תפריט

חברת ניקיון בניינים

חברת ניקיון בניינים עוסקת בכל מה שקשור לתחזוקת בנייני מגורים, בנייני משרדים או תעשיות עתירות ידע.

ניקיון בניינים

ניקיון בניינים כולל בתוכו פעולות ניקיון ותחזוקה בכל חלל הבניין וגם בסביבתו הקרובה. אם מדובר בבניין מגורים, העובדים של חברת הניקיון מבצעים ניקיון אחת ליום או אחת לכמה ימים בהתאם להחלטה של הנהלת הבניין.

חברת ניקיון בניינים

בהסכם ההתקשרות עם חברת הניקיון קובעים הלקוחות מהם הניקיונות שיש לבצע בכל הגעה לבניין. הלובי שהוא רחב ידיים זוכה לניקיון של כל התכולה שבו, ריהוט, השקיה של העציצים, הדלפק של השומר, אקססוריז, תאורה ועוד. לאחר מכן מבצעים שטיפה יסודית ביותר של המרצפות באמצעות חומרי ניקוי ריחניים שישאירו שובל ריח נעים מאד באוויר.

ברוב הבניינים קיימת מעלית אחת או כמה מעליות, צוות העובדים מנקה אותן באופן יסודי, כולל המראה ולוח המקשים כך שהציבור ייהנה ממרחב נקי וריחני.

אחת לכמה ימים מבצעים שטיפה של המדרגות, מהקומה העליונה ועד קומת המרתף כך שהמדרגות יהיו תמיד נקיות אם במקרה הלקוחות יעלו או ירדו במדרגות כדי לעשות ספורט או אם יש תקלה במעלית או במערך החשמל.

כמו כן, מנקים את הרחבות המרכזיות בקומות השונות אשר בהן הדיירים עוברים מהמעלית לדירה או בכוון ההפוך.

ניקיון של סביבת הבניין

סביב בניינים רבים קיימת גינה מטופחת הכוללת עצים צבעוניים, ערוגות פרחים וצמחים רבים. בתחזוקה של בניינים רבים, הטיפול בגינה הוא חלק מהמשימות המוטלות על חברת הניקיון. במסגרת זו מבצעים עובדי הניקיון שליפה של כל העשבים השוטים, הם קוצרים את הדשא, משקים את הצמחייה העצים והפרחים ודואגים שלאורך כל השנה הגינה תהיה נקייה ומטופחת לרווחת הדיירים.

כמו כן חברת הניקיון דואגת לנקות את החניון התת קרקעי והעילי המשרת את דיירי הבניין כך שיהיה נוח להיכנס ולצאת מהחניונים ללא הפרעה. העובדים מנקים גם את חדרי האשפה כדי שתהיה סביבה אסתטית ונעימה.

ניקיון של בנייני משרדים

ניקיון של בנייני משרדים כולל את כל השטחים המשותפים כמו הלובי בכניסה ובכל הקומות, המעליות והחניונים. ברוב המקרים ממוקמים גם חדרי שירותים ציבוריים בקומת הכניסה וחברת הניקיון דואגת שהם יהיו נקיים ברוב שעות היום לרווחת הדיירים והאורחים.

עובדי החברה מבצעים שימוש בחומרי ניקוי וחיטוי ייעודיים בטיב מעולה, דואגים שיהיה מלאי מספיק של נייר טואלט, סבונים נוזליים במכלים לשטיפת הידיים וניירות לניגוב הידיים.

החברה המתחזקת את הבניינים, חותמת בדרך כלל גם על הסכמים עם מנהלי המשרדים השונים ועובדי הניקיון מגיעים למשרדים באופן שוטף בהתאם לנדרש. בכל יום, פעמיים בשבוע או בכל תדירות אחרת שמתאימה למשרד בהתאם לגודלו ולכמות העובדים בו.

במשרדים הגדולים מבצעים ניקיון בדרך כלל בכל יום, מנקים את כל החדרים ואת השטחים המשותפים כמו חדרי הישיבות, המטבח, חדר האוכל וחדרי השירותים. עובדי הניקיון משתדלים לא להפריע לעבודה השוטפת במשרדים, הם מנקים את החדרים, מפנים את האשפה, מתיזים ריחות נפלאים כדי ליצור סביבת עבודה נעימה במיוחד.

התיאום של מועדי הניקיון בבנייני משרדים

ההנהלה של כל משרד מתאמת עם חברת הניקיון את השעות הנוחות ביותר עבורם לביצוע הניקיון. האופציות הן רחבות כמו לדוגמה, הגעה בשעה מוקדמת בבוקר וביצוע ניקיון יסודי עוד לפני הגעת העובדים כך שהם ייהנו ממשרד נקי לאורך כל היום. אפשר לנקות בבוקר או בצהריים, כשהעובדים נמצאים בחדריהם תוך תיאום עם כל עובד כדי לא להפריע למהלך העבודה. אפשר גם לנקות בשעות הערב המאוחרות לאחר שהעובדים עזבו את המשרד.