תפריט

פוליש לרצפה

מה זה פוליש לרצפה?

פוליש לרצפה הינה פעולת ליטוש לרצפה שנועדה למעשה להסרה של שכבות הלכלוך והשומן אשר מצטברים ברצפות ובחלקי החיבור שבין האריחים, אשר באמצעות סמרטוט חומר שטיפת רצפות רגיל לא ניתן להסיר. 

לאחר הסרת שכבת הלכלוך, ניתן לצפות את הרצפות בחומר מיועד אשר ספק שכבת הגנה לרצפה ומונע שריטות. ישנם סוגים שונים של פוליש לרצפות, אשר כל סוג מותאם לסוג הריצוף והחומר ממנה הרצפה עשויה. מבין סוגי הפוליש הפופולאריים ביותר, ניתן למנות: פוליש ווקס לרצפה, פוליש אקרילי, פוליש קריסטל. 

פוליש לרצפה יתרונות מרכזיים

  • מגן על הרצפה שלך מפני כימיקלים רעילים הפוגעים בריצוף.
  • פוליש מקצועי לרצפות יעניק לרצפה שלכם מראה חדש והיא תחזיק מעמד לאורך זמן.
  • מסיר סימני שריטות.

פוליש לרצפה – תהליך

קודם כל, כאמור מדובר בפעולה פשוטה, מהירה וזולה יותר מאשר ריצוף מחדש של כל חדרי הבית. עם השנים המרצפות בבית או במשרד נשחקות ונסדקות. הלכלוך מצליח להשתחל לחריצים הקטנים שנוצרים עם השנים, דבר שמעניק לרצפה מראה מלוכלך וישן יותר.

מעבר לכך, ישנם כתמי לכלוך שאינם יורדים בקלות ואינם מושפעים מספונג’ה בסיסית. כתמים אלו דורשים מכשור מיוחד וחומרים מיוחדים על מנת לעזוב את המרצפות אחת ולתמיד. הפוליש נעשה באמצעות מכונה מיוחדת, אשר מיועדת בדיוק למטרה הזאת.

כל התהליך לוקח שעות ספורות בלבד, ולאחר מכן ניתן ליהנות ממראה של רצפה נקייה ומבריקה. הפוליש מאפשר להוריד את כתמי הלכלוך העקשניים ביותר, ובכך להחזיר את המרצפות מספר שנים אחורה.

למעשה המרצפות זוכות להגיע למצב המקורי שלהן, ובכך למעשה ניתן לזכות ברצפה בעלת מראה חדש ורענן מתמיד.

לסיכום, כל מי שמעוניין לחדש את המראה של המרצפות שלו, חייב לנסות פוליש לרצפה. פעולת הפוליש היא פשוטה, מהירה והרבה יותר זולה מאשר ריצוף מחדש. הפוליש מצליח להסיר מהמרצפות את הכתמים העקשנים ביותר, הוא מעניק לרצפה ברק ומראה חדש ונקי יותר.

חברת ניקיון המתמחה בפוליש, מחזיקה במכונה מיוחדת המיועדת לצורך ביצוע התהליך. יש צורך בעובדי ניקיון מיומנים ומנוסים, על מנת להפעיל את המכונה ולבצע את הפוליש בהצלחה.

פוליש לרצפה תמונות של התוצאות של קלין פוליש

לפני פוליש לרצפה

תמונה לפני פוליש לרצפה

אחרי פוליש לרצפה

תמונה אחרי פוליש לרצפה

פוליש לרצפה מחירים

סוג רצפהטווח מחיר מ”ר
רצפת פרקט25₪ – 75₪
קרמיקה / גרניט פורצלן10₪ – 65₪
רצפת בטון30₪ – 90₪
סוג פולישטווח מחיר מ”ר
פוליש ווקס [שעווה] 10₪
פוליש אקרילי20₪
פוליש קריסטל 20₪ – 25₪

*מחירון פוליש לרצפה הינו משוער, והמחירון משתנה בין חברה לחברה, ובהתאם לסדר גודל של הפרוייקט. 

סוגי פוליש לרצפה

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל (הידועה גם בשם זיגוג) היא שיטה ליצירת ברק על רצפות אבן כגון שיש, אבן גיר, טרוורטין. הקריסטל פוליש בשימוש מאז שנות ה-60. 

פוליש ווקס

פוליש ווקס מוסיף אלמנט ניקיון וברק שגורם מידית לכל חדר להיראות נקי וטוב יותר. פוליש לרצפות באמצעות שעווה/ווקס הם חלק חשוב בשמירה על הרצפות שלך מבריקות, נקיות, וייצוגיות. 

פוליש סילר

סילר זהו חומר אטום אשר מיועד להגן על האריחים מספיגה של סוגי לכלוך שונים ולחות. במקביל חומר זה יוצר הברקה וניקיון של כל שטח הרצפה. קיימים כמה סוגים של סילר וחייבים להתייעץ עם איש מקצוע מהו הסילר המתאים לכל סוג של אריח כדי לא לגרום לנזקים.

פוליש לרצפה הסוגים המומלצים שלנו

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל לרצפות זה תהליך שבו צמר פלדה נמצאת בשילוב עם מכונת רצפה ותמיסה חומצית להבאת פוליש לרצפות אבן/שיש. המרכיבים הנפוצים של כימיקלים לשימוש בשיטה זו, הם חומצה, מגנזיום ואלומיניום.

ברוב הבתים מבצעים פוליש קריסטל מכיוון שהוא המתאים ביותר לרוב סוגי המרצפות. בתהליך זה משטחי הריצוף יבשים, עליהם מורחים חומר הברקה המיועד לשכבה העליונה של כל אריח היוצרת הגנה ומונעת סימנים עתידיים עקב הזזת רהיטים.

היעילות הרבה של חומר הופך זה את מרחבי המרצפות בבית לנקיים, בעלי נראות חדשה, מבריקים ועם זאת לא מחליקים. פוליש קריסטל מתאים לכל סוגי המרצפות כולל אלו הישנות בעלות הקווים הגאומטריים אך הוא אינו מתאים למרצפות גרניט פורצלן.

המלצת המומחים: פוליש קריסטל צריך להיעשות רק פעם אחת עד שניים בשנה. 

פוליש באמצעות ווקס [שעווה]

שימוש בשעווה מתאים עבור אזורים כגון: מסדרונות, כניסות, שטחי קומות מסחריות, חללי משרדים ואזורים הפתוחים לציבור המועדים לבלאי.

המלצת המומחים: פוליש ווקס צריך להיעשות רק פעמיים עד שלוש פעמים בשנה. 

ווקס אקרילי

אופציית ביצוע פוליש אקרילי מחומר סינתטי עמיד במיוחד המזכיר שעווה. את החומר מורחים על הריצוף היבשה ויוצרים מעליו שכבה נוספת באמצעות גלגלים מסתובבים שאינם מחדירים את החומר פנימה. לחומר זה קיימות שתי מטרות, האחת לבצע שינוי מהותי בנראות של הריצוף והשנייה ליצור הגנה על כל אריח כך שלא ייפגם ביום יום, עקב הזזה של רהיטים או חפצים.

לאחר פעולת המריחה, יש להמתין שהחומר יתייבש לחלוטין. בשלב זה מלבישים בחלק התחתון של מכונת הפוליש בדי לבד אשר משייפים בעדינות את הווקס על פני המרצפות כדי לקבל את המראה הרצוי.

ביצוע פוליש באמצעות חומר מיוחד זה מתבצע בעיקר בשטחים גדולים כמו במבני ציבור, קניונים, בתי מלון וכו’.

העובדים מקבלים הכשרה ייעודית איך להפעיל כל סוג של מכונה, להתאים למברשות המתאימות ביותר ולעבור על פני השטח באופן סיסטמי כדי לא לפספס אף נקודה כך שכל השטח יקבל טיפול אחיד.

פוליש סילר

גם באופציה זו מורחים שכבה חיצונית על המרצפות. זהו חומר אטום אשר מיועד להגן על האריחים מספיגה של סוגי לכלוך שונים ולחות. במקביל חומר זה יוצר הברקה וניקיון של כל שטח הרצפה. קיימים כמה סוגים של סילר וחייבים להתייעץ עם איש מקצוע מהו הסילר המתאים לכל סוג של אריח כדי לא לגרום לנזקים.

סוגי פוליש לרצפה
מדוע כדאי לבצע פוליש לרצפה
האם אפשר לבצע פוליש לרצפה לבד

פוליש לפי סוגי רצפות

רצפת פרקט

אם יש לכם בבית ריצוף פרקט, רוב הסיכויים שהפרקט יתחיל לאבד את הברק שלו ויהיה יותר ויותר עמום לאחר מספר חודשי שימוש. עם זאת, אל תדאגו! בתהליך פוליש לרצפת הפרקט שלכם תחזירו את הברק והיופי שלו חזרה לחיים. פוליש קבוע של רצפת הפרקט מבטיח שהוא יחזיק מעמד זמן רב וימשיך להיראות יפה. עבור רצפת פרקט רוב סוגי הפוליש אינם מתאימים נדרשת התאמה ייחודית לרצפת פרקט.

רצפות עץ

פוליש לרצפת עץ צריך להתבצע כל תקופה של כ – 4 חודשים באופן קבוע, במיוחד אם דורכים על הרצפות הרבה. רוב החברות עובדות עם מכונת פוליש מכיוון שהיא תגרום לברק הטוב ביותר האפשרי. 

בנוסף משתמשים בחומר דבק איכותי המיועד לעץ. פוליש הדבק הוא מתאים יותר בהשוואה לפוליש אבקתי מכיוון שהוא יכול למלא את הסדקים והחריצים הזעירים שעלולים להיווצר בריצוף העץ עם הזמן.

פוליש רצפת עץ – שו”ת נפוצות

שאלה: באיזו תדירות עלי להבריק את רצפת העץ שלי?

תשובה: פוליש לעץ עדיף לבצע כל כמה חודשים (2 עד 4 חודשים) לאחר ניקוי יסודי של פני השטח, תחילה.

שאלה: כמה זמן לוקח לחומרים להתייבש?

תשובה: עדיף להשאיר את הרצפה להתייבש כראוי לפחות 24 שעות לאחר הליטוש. (חשוב להבין שזה שונה מחומר לחומר, ומסוגי הפוליש אותם מבצעים)

שאלה: כיצד אוכל לשמור על רצפת העץ שלי לאחר פוליש כדי ליהנות מהתוצאות לאורך זמן?

תשובה: במידה ויש נזילות נקו אותם מיד, התאימו לרהיטים שלכם רפידות הגנה. בנוסף, אל תשתמש במגב רטוב או בכל מוצרי ניקוי שוחקים כדי לנקות את רצפת העץ. וכאשר אתה מבחין בלאי גלוי על פני השטח, היה סמוך ובטוח שאנו מציעים מגוון שירותי תחזוקה ושיקום רצפות (שיוף, ליטוש, איטום מחדש ועוד) לנוחיותך.

אריחים

אם יש לכם אריחי קרמיקה בבית, ביצוע ווקס והברקה זו משימה פשוטה למדי. באמצעות ליטוש הברק הטבעי של האריחים יחזור והאריחים ייראו כמו חדשים. 

תהליך ליטוש האריחים להלן: לפני ליטוש האריחים שלכם, החברה שאיתה תבצעו את התהליך תוודא שהם נקיים וללא כל מיני לכלוך ואבק.

לכן מומלץ לפנות לחברת פוליש וניקיון, שתציע שירותי ניקיון אגב אמרנו כבר שאנחנו חברת פוליש וניקיון מומלצת?

ספוילר קטן: אנו משתמשים בכלי סיבובי בלחץ גבוה עם סילוני סיבוב כפולים. משולב עם ניקוי קיטור לניקוי עמוק של האריחים שלכם. אנו משתמשים בחומרי ניקוי ספציפיים לאריחים ולדייס שמסירים כל הצטברות שעווה ומסירים את הלכלוך המוטבע בקווי הדיס.

פוליש הברקת רצפות ושיחזור ריצוף

צח שירותי פוליש וניקיון מתמחים במגוון פתרונות פוליש ליטוש, הברקה וחידוש רצפות. ביצוע פוליש או הברקה על רצפה יחזיר לה את הניקיון, הברק ואת המראה החדש ורענן.

שירותי פוליש לרצפה הם בין השירותים הפופולריים יותר בתחום שירותי הניקיון.

מרבית האנשים אינם מחזיקים בביתם או במשרדיהם ציוד ניקיון מקצועי, ולכן בכל הנוגע לניקיון רצפות, הם מעדיפים להסתייע בשירותי פוליש מקצועיים שמציעות חברות המתמחות בשירותי ניקיון לבתים ושירותי ניקיון למשרדים. 

היתרון הבולט ממנו נהנים לקוחות המסתייעים בחברת פוליש מקצועית

היתרון הבולט אשר ממנו נהנים לקוחות שבחרו להיעזר בשירותיה של חברת פוליש מקצועית, טמון בכך שכאשר פוליש לרצפות מתבצע בידיים מיומנות, הוא מייתר את הצורך בהחלפת המרצפות הקיימות בבית או במשרד ומאפשר להשיב לו את הברק והיופי המקורי שלו.

איך תבחרו חברת פוליש:

על מנת להגיע לתוצאה גבוהה ואיכותית, שתוכל גם להבטיח לכם הגנה על הרצפה וגם להעניק לכם את המראה הנקי והטוב ביותר עבור הרצפות שלכם, יש לבחור בחברת פוליש לפי מספר פרמטרים חשובים כגון:

 

ותק – ותק הוא פרמטר חשוב בבחירת חברת ניקיון ופוליש, מאחר שעם הותק, מגיע גם ניסיון בתחום הפוליש. מומלץ להימנע משירותים לא מקצועיים שנעשים על ידי אנשים שאין להם את המיומנות הנדרשת או האמצעים המתאימים לביצוע הפעולה.

חומרי ניקוי איכותיים – חברת פוליש מבוססת ומקצועית, תדאג תמיד להשתמש בחומרי הפוליש הטובים והאיכותיים ביותר על מנת להותיר את הרצפה בבית או במשרד ריחנית, נקיה ומבריקה באמת.

שימוש בציוד פוליש מתקדם – חברות ניקיון ושירותי פוליש שמתהדרות בניסיון ושירות פוליש ברמה, הן כאלו המקפידות לעשות שימוש בציוד פוליש מקצועי מהשורה הראשונה, על מנת שעבודת הפוליש תתבצע בצורה היעילה, המקצועית והאסתטית ביותר. אל תהססו לשאול באיזה סוג של ציוד העובדים משתמשים.

זמינות – בכל הנוגע לשירותי פוליש לרצפה, בדומה לכל שירות מקצועי שאתם שוכרים, ישנה חשיבות רבה לזמינות של נותני השירות והמענה המידי והאדיב של חברת הפוליש לכל שאלותיכם ובקשותיכם. 

מקצועיות / ייעוץ – לכל רצפה מתאים סוג אחר של פוליש, הן מבחינת התוצאה אליה אתם רוצים להגיע והן מבחינת סוג הריצוף – לכן, הייעוץ הינו קריטי על מנת שהפעולה תהייה איכותית ומתאימה.

המלצות – הדבר האחרון והחשוב הינו קבלת המלצות מלקוחות קודמים, אשר יוכלו לאפשר לכם לדעת כי אתם עושים את הבחירה הנכונה.

רק חברת פוליש שיש לה ניסיון וותק תוכל להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר ובאחריות מלאה. גם מבחינת סוג חומרי הניקוי לפוליש יש הבדל בין חברה לחברה, ולכן, חשוב מאוד לוודא כי אתם מקבלים ייעוץ מקצועי באשר לסוג הפוליש הספציפי המתאים לריצוף שלכם, על מנת שלא ליצור פגם שלא ניתן לתקן.

האם אפשר לבצע פוליש לבד?

ישנן חנויות ומוסדות בהן תוכלו להשכיר מכונת פוליש ואף ציוד ניקוי לביצוע פוליש – אך בהחלט לא כדאי לעשות זאת לבד, בשל מספר סיבות. 

ראשית, פוליש הינה פעולה לא פשוטה, המצריכה ידע מקדים מבחינת הפעלת המכונה. שנית, אתם לא יכולים להיות בטוחים כי בחרתם את החומר המתאים לרצפה שלכם, דבר העלול לפגום ברצפה ולהשאיר אתכם עם כתמים שלא ניתן יהיה להסיר. 

המלצת המומחים לפוליש: מומלץ להימנע מלעשות פוליש לבד, ולשכור את שירותיה של חברת פוליש מומלצת שתוכל לספק לכם תוצאה איכותית לאורך שנים. אך במידה ואתם נחושים, תרגישו בנוח לפנות אלינו לשיחת ייעוץ חינם, על מנת למזער נזקים (-;

מתי כדאי להזמין שירותי פוליש לרצפות?

בבתים ובדירות אין צורך לבצע פוליש בתדירות גבוהה, ולכן, אם תבצעו פוליש אחת לשלוש או חמש שנים, תוכלו לקבל תוצאות איכותיות שישמרו על המראה של הרצפות לאורך זמן. 

כאשר מדובר במבני מגורים עם כמות גדולה של דיירים, מומלץ לבצע פוליש ללובי הכניסה אחת לשנה. בבנייני משרדים ובמשרדים, בהם תנועת האנשים גדולה יותר, ההמלצה היא לבצע פוליש אחת לשנה על מנת לספק מראה יוקרתי ונקי לחלל.

מדוע כדאי לבצע פוליש לרצפה?

אם אתם באמת מעוניינים בסביבת מגורים או עבודה נקייה, אתם חייבים אחת לכמה שנים לבצע פוליש לרצפות. זוהי הדרך המקצועית ביותר לחדש את מראה הרצפה ולהחזיר את הברק הטבעי לרצפות שלכם. 

פוליש לרצפה מאפשר להסיר לכלוך ושמן שנדבק ברצפה במשך השנים ואף למגן את הרצפה שלכם בפני לכלוך או שריטות עתידיות. 

פגעי הלכלוך והזמן עושים את שלהם, והדבר ניכר בעיקר בריצוף. אם אתם רוצים להחזיר את הברק ולחדש את החלל, הפוליש הינה פעולה הכרחית, שאף מאפשרת לכם להימנע מהחלפה של הרצפה על מנת להשיג את המראה המיוחל.

אז איך בוחרים סוג פוליש מתאים עבורכם?

על מנת להתאים עבורכם את סוג הפוליש שיביא לתוצאה שאתם מצפים לה אנו ממליצים לכם להשאיר את העבודה לצוות ייעוץ המקצועי שלנו, שיעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה ביותר והפוליש שיעשה את העבודה המושלמת עבור הרצפה שלכם(: 

פוליש לרצפה שאלות תשובות נפוצות

זמן מוערך של בין 4 – 7 שעות ממוצע.

*אך חשוב לדעת כל סוג רצפה וגודלה, עלול להוות גורם חשוב בזמן הנדרש לעבודה, ולכן זמן זה הינו שונה בין פרוייקט לפרוייקט.

פוליש לרצפה כאשר מתבצע על ידי חברת פוליש וניקיון מקצועית, מחזיק ל3 – 5 שנים!

*על מנת שהרצפה תבריק לזמן יותר ארוך, ותוכלו להנות מהתוצאות מומלץ להישמע להנחיות של הצוות המקצועי שלנו.

רוצים לחזור למקום מסויים בעמוד?

רוצה הצעת מחיר מהירה לנייד?
אנחנו זמינים עבורך

לקבלת הצעת מחיר מהירה לנייד השאירו פרטים