תפריט

פוליש ווקס לרצפה

פוליש היא פעולה המבריקה את הרצפה הקיימת באמצעות מכונה וחומרים מיוחדים. השכבה העליונה של הרצפה המלוכלכת מוסרת על ידי קרצוף עדין מאוד, מה שכמובן אינו פוגע ברצפה. לאחר תהליך הפוליש הרצפה נראית מבריקה וממש כמו חדשה.

איך עושים פוליש ווקס לרצפה

כדי להחיות את הרצפה, פוליש ווקס הוא אמצעי מעולה, שנועד גם לרענן ולהבריק אותה וגם לחסוך כסף על החלפת הריצוף הקיים. הפוליש יתבצע בצורה הטובה יותר והמקצועית ביותר על ידי זיהוי ראשוני של סוג הרצפה בבית או במשרד. לאחר זיהוי הרצפה יש להתאים את סוג הפוליש המתאים לרצפה ואת רמת הפוליש. לאחר מכן מתבצע תהליך של ליטוש הרצפות על ידי מכונה מיוחדת שמסירה את שכבות הלכלוך והשריטות הקיימות שהצטברו על הרצפה במהלך השימוש השוטף בבית (למשל על ידי הזזת רהיטים). לאחר הליטוש תתבצע מלאכה בה מורחים ווקס על הרצפה וכמובן מעבר עם מכונת פוליש מקצועית על הרצפה. בסיומו של התהליך הרצפה תראה כמו חדשה ותקבל מראה מבריק, אחיד, בוהק ורענן בכל הבית או המשרד.

ייחודיות פוליש ווקס לרצפות

פוליש ווקס לרצפה הוא סוג של פוליש לרצפה אשר גורם לרצפה להיות זוהרת ומבריקה יותר. פוליש ווקס נחשב כזה שגם מחליק את הרצפה כך שרצוי להשתמש בו בסוגי רצפה מסוימים וכמובן במקומות בהם אין חשש מהחלקה של העוברים במקום. מחיר פוליש ווקס נחשב למחיר משתלם מאוד.

פוליש ווקס לרצפה אחרי שיפוץ

אין דבר יותר מרגש בחיים מאשר לשפץ את הבית או המשרד. שיפוץ למעשה משנה את המבנה שלנו מן הקצה אל הקצה וככזה משפיע רבות על איכות החיים שלנו. ברגע שאנו משפצים את הבית רמת החיים שלנו מטפסת בכמה דרגות וזה דבר נפלא. אך באותה נשימה אנו חייבים לציין כי שיפוץ מביא עמו גם קשיים גדולים וזאת עקב העובדה כי לאחריו יש לכלוך עצום בבית שלנו. אף אחד לא אוהב לכלוך ולכן זו מכה כה קשה לאחר שיפוץ הבית שלנו. על רקע זה יש לציין כי הדרך הטובה ביותר לנקות דירה לאחר שיפוץ היא להזמין שירותי פוליש ווקס. פוליש יבריק את הרצפה שלכם וישדרג את המראה הבית שלכם כך שהוא יתאים לאחר השיפוץ בצורה הטובה ביותר שיש וזהו משהו שלא נתון במחלוקת.

פוליש ווקס לרצפה אחרי שיפוץ

האם אפשר לבצע פוליש ווקס לבד?

עליכם לדעת כי פוליש ווקס מחייב מומחיות רבה וכלי ניקיון שאין לאדם מן היישוב. אתם יכולים לנסות לבצע פוליש לבד אך לעולם לא תגיעו לרמה של חברת ניקיון מקצועית. יש הבדל עצום בין פוליש עצמאי ובין פוליש שנעשה על ידי מומחים וזה משהו שכדאי לקחת בחשבון. אם אתם רוצים להבטיח כי הפוליש שלכם ייעשה בצורה הטובה ביותר כדאי לכם לפנות אל מקצוענים בתחום ולא לבצע זאת לבד. למעשה עליכם לדעת כי פוליש עצמאי שלא נעשה על ידי מומחים יכול לגרום לנזק לבית וזה משהו שמאוד כדאי להימנע ממנו אם יש לכם את האפשרות הזאת ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

שירותים שאנחנו מציעים:

  • פוליש
  • הסרת שטיחים מקיר לקיר
  • הסרת דבק מהרצפה
  • ניקוי בקיטור

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

  • חומרי הניקיון שחברתנו משתמשת הם ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
  • שימוש בחומרי הניקיון הטובים ביותר
  • אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר
רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך

לקבלת הצעת מחיר מהירה לנייד השאירו פרטים