תפריט

ליטוש רצפה

ליטוש רצפה: ליטוש מרצפות עושים אצל המומחים

בבתים רבים ניתן לראות עם השנים תהליך של התיישנות ושחיקה של המרצפות בבית. התהליך כולל הופעת שריטות, לכלוך עקשן שלא יורד, מראה דהוי של הרצפה, כתמים ועוד.

במצב כזה לעיתים רבות הניקיון השוטף כבר לא יועיל ואנחנו יכולים לטעות ולחשוב שהחלפת הריצוף היא הדרך היחידה. אך זה לא כך. ניתן ללטש את הרצפות ולהעניק לבית מראה רענן, חדש ויוקרתי.

ליטוש רצפה היא מלאכה מורכבת ועדינה, אשר מומלצת למקצוענים בלבד. ישנו צורך בציוד מקצועי, ידע רחב וניסיון בתחום. אז איך אנחנו עושים את זה?

ליטוש מרצפות \ ליטוש רצפה | קלין פוליש

ליטוש מרצפות אבן

ליטוש האבן הוא פעולה מורכבת שחשוב כדי לקבל תוצאה מצוינת של העבודה. ליטוש אבל מיישר את המשטח ומנקה אותו משריטות. ישנה מכונה מיוחדת אשר מבצעת את הליטוש – המכונה היא מכונת אבן בשילוב של יהלומים. במסגרת הליטוש מבצעים גם פתיחת חריצים במרצפות וכמו כן סתימת החריצים עם דבק מיוחד. בסופו של דבר הרצפה נראית כמו חדשה.

ליטוש מרצפות יהלום

ליטוש יהלום נעשה כדי להסיר מהרצפה את השכבות הפגומות. זוהי פעולה עדינה באמצעות יהלום – שהוא כמובן חזק ואינו נשבר ולכן הוא כלי מצויין לליטוש הרצפה. במהלך הליטוש מבצעים גם את ליטוש המשטח ויישורו, ליטוש פנלים, פתיחת חריצים, ניקיון חריצים ומילויים בדבק.

ליטוש מרצפות רשת יהלום

ליטוש רשת יהלום הוא ליטוש מיוחד, שמשתמשים בו כדי לחדש את המרצפות ולהסיר כתמי שומן ושריטות. מדובר בליטוש עדין יותר מליטוש היהלום.

ליטוש שיש

במסגרת ליטוש שיש יש צורך בשימוש במכונה מיוחדת לליטוש המרצפות, ויש לבחון האם ישנו צורך בליטוש גס או עדין. במכונה ישנה אפשרות לעבוד עם רשת יהלום ולבחור את דרגת הליטוש.

ליטוש הרצפה והברקת הרצפה

כמובן שלאחר הליטוש אנחנו נדאג להבריק את הרצפה. ניתן להבריק אותה בחומרים מיוחדים וכמובן בעזרת פוליש. הרצפה תהיה חדשה, נקיה ומבריקה. נשמח לעמוד לשירותכם בליטוש הרצפות בבית, בדירה או במשרד – קלין פוליש.

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

  • כל חומרי הנקיון שאנו משתמשים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
  • אנחנו משתמשים בחומרי הניקיון הטובים ביותר
  • אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר