תפריט

חברת ניקיון בחיפה

חיפה תפסה לה את המקום השלישי בגודל האוכלוסייה שבה בקרב מדינת ישראל. 

אחד מסמליה הוא הנמל, שבזכותו היא קיבלה את התואר עיר נמל. זוהי עיר משגשגת בתעשייה, תרבות ומסחר והיא מהווה אזור חשוב ומשמעותי לתושבי הצפון.

תושבים רבים מתגוררים בה, שכונות נוספות נבנות בתחומה וכן קניונים, חנויות ומרכזים מסחריים.

בעיר גדולה זו קיימות חברות רבות  אשר מספקות שירותי ניקון וחשוב לבחור חברת ניקיון בחיפה אשר תהיה מקצועית, אמינה ובעלת ניסיון ומוניטין רב.

חברת ניקיון בחיפה

אנו מפעילים חברת ניקיון בחיפה אשר פועלת בכל רחבי העיר, בשכונת הדר, בכרמל, בדניה ובכל אזור אחר. מנקים באופן יסודי משרדים בכל גודל, דירות בגדלים שונים ובתים פרטיים.

על פי שיטת העבודה שלנו, כל עובד יודע בדיוק אילו פעולות ניקיון עליו לבצע במקום ומפקח מטעמנו בוחן את העבודה כדי לוודא שהכול בוצע כראוי, כדי שהלקוחות ייהנו מניקיון משמעותי.

מתי כדאי להזמין שירותי ניקיון בתים בחיפה?

אם אתם גרים בעיר העמוסה חיפה, אתם בטוח יודעים כמה חשוב לדאוג לניקיון הבית. 

בין האבק, לפיח, לתנועת האנשים – הבית הופך להיות מלוכלך מהר מאוד. אם נוסיף לזה את ההתנהלות היום יומית של כל אחד ואחת מאתנו, את הילדים ובעלי החיים – הרי שהבית שלנו הופך מהר מאוד למלוכלך. 

אם אתם מעוניינים בתחזוקה קבועה של הבית, בניקיון יסודי ואיכותי, אם חשוב לכם לשמר על הקיים, הרי שעזרת חברת ניקיון בתים בחיפה תוכלו לעשות זאת במהירות. 

גם במקרים בהם יש צורך בניקיון יסודי לאחר שיפוץ של הבית או הדירה, לפני מעבר לבית חדש או אחרי מעבר לבית, גם כאן תוכלו להיעזר בשירותי ניקיון מקצועיים.

מדוע כדאי לבחור בחברת שירותי ניקיון?

למצוא עוזרת בית או מנקה, בין אם לצורך קבוע ובין אם לצורך חד פעמי, אינה משימה פשוטה. 

אתם לא יכולים להיות בטוחים לגבי המקצועיות של העובד, הניסיון שלו או האמינות. 

עם חברת ניקיון בתים בחיפה תוכלו ליהנות מראש שקט ולהיות בטוחים וסמוכים כי מדובר באנשי מקצוע מנוסים, מיומנים ועם תודעת שירות גבוהה.

 מבחינת איכות העבודה, אין ספק כי לחברת הניקיון ניסיון וותק רב שנים, אשר תוכל להעניק לכם מגוון רחב של פתרונות ניקוי לכל צורך ולכל מטרה – בין אם לדירה, לבית, לבית מגורים או משרדים.

הזמינות המידית של שירותי ניקיון בחיפה בהחלטה מעמידה את הבחירה בחברת ניקיון כאופציה הנוחה והטובה ביותר, תוך עמידה בלוחות הזמנים והגעה לביצוע עבודת הניקיון בזמנים ובמועדים הנוחים לכם. וכאשר מדובר על המחיר – אין ספק כי ישנו חסכון משמעותי.

ניקיון בתים בחיפה באמצעות חברת ניקיון מקצועית ומהימנה מאפשרת לכם לקבל את כל סוגי שירותי הניקיון תחת קורת גג אחת, ללא צורך בבעלי מקצוע נוספים. בין אם אתם נדרשים לניקיון חד פעמי ובין אם יש צורך בשירותי ניקיון קבועים – חברת הניקיון תגיע אליכם בזמן שנוח לכם ובמועד שנקבע מראש. 

אתם מוזמנים לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית לכל סוגי שירותי הניקיון וליהנות מאמינות, מקצועיות ואחריות.

 

ניקיון יסודי בדירות ובבתים

בכל מרחב מגורים אנו דואגים לנקות את החלונות בחלקם הפנימי ואם אפשר גם בחלקם החיצוני. 

מוציאים את כל האבק והחול המצטברים בתוך המסילות, ניקיון יסודי של התריסים לכל אורכם ורוחבם והמסגרות החיצוניות של החלונות וזאת בכל רחבי הבית.

מקפידים מאד על ניקיון מוצרי הפרזול בכל הבית, ידיות, מעקה במרפסת, מעקה לאורך המדרגות ובכל מקום אחר. מנקים את כל הדלתות הפנימיות, המשקופים ודלת הכניסה.

חדרי השירותים והאמבטיה זוכים לניקיון מוקפד לאור החשיבות הרבה של הסטריליות הנחוצה במקומות הללו כדי למנוע זיהומים שונים. 

העובדים משתמשים בחומרי חיטוי כמו אקונומיקה וחומרי ניקוי בטיב מעולה אשר הוכחו כיעילים ביותר.

בחדרים מנקים את כל הריהוט ואת כל הציוד הקיים מאבק ופסולת. מנקים באמצעות שואב האבק בעל יכולת יניקה גבוהה את המיטות ואת הריהוט המרופד בסלון כולל כל הכריות משאריות של מזון, אבק וכל לכלוך אחר הקיים בהם.

במטבח מפנים את כל משטחי השיש ומשטחי העבודה ומקים אותם באופן מוקפד, כיור, ארונות מטבח עליונים ותחתונים כולל הפרזולים ומוצרי החשמל כמו המקרר, התנור, הכיריים והמיקרוגל.

המטבח שהוא לב ליבו של הבית זוכה לזמן ניקיון ארוך לאור חשיבותו הרבה וההקפדה על משטחים נקיים ביותר המתאימים להכנת מזון.

השלב האחרון בכל בית או דירה הוא שטיפת הרצפות עם נוזל ריחני אשר גם מנקה אותן וגם מותיר ריח נעים בחלל הבית. אם קיימים במיקומים מסוימים פרקטים, מנקים אותם בעדינות באמצעות החומר הייעודי המתאים לכך.

ניקיון יסודי במשרדים

בנייני משרדים בחיפה בעיר התחתית ובמקומות נוספים בעיר נהנים משירותי התחזוקה שלנו הניתנים למשרדים בודדים ובבניינים מסוימים לכל המשרדים במבנה. 

תכיפות הניקיון נקבעת על פי הצורך בכל משרד, בכל יום, אחת לשלושה ימים, לשבוע או כל דרישה אחרת התואמת את גודלו של המשרד וכמות העובדים בו.

העובדים שלנו מגיעים בשעות הנוחות להנהלת המשרד, במהלך העבודה, מוקדם בבוקר לפני הגעת העובדים או בתום יום העבודה. 

לאור השעות הרבות שבהן שוהים העובדים במשרד, מתבצע ניקיון יסודי של כל מה שקיים במשרדים, הלובי, החלונות, הדלתות, הריהוט בכל חדר משרדי, חדר האוכל, המטבח והשירותים.

סנפלינג לניקוי חלונות

בבניינים הגבוהים אנו מבצעים ניקיון חיצוני של החלונות באמצעות סנפלינג. העובדים המנוסים שלנו שהם בעלי תעודת גולש מבצעים פרויקטים מסוג זה לאורכם ולרוחבם של כל הבניינים.

הידע הרב שצברו העובדים עם השנים מאפשר להם להותיר כל חלון נקי לחלוטין מאבק, חול וכל לכלוך אחר שנדבק אליו.

פעולה מסוג זה אנו מבצעים אחת לכמה חודשים כדי לאפשר לדיירים בבנייני המגורים הגבוהים או העובדים בבנייני המשרדים ליהנות מהנוף הנשקף מהחלון אשר אפשר לראות אותו לאחר הניקיון באופן חד וברור.

נשמח לצרף גם אתכם לחוג הלקוחות הגדול שלנו בחיפה הכולל בעלי נכסים למגורים ולעסקים השונים ברחבי העיר.

כיצד זוכה חברת ניקיון למוניטין?

חברות ניקיון הזוכות לשבחים ומוניטין מצד לקוחותיהם הן חברות הדואגות שיהיה להם צוות מנקים אשר עבר הכשרה, מנקים נעימים ואדיבים – בעלי ניסיון ויכולת התמדה של עבודה במקום קבוע.

החברה מצידה דואגת להם לתנאים סוציאליים הוגנים והם באים לעבודה בכייף ומבינים את גודל תפקידם ואחריותם. חברות אלה עומדות בהבטחותיהם מול הלקוח ומבצעות את כל הנדרש מהם.

המוניטין ושמם הטוב מספק להם לקוחות חדשים באופן קבוע והלקוחות הקבועים נשארים נאמנים להם לאורך שנים ונהנים משירותיהם המקצועיים.

חברת ניקיון אשר היא בעלת שם, תשתמש בחומרי ניקיון מובחרים, ציוד ומכונות ניקוי ושאיבה חדישות ומתוחזקות, תקשיב לצרכיו של הלקוח, תהיה אמינה ובעלת לוחות זמנים מדויקים, תדע לנקות אזורים שונים כגון: מרצפות, אריחי קרמיקה, פרקטיים, חדרי אמבטיות, כיורים, כלים סניטרים וכן ניקוי ושאיבה של שטיחים, ספות ועוד.

לסיכום, מצאו לכם חברת ניקיון בחיפה טובה, אמינה ובעלת מוניטין. הגדירו מולה את דרשותיכם, שבחו ניקיון טוב והעירו על דגשים לשיפור. התמדה של עבודה מול אותה חברה תתרום להיכרות מעמיקה של צורכיכם, ואתם תיהנו מעבודה מקצועית ונקייה.

הטאצ' של קלין פוליש - פוליש בחיפה

מחירון קלין פוליש לניקיון דירות בחיפה

בטרם תצפו בטווח המחירים שבמחירון אשר צירפנו, חשוב לנו להדגיש כי המחירים יהיו מושפעים ממספר פרמטרים שונים כגון: סוג הריצוף שרוצים לנקות, האם יש צורך בליטוש לפני הניקיון, האם אנחנו רוצים לבצע ניקוי עמוק בלבד או להוסיף לניקיון ברק של שכבת פוליש ועוד. ולכן, מדובר בטווח מחירים כללי בלבד. 

סוג שירות מחיר
ניקיון דירה 1 – 2 חדרים 1,300 ₪ – 1,100 ₪
ניקיון דירת 3 חדרים 1,500 ₪ – 1,300 ₪
ניקיון דירת 4 חדרים 1,700 ₪ – 1,500 ₪
ניקיון דירת 5 חדרים 1,900 ₪ – 1,700 ₪
ליטוש אבן 115 ₪ – 110 ₪ למטר רבוע
פוליש ווקס 10 ₪ – 8 ₪ למטר רבוע
פוליש קריסטל 45 ₪ – 40 ₪ למטר רבוע
  • רוצים לקבל הצעת מחיר מדויקת? חייגו אלינו 072-3308862

מה הלקוחות שלנו מספרים עלינו

אנה לוי
אנה לוי
לפני חודש
קרא עוד
תודה רבה לצוות המקצועי של חברת פוליש ניקיון! לאחר השיפוץ של הדירה לא ידענו מה לעשות, הרגשנו שהבית עבר זוועה, החלטנו לקבוע חברת ניקיון יצרנו קשר עם צח, והוא שלח את הצוות המקצועי שלו! והבית מבריק (:
יובל
יובל
לפני שבוע
קרא עוד
"שירות מצוין. עשו עבודה נפלאה בניקיון הדירה שלי - זה נוצץ אחר כך. אשתמש בשירותי קלין פוליש שוב.”
עדי
עדי
לפני חודשיים
קרא עוד
"שירות הלקוחות היה מדהים! הצוות שלהם עשה גם עבודה נפלאה. ניקו את המקום שלי כמו חדש! אני ממליצה בחום על קלין פוליש"
הקודם
הבא
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך