הפוליש. נשמח מאוד לעמוד לשירותכם. הרגישו חופשי ליצור עימנו קשר ונשמח להעניק לכם שירות.

שירותים שאנחנו מציעים:

  • פוליש
  • הסרת שטיחים מקיר לקיר
  • הסרת דבק מהרצפה
  • ניקוי בקיטור

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

  • כל חומרי הנקיון שאנו משתמשים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
  • אנחנו משתמשים בחומרי הניקיון הטובים ביותר
  • אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך

לקבלת הצעת מחיר מהירה לנייד השאירו פרטים