תפריט

פוליש ווקס לרצפה

פוליש ווקס

פוליש היא פעולה המבריקה את הרצפה הקיימת באמצעות מכונה וחומרים מיוחדים. השכבה העליונה של הרצפה המלוכלכת מוסרת על ידי קרצוף עדין מאוד, מה שכמובן אינו פוגע ברצפה. לאחר תהליך הפוליש הרצפה נראית מבריקה וממש כמו חדשה.

איך עושים פוליש ווקס לרצפה

כדי להחיות את הרצפה, פוליש ווקס הוא אמצעי מעולה, שנועד גם לרענן ולהבריק אותה וגם לחסוך כסף על החלפת הריצוף הקיים. הפוליש יתבצע בצורה הטובה יותר והמקצועית ביותר על ידי זיהוי ראשוני של סוג הרצפה בבית או במשרד. לאחר זיהוי הרצפה יש להתאים את סוג הפוליש המתאים לרצפה ואת רמת הפוליש. לאחר מכן מתבצע תהליך של ליטוש הרצפות על ידי מכונה מיוחדת שמסירה את שכבות הלכלוך והשריטות הקיימות שהצטברו על הרצפה במהלך השימוש השוטף בבית (למשל על ידי הזזת רהיטים). לאחר הליטוש תתבצע מלאכה בה מורחים ווקס על הרצפה וכמובן מעבר עם מכונת פוליש מקצועית על הרצפה. בסיומו של התהליך הרצפה תראה כמו חדשה ותקבל מראה מבריק, אחיד, בוהק ורענן בכל הבית או המשרד.

מלאו פרטיכם מטה ונציגנו ישמחו לענות לכם על כל שאלה שתצוץ

ניתן גם לחייג: 1800-686-867

ייחודיות פוליש וקס לרצפות

פוליש ווקס לרצפה הוא פוליש אשר גורם לרצפה להיות מבריקה וזוהרת יותר. פוליש ווקס נחשב ככזה שגם מחליק את הרצפה כך שרצוי להשתמש בו בסוגי רצפה מסוימים וכמובן במקומות בהם אין חשש מהחלקה של העוברים במקום. מחיר פוליש הווקס נחשב למחיר אטקרטיבי מאוד.פוליש ווקס לרצפה

חברת פוליש מקצועית לפוליש רצפה

הפוליש הוא פעולה עדינה מאוד ורגישה מאוד, ולכן חשוב לבצע את הפוליש באמצעות חברה המתמחה בפוליש ותדע להקנות את הידע, המקצועיות והניסיון שלה על מנת שלא לפגוע ברצפה, ולחדש אותה כך שתהיה בוהקת וזוהרת כמו בפרסומות ובנוסף לזה הפוליש ישמור על הרצפה לאורך זמן.

אנחנו נשמח להעניק לכם ייעוץ לגבי פוליש ווקס או כל סוג אחר של פוליש לרצפה אשר יתאים לרצפה שלכם וכמובן שירות מקצועי ואיכותי שיעניק לרצפה שלכם את המראה הרענן והצעיר שחלמתם עליו.

שירותים שאנחנו מציעים:

  • פוליש
  • הסרת שטיחים מקיר לקיר
  • הסרת דבק מהרצפה
  • ניקוי בקיטור

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

  • כל חומרי הנקיון שאנו משתמשים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
  • אנחנו משתמשים בחומרי הניקיון הטובים ביותר
  • אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר