תפריט

חברת ניקיון בירושלים

חברת ניקיון בירושלים שנותנת שירות אמין ומקצועי זה לא דבר פשוט למציאה. תהיו בטוחים שאם אתם מחפשים שירותי ניקיון דירות מקצועיים בירושלים הגעתם למקום הנכון!

קלין פוליש חברת ניקיון מומלצת, אנו חברה מקצועית ואמינה, עם ניסיון וותק רב שנים. נשמח להציע לכם את כל סוגי הניקיון, בין אם באופן שוטף, לפני מעבר לדירה או ניקיון דירות לאחר שיפוץ.

עם הצוות המקצועי והמיומן של קלין פוליש אין טעויות, בנוסף לזאת חומרי הניקוי שלנו איכותיים ובטוחים אנחנו פועלים בזמינות מידית.

שירותי ניקיון בירושלים

ירושלים היא עיר עמוסה מאוד, וכזו רמת האבק והפיח החודר אל הבית עלול להוות מטרד של ממש. גם שגרת החיים שלנו אינה תורמת לשמירה על סביבת מחייה נקייה.

אנחנו מביאים מן החוץ לכלוך, הילדים, בעלי החיים, אורחים – כל אלו בהחלט מצריכים מאתנו לשמור על סדר ועל ניקיון. אם אנחנו רוצים ליהנות מבית נקי באמת, הרי שבאמצעות חברת ניקיון בתים בירושלים, נוכל לקבל בית נקי ומצוחצח בצורה מקצועית ובטוחה, מבלי צורך לעמול על כך בכוחות עצמנו.

כמו כן, גם במקרים בהם עולה הצורך בניקיון יסודי לפני מעבר לבית חדש, או אחרי שיפוץ של הבית, הרי שחברת ניקיון בתים בירושלים תוכל לעשות זאת בצורה המקצועית ביותר.

חברת ניקיון בתים בירושלים, עם וותק וניסיון רב שנים, תוכל להעניק לכם מגוון רחב של שירותי ניקיון, באמצעות צוות מקצועי ומיומן. מבין השירותים השונים, ניתן למנות:

 • שירות ניקוי חלונות
 • פוליש לרצפה
 • פוליש קריסטל
 • פוליש ווקס
 • ניקיון דירות לאחר שיפוץ
 • ניקיון דירות לאחר שריפה
 • ניקיון בתים לאחר צביעה
 • ניקיון לפני אכלוס

עם קלין פוליש תהיו בטוחים ורגועים שהניקיון הינו מקצה לקצה, מעבר להיותנו חברת ניקיון מוצלחת, אחד השירותים הבולטים והמוצלחים שלנו הינו פוליש לרצפה.

חברת פוליש בירושלים

קלין פוליש בין החברות המוצלחות בישראל בתחום הניקיון והפוליש. אנו מעניקים שירותי פוליש לרצפה מעל 24 שנה באיזור ירושלים והסביבה, יש לנו אלפי לקוחות מרוצים בכל רחבי העיר היקרה ירושלים. צוות העובדים שלנו מיומן בכל סוגי הפוליש, קריסטל, ווקס, ליטוש שיש ועוד. החומרים בהם אנו משתמשים הינם הטובים והאיכותיים ביותר בשוק.

איך לבחור חברת פוליש בירושלים?

בחירת חברת פוליש, אינו פשוט כלל, ישנם חברות רבות בשוק בעקבות הביקוש הרב, לכן החלטנו לתת לכם מספר טיפים שיעשו לכם סדר:

 1. וותק – אין חכם כבעל ניסיון, תשאלו את החברה כמה זמן הינה בתחום הפוליש, מעל 5 שנים תהיו רגועים, מעל 10 מצויין! מעל 20 שנה תהיו בטוחים כי הגעתם למאסטרים בתחום, [סוד קטן זה אנחנו].
 2. מחיר – תבקשו הצעת מחיר ראשונית לעבודה, חשוב להבין שהמחיר בתחום דינמי, ומשתנה בהתאם להיקף העבודה, אך חשוב לתאם שהמחיר אכן מתאים עבורכם מראש.
 3. זמינות – חשוב לבדוק את הזמינות של החברת פוליש, למקרה ותרצו לשכור את שירותיה שוב / להתאים עבור הזמן בו אתם פנויים לכך.
 4. 4 ואחרון חביב והחשוב מכולם – תבקשו לראות תמונות של תוצאות לפני ואחרי, לראות האם העבודה שהחברת פוליש מבצעת אכן מה שאתם מחפשים ותואם את הציפייה שלכם.

אחרי הטאצ’ של הפוליש שלנו

דירה נקייה לאחר בנייה

אחרי קלין פוליש – פוליש לרצפה

ניקיון דירה לאחר בנייה רצפה מבריקה

אחרי קלין פוליש – פוליש לרצפה

היתרון של חברת ניקיון בירושלים

שירותי ניקיון בתים בירושלים מספקים לנו מגוון רחב של יתרונות, אשר הופכים אותה לאופציה הנוחה והטובה ביותר עבורנו.

 • צוות עובדים מקצועי ומיומן, אשר יש לו ניסיון רב שנים בביצוע כל סוגי עבודות הניקיון. הצוות מועסק ישירות על ידי חברת הניקיון, כך שאין צורך בהפרשה של דמי ביטוח לאומי, נסיעות או פנסיה, כשם שיהיה עליכם לעשות במקרה של עוזרת בית או מנקה. כמו כן, אין צורך לדאוג באשר לימי חופשה או מחלה של העובד, בשל היכולת של החברה לספק לכם עובדי ניקיון מחליפים, במידת הצורך.
 • איכות עבודת ניקיון מקצועית במיוחד, הכוללת אספקה של ציוד הניקוי וחומרי הניקיון הטובים והבטוחים ביותר, המאפשרים סביבת מחייה בטוחה ושמירה לאורך זמן על הבית.
 • עמידה בלוחות הזמנים וגמישות בהתאם ללוח הזמנים שלכם ולנוחות שלכם באשר למועד ביצוע עבודת הניקיון.
 • מתן שירותי ניקיון משלימים, כמו ביצוע פוליש לרצפות או ביצוע הדברה במידת הצורך.
 • מחירים הוגנים ואטרקטיביים.

ניקיון בתים בירושלים על ידי חברה מקצועית, יוכלו להעניק לכם את כל סוגי הניקיון הנדרשים לסביבה הביתית, בצורה אחראית, אמינה, מהימנה ומקצועית. באופן זה תוכלו ליהנות מבית נקי ומצוחצח בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אתם מוזמנים ליהנות משירותי הניקיון הטובים ביותר וממחירים אטרקטיביים במיוחד.

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך