תפריט

פוליש

שירותי פוליש הברקת רצפות ושיחזור ריצוף

צח שירותי פוליש וניקיון מתמחים במגוון פתרונות פוליש ליטוש, הברקה וחידוש רצפות. ביצוע פוליש או הברקה על רצפה יחזיר לה את הניקיון, הברק ואת המראה החדש ורענן.

שירותי פוליש לרצפה הם בין השירותים הפופולריים יותר בתחום שירותי הניקיון.

מרבית האנשים אינם מחזיקים בביתם או במשרדיהם ציוד ניקיון מקצועי, ולכן בכל הנוגע לניקיון רצפות, הם מעדיפים להסתייע בשירותי פוליש מקצועיים שמציעות חברות המתמחות בשירותי ניקיון לבתים ושירותי ניקיון למשרדים. 

היתרון הבולט ממנו נהנים לקוחות המסתייעים בחברת פוליש מקצועית

היתרון הבולט אשר ממנו נהנים לקוחות שבחרו להיעזר בשירותיה של חברת פוליש מקצועית, טמון בכך שכאשר פוליש לרצפות מתבצע בידיים מיומנות, הוא מייתר את הצורך בהחלפת המרצפות הקיימות בבית או במשרד ומאפשר להשיב לו את הברק והיופי המקורי שלו.

כך תבחרו חברת שירותי פוליש לרצפות

בבואכם לבחור ספקית שירותי פוליש לבית או למשרד ישנם מספר פרמטרים שחשוב לשים אליהם לב:

 1. ותק – בכל הנוגע לתחום הניקיון, ותק הוא פרמטר חשוב בבחירת חברת ניקיון ופוליש, מאחר שעם הותק, מגיע גם ניסיון בתחום הפוליש. יתר על כן, ניתן בהחלט להניח כי חברות שירותי פוליש ותיקות, הן כאלו שהצליחו לשרוד לאורך זמן בזכות רמת מקצוענות גבוהה בתחומן ושירות בסטנדרט גבוה. כאשר לחברת ניקיון ושירותי פוליש יש ניסיון של שנים בתחום, זה אומר שתוכלו גם לקבל המלצות מלקוחות מרוצים בהווה ובעבר ולסמוך על ניסיונם של העוסקים במלאכה, שיעשו עבודת פוליש איכותית ומבריקה גם בביתכם או במשרדכם.
 2. מקצוענות – ספקית שירותי פוליש לרצפות אחראית להעסיק אנשי ניקיון מנוסים הבקיאים בעבודתם. גם בנושא זה – המלצות של לקוחות מרוצים יכולות להעיד על רמת המקצועיות של חברת הפוליש לרצפה.
 3. חומרי ניקוי איכותיים – חברת פוליש מבוססת ומקצועית, תדאג תמיד להשתמש בחומרי הפוליש הטובים והאיכותיים ביותר על מנת להותיר את הרצפה בבית או במשרד ריחנית, נקיה ומבריקה באמת.
 4. שימוש בציוד פוליש מתקדם – חברות ניקיון ושירותי פוליש שמתהדרות בניסיון ושירות פוליש ברמה, הן כאלו המקפידות לעשות שימוש בציוד פוליש מקצועי מהשורה הראשונה, על מנת שעבודת הפוליש תתבצע בצורה היעילה, המקצועית והאסתטית ביותר. אל תהססו לשאול את חברת שירותי הפוליש לרצפה שאת שירותיה אתם שוקלים לשכור, באיזה סוג של ציוד העובדים שלה משתמשים.
 5. זמינות – בכל הנוגע לשירותי פוליש לרצפה, בדומה לכל שירות מקצועי שאתם שוכרים, ישנה חשיבות רבה לזמינות של נותני השירות והמענה המיידי והאדיב של חברת הפוליש לכל שאלותיכם ובקשותיכם. 

אל תתפשרו על חברת הפוליש שלכם!

אם פעם מציאת חברת פוליש לרצפה היתה משימה מאתגרת, הרי שכיום בענף הניקיון ישנם נותני שירותים רבים המתמחים בשירותי פוליש מקצועיים. עם זאת, חשוב לציין כי לא כל חברות הפוליש בישראל מציעות שירות באותה הרמה, ולכן חשוב לבחור את ספקית שירותי הפוליש שלכם בחוכמה, על פי הקריטריונים שמנינו לעיל.

במכלול היתרונות מהם נהנים לקוחות רבים המסתייעים בחברת פוליש מקצועית והדרך הנכונה לבחור ספק שירותי פוליש לרצפה, נדון בהרחבה במדריך הבא.

אתם מוזמנים להתרשם ממבחר פתרונות הפוליש והניקיון שלנו

ליטוש מרצפות | ליטוש ריצפה | פוליש ווקס | פוליש אקרילי | פוליש קריסטל

שירותים שאנחנו מציעים:

 • פוליש
 • הסרת שטיחים מקיר לקיר
 • הסרת דבק מהרצפה
 • ניקוי בקיטור

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

 • כל חומרי הנקיון שאנו משתמשים ידידותיים לסביבה ובעלי תו תקן.
 • אנחנו משתמשים בחומרי הניקיון הטובים ביותר
 • אנחנו משתמשים בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר