תפריט

ליטוש מרצפות

בבתים רבים ניתן לראות עם השנים תהליך של התיישנות ושחיקה של המרצפות בבית. התהליך כולל הופעת שריטות, לכלוך עקשן שלא יורד, מראה דהוי של הרצפה, כתמים ועוד.

במצב כזה לעיתים רבות הניקיון השוטף כבר לא יועיל ואנחנו יכולים לטעות ולחשוב שהחלפת הריצוף היא הדרך היחידה. אך זה לא כך. ניתן ללטש את הרצפות ולהעניק לבית מראה רענן, חדש ויוקרתי.

ליטוש רצפה היא מלאכה מורכבת ועדינה, אשר מומלצת למקצוענים בלבד. ישנו צורך בציוד מקצועי, ידע רחב וניסיון בתחום. אז איך אנחנו עושים את זה?

למה הרצפה נשחקת?

אם שנייה תעצרו ותחשבו מה עובר על המרצפות בביתכם – כמה כוסות נשברו, כמה חפצים כבדים נפלו, כמה רהיטים נגררו ועברו מחדר אל חדר, כמה נוזלים וחומרים שונים נשפכו ולמרבה הצער לא ישר ניקינו. ויתרה מכך, גם אם ממש השתדלנו הרצפה נשחקת, מתלכלכת, נשרטת וכמובן מאבדת מהברק החיוני.

פתרון הליטוש למעשה מאפשר לחדש את המרצפות ללא צורך להחליפן ולהשיב להן את הברק והמראה היפה שכל כך אהבתם.

אז מה עושים בהליך הליטוש?

הליך הליטוש מתבצע על ידי מכונות ייחודיות אשר מיישרות את פני השטח ומסירות בעדינות רבה את השכבה העליונה של הרצפה – אותה שכבה עליה הצטברו הכתמים, הלכלוך, השריטות וכדומה.

כמובן הטכנולוגיה של היום מאפשרת ליטוש בדרגות עוצמה שונות המתאימות באופן מיוחד למשטח. כמו כן, הליטוש מאפשר פתיחת חריצים אשר נסתמו ובהתאם סתימת חריצים, ניקיון חריצים, ליטוש פנלים וכדומה.

היתרון העיקרי של הליטוש הינו העובדה שמקבלים תוצאה מדהימה ומרצפות מבריקות במחיר משתלם ובהליך שאינו דרוש שיפוץ נרחב והרמת כל מרצפות הבית.

כמובן פעולת הליטוש דורשת אנשי מקצועי מיומנים אשר מבצעים את פעולת הליטוש לפי מה שצריך. לכן, אחרי שהבנתם שלא צריך להחליף אלא ניתן ללטש, מומלץ לבחור בחברה מקצועית המשתמשת במכונות ליטוש משוכללות ובחומרי ניקוי איכותיים ותעניק לכם ליטוש איכותי למרצפות שאתם לא תאמינו שאלו אותם המרצפות. חברה מקצועית תדע להתאים עבורכם את סוגי הליטוש הנדרש, העוצמה המתאימה ובעיקר תשמור לכם על המרצפות יפות, מבריקות ולא פחות ממושלמות.

ליטוש רצפה איכותי

ליטוש מרצפות אבן

ליטוש האבן הוא פעולה מורכבת שחשוב כדי לקבל תוצאה מצוינת של העבודה. ליטוש אבל מיישר את המשטח ומנקה אותו משריטות. ישנה מכונה מיוחדת אשר מבצעת את הליטוש – המכונה היא מכונת אבן בשילוב של יהלומים. במסגרת הליטוש מבצעים גם פתיחת חריצים במרצפות וכמו כן סתימת החריצים עם דבק מיוחד. בסופו של דבר הרצפה נראית כמו חדשה.

ליטוש מרצפות יהלום

ליטוש יהלום נעשה כדי להסיר מהרצפה את השכבות הפגומות. זוהי פעולה עדינה באמצעות יהלום – שהוא כמובן חזק ואינו נשבר ולכן הוא כלי מצויין לליטוש הרצפה. במהלך הליטוש מבצעים גם את ליטוש המשטח ויישורו, ליטוש פנלים, פתיחת חריצים, ניקיון חריצים ומילויים בדבק.

ליטוש מרצפות רשת יהלום

ליטוש רשת יהלום הוא ליטוש מיוחד, שמשתמשים בו כדי לחדש את המרצפות ולהסיר כתמי שומן ושריטות. מדובר בליטוש עדין יותר מליטוש היהלום.

ליטוש שיש

במסגרת ליטוש שיש יש צורך בשימוש במכונה מיוחדת לליטוש המרצפות, ויש לבחון האם ישנו צורך בליטוש גס או עדין. במכונה ישנה אפשרות לעבוד עם רשת יהלום ולבחור את דרגת הליטוש.

ליטוש מרצפות והברקת הרצפה

כמובן שלאחר הליטוש אנחנו נדאג להבריק את הרצפה. ניתן להבריק אותה בחומרים מיוחדים וכמובן בעזרת פוליש. הרצפה תהיה חדשה, נקיה ומבריקה. נשמח לעמוד לשירותכם בליטוש הרצפות בבית, בדירה או במשרד – קלין פוליש.

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

  • כל חומרי הנקיון שאנו משתמשים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
  • אנחנו משתמשים בחומרי הניקיון הטובים ביותר
  • אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר

מה ההבדלים בין ליטוש מרצפות לפוליש לרצפה?

ליטוש מרצפות ופוליש לרצפה הן שתי טכניקות פופולריות לשיקום והברקת רצפות. שתיהן יעילות בהחזרת מראה חדש ומבריק לרצפה, אך הן שונות באופן משמעותי בתהליך ובתוצאה.

ליטוש מרצפות:

  • תהליך: ליטוש מרצפות נעשה באמצעות מכונת ליטוש יהלום. המכונה משייפת את השכבה העליונה של המרצפות, מסירה כתמים, שריטות ופגמים אחרים.
  • תוצאה: ליטוש מרצפות יוצר מראה אחיד וחלק, בעל ברק טבעי.

פוליש לרצפה:

  • תהליך: פוליש לרצפה נעשה באמצעות מריחת חומר פוליש על גבי המרצפות. החומר יוצר שכבה מגנה ומבריקה.
  • תוצאה: פוליש לרצפה יוצר מראה מבריק ורפלקטיבי.

כל היתרונות בליטוש מרצפות

בפעולת ליטוש מקצועית עוברים על כל המרצפות בסלון, בחדרי הבית, במרפסות ובחדרי השירותים. המכונה מתעכבת באופן יסודי על כל אחת מהמרצפות, מקרצפת אותה תוך שמירה על איכותה ועל הטקסטורה שלה ומותירה אותה נקייה ללא רבב.

הנראות הכללית של כל מרחב הבית כשהוא ריק מתכולה ולאחר פעולת הליטוש הוא מראה בית מצוחצח ויפהפה שתענוג להיכנס ולגור בו.

יתרונות בליטוש יהלום

ליטוש זה מתבצע תוך שימוש במכונה אשר משייפת את מרצפות האבן ומסירה את שכבתם העליונה. פעולה זו מסירה את כל הכתמים שהיו על המרצפות השונות, את החורים הקטנטנים והסדקים.

שיוף זה אינו פוגע במרצפות אלא מחדש את נראותן אך התחושה היא שמדובר בריצוף חדש שהותקן זה עתה. דרך זו מייתרת את הצורך לשלוף את כל הריצוף הישן, להחליף תשתיות ולהתקין מרצפות חדשות לאור נראותן העגומה. ביטול הצורך בפרויקט ריצוף מחדש יוצר חיסכון כספי משמעותי ביותר של רכישת הציוד ותשלום עבור שעות העבודה הרבות של הרצפים.

מעבר לכך עקב הליטוש המרצפות הופכות לישרות והמרחב כולו נראה אחיד וללא מצבים שבהם אריחים מסוימים בולטים מעל כולם או נראים נמוכים יותר.

העובדים שלנו מבצעים את ליטוש היהלום תוך שימוש במים ולכן במהלך העבודה לא נוצרים ענני אבק אלא העבודה היא נקייה מתחילתה ועד סופה ומותירה שטח נקי ומצוחצח.

להשלמת המראה של הבית מבצעים לאחר הליטוש גם מריחה של פוליש קריסטלי אשר מעניק הגנה על אבני האריחים מפני חדירת מים או נוזלים אחרים.

לקוחות רבים שלנו מבקשים אחת לכמה שנים לחדש את מראה הבית כיוון שעם הזמן המרצפות הופכת בעלות גוון כהה יותר מצבעם הטבעי והמגמה היא להותירם כפי שהיו. פעולות הליטוש שאנו מבצעים אצלם מחזירים עטרה ליושנה וכל המרצפות חוזרות לגוון המוכר ללקוחות וכל המרחב נקי ומבריק.

מכונת ליטוש יהלום

מכונה זו מזכירה את עבודת הליטוש הקפדנית של היהלומים, היא סורקת את האריחים המתאימים לליטוש מסוג זה בשתי וערב עד שהיא מסיימת את מלוא השטח. מדובר בטכנולוגיה חדשנית המבוצעת באופן מקצועי תוך שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים כמו חומצת מלח ואחרים שנבחרו בקפידה רבה.

חשוב לוודא לפני תחילת העבודה כי האריחים הותקנו כראוי ולא קיימים בשכבה התחתונה מים כלואים העלולים לשבש את פעולת המכונה.

פעולת ליטוש של אריחים ישנים

האופנה חוזרת אחרי שנים רבות שוב ולכן כשמחדשים בתים וותיקים ונתקלים באריחים הישנים והמצוירים הקיימים בשלל צבעים אותנטיים, מחליטים בדרך כלל להשאיר אותם לאור יופיים והרושם הרב שהם מותירים לכל מי שנכנס לדירה.

עם השנים הצבעים איבדו מחיוניותם ולכן הפתרון הוא לבצע פעולת ליטוש. המכונה מסירה את שכבתם העליונה וחושפת כל אריח במלוא הדרו, בצבעיו הטבעיים ובשילוב יפהפה בין כל הגוונים היוצרים רצפה שנראית כמו יצירת אמנות.

בדרך זו מחדשים את הרצפה ומייתרים את הצורך ואת העלויות הגבוהות של הוצאת האריחים הישנים והתשתיות הקיימות. כל פעולה של ריצוף כרוכה בהוצאות כספיות גבוהות של רכישת החומר והעסקת הרצפים לאורך ימים.

אם אתם מעוניינים לבצע ליטוש של המרצפות בביתכם או במשרדכם, אנחנו כאן כדי לסייע לכם ולהפוך את נראות המשטחים לחדשים, נקיים ונוצצים אשר ישנו לחלוטין את המראה של המרחב.

אז לסיכום למה דווקא ליטוש?

מדובר באחד הפתרונות היעילים, האפקטיביים והמשתלמים שיש היום בשוק והתוצאה לגמרי תפתיע אתכם.
פעולת הליטוש מתבצעת בעזרת מכשירים ייחודים וייעודים שמטרתם ליישר את פני השטח ולהעלים את נזקי השחיקה.
במהלך פעולת הליטוש מיישרים את המשטח, פותחים חריצים וסותמים את אלו שצריך באמצעות דבק מיוחד.
עבודת הליטוש אינה דבר של מה בכך ויש להיעזר בחברת מקצועית ומנוסה אשר דואגת להחזיק לא רק את מכשירי הליטוש המשוכללים ביותר, אלא גם אנשי מקצוע מיומנים, בעלי ניסיון עשיר בתחום אשר ידאגו לבצע את פעולת הליטוש ברמה גבוהה ולהעניק לכם רצפה חדשה ומבריקה.

לא סתם פעולת הליטוש נחשבת לפתרון מושלם לשחיקה. פעולת הליטוש הינה פעולה מורכבת הדורשת יסודיות, מיומנות וסבלנות וכמובן שאיפה לשלמות.
אם גם אתם רוצים להשיב למרצפות שלכם את הברק והחיוניות אל תחשבו פעמיים – ליטוש כפתרון מושלם לשחיקה של המרצפות.

עם חברת ניקיון מקצועית תוכלו לבצע ליטוש בעוצמות שונות המתאים למרצפות שונות ובעיקר ליטוש אשר יתאים לרמת השחיקה של הרצפה.

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך

לקבלת הצעת מחיר מהירה לנייד השאירו פרטים