תפריט

ניקיון אחרי שיפוץ

שירותי ניקיון לפני אכלוס

ניקיון דירה לאחר שיפוץ – בתים

שיפוץ הבית הוא חוויה ייחודית ונעימה שמטרתה להעניק חוויה חדשה לבית אך היא גם מלכלכת מאוד. במקרים רבים במסגרת השיפוץ מחליפים את המטבח, צובעים את הבית, שוברים קירות, מנסרים, קודחים ובסופו של יום הבית אמנם שופץ אך הוא מלוכלך עד מאוד.

שלבי העבודה בניקיון בתים אחרי שיפוץ

אז איך ממצעים ניקיון לאחר שיפוץ: השלב הראשון הוא פינוי כל הפסולת שהצטברה על הרצפה, ניירות, שאריות של ציוד וחומרי בנייה שונים  ועוד. את כל הפסולת מוציאים מהבית ומעבירים למיכל פסולת חומרי בנייה המועבר לאחד האתרים המורשים בהתאם לחוק.

לאחר מכן מנקים באופן יסודי את כל מה שקיים בכל חדר, ארונות, דלתות חלונות, שולחנות ועוד. על רבים מהמוצרים נותרים שאריות של חומרים כמו בטון שנדבק לחלון. העובדים שלנו מסירים זאת תוך שימוש בחומרי הניקוי המיועדים לכך.

בתום ניקיון כל חדר מבצעים שטיפה יסודית של האריחים או מנגבים את הפרקט במטלית לחה ובחומרי ניקוי המיועדים רק לפרקטים.

המטבח חייב להיות נקי במיוחד לאור העיסוק בו בהכנת מזון. מקרצפים את כל משטחי העבודה מעל ארונות המטבח ובאי. בנוסף לכך מנקים את כל ארונות המטבח בחלקם הפנימי והחיצוני כדי שאפשר יהיה בשלב מאוחר יותר לאחסן בהם מזון וציוד.

מנקים חלונות, מסילות אריחים על הקיר ואת כל המכשור החשמלי אם הוא כבר קיים במטבח כמו תנור, כיריים, מקרר ומיקרוגל.

בתום ניקיון זה, המטבח מבריק ומצוחצח ונותר רק לשטוף את הרצפה, אם נותרו שאריות כמו דבק ובטון מנקים אותם באופן נקודתי ועדין עם חומרי ניקוי כדי לא לפגום בטקסטורה של האריח.

תשומת לב מיוחדת מוענקת לניקיון של כל הכלים הסניטריים, ניאגרות, אמבטיות, מקלחונים, כיורים ארונות אמבטיה, אריחים על הקיר ועל הרצפה ועוד. לאורך השנים מצאנו את חומרי הניקוי והחיטוי המובילים שהם המתאימים ביותר לניקוי הכלים הסניטריים לאחר שיפוץ.

בשלב האחרון מנקים מרפסות, מדרגות, עליית גג, מעקה וידיות אחיזה לאורך המדרגות ובמרפסת וכל מיקום נוסף ברחבי הבית ומחוצה לו.

פוליש ברצפת הבית

אחת הפעולות האחרונות שהעובדים שלנו מבצעים בכל בית לאחר שיפוץ הוא פוליש על כל שטח הרצפה. לצורך כך אנו משתמשים במכונת פוליש חדשנית שבחלקה התחתון קיימות מברשות. לכל מברשת יש ייעוד אחר ואנו דואגים לבחור את המברשת הנכונה ביותר לכל פעולה. מכונת הפוליש עוברת על כל אחד מהאריחים באופן מוקפד ומנקה את כל שטחו.

לאחר שהאריחים נקיים, מנקים את החריצים ואת הפוגות הממוקמים בין האריחים כדי ליצור מרחב נקי לחלוטין.

מפקח מטעמנו מגיע למקום ועובר על כל חדר וכל מתחם כדי לוודא שהפעולות נעשו כראוי. כל השגה מטופלת במקום כדי להשאיר בית נקי במאה אחוז.

הנראות של הבית לאחר עבודות הניקיון

בתום כל העבודות המאסיביות של הניקיון הבית נוצץ מניקיון, ריחני מכל חומרי הניקוי ותענוג להביט בו. כל נקודה במרחב הבית נקייה לחלוטין ואפשר לתאם את הובלת הציוד והעברת מיקום המגורים לבית המשופץ.

עבודה יסודית במחיר הוגן

אם גם אתם מסיימים בקרוב את עבודות השיפוץ בבית, צרו אתנו קשר ונשמח לתאם לכם את מועד הניקיון היסודי שתיהנו ממנו ותוכלו להיכנס לגור בבית בהקדם.

צוותי העבודה המנוסים שלנו פועלים בהתאם להנחיות מדויקות כדי לא לפספס אף נקודה ברחבי הבית. ההמלצות וחוות הדעת החיוביות עלינו באינטרנט, מדברות בעד עצמן.

 

ניקיון לאחר שיפוץ – דירות

לפי אתר Newkit, דווקא לאחר השיפוץ חשוב לקחת חברת ניקיון המתמחה בנקיון דירות אחרי שיפוץ שתהיה מקצועית ותנקה את הדירה בצורה הטובה והעדינה ביותר ולא תפגע בשיפוץ שנעשה בבית. 

מדובר בחובה ולא רשות מאחר והלכלוך שנוצר במהלך השיפוץ אינו לכלוך רגיל, אלא לכלוך עקשן ובהיקף רחב מאוד. הלכלוך יכול להדבק לקירות או לרצפה, לריהוט ולתריסים. ישארו בבית כתמי צבע, כתמי חומרים שונים ועוד. היקף לכלוך שנותר אחרי שיפוץ הוא כזה שכמעט ואינו אפשרי לניקוי באופן עצמאי ורגיל אלא ישנו צורך בחברת ניקיון מומלצת הבעלת ניסיון בתחום ניקיון דירות לאחר שיפוץ.

ניקיון בית לאחר שיפוץ – כניסה לבית חדש ורענן 

ניקיון בית לאחר שיפוץ ייצור את האווירה המתאימה לכניסה לבית חדש, אווירה חדשה, ודרך חדשה להצלחה. אל תכנסו לבית מלוכלך ותנקו אותו בעצמכם מאחר והרמה של הניקיון לא תהיה באותה הרמה של חברת ניקיון מקצועית ואתם תכנסו לחווייה של לכלוך במקום לחוויה של ניקיון.

בחירת חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ

כאשר בוחרים חברת ניקיון לאחר שיפוץ, דירה או משרד לאחר שיפוץ, חשוב לבחור בחברה מקצועית וצוות מיומן, אשר יבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר, ללא תקלות מיותרות, וישאיר את הבית נקי ומרענן.

החברה שלנו פועלת בכל רחבי הארץ ומעניקה שירותי ניקיון לאחר שיפוץ. יש לנו ניסיון של 24 שנים בניקיון בתים, דירות ומשרדים לאחר שיפוץ, כולל פוליש, צביעת קירות, פינוי ציוד, ניקיון ריהוט וריפוד ועוד. השירות שלנו אדיב ונעים ונשמח להגיע אליך כדי להשאיר עוד לקוח מרוצה ובית נקי.

צרו עימנו קשר לקבלת ייעוץ בנושא ניקיון דירה אחרי שיפוץ ונשמח לעמוד לשירותכם.

שירותים שאנחנו מציעים:

 

ניקיון בית לאחר שיפוץ: (שירות נקיון דירות כולל)

 • ניקיון תריסים וחלונות הכולל מסילות ומסגרות
 • ניקיון ארונות מטבח פנימי חיצוני
 • ניקיון ארונות אמבטיה
 • ניקיון ארונות אישיים / ארונות חדרים
 • ניקיון משקופים ומסגרות

ניקיון חדרי אמבטיות ושירותים: (שירות ניקיון חדרי אמבטיות ושירותים כולל)

 • ניקיון אמבטיות ומקלחונים
 • ניקיון אסלות
 • ניקיון חרסינות
 • ניקיון כלים סניטריים

ניקיון רצפה: (שירות ניקיון רצפה כולל)

 • ניקיון ריצוף, קרצוף רצפה עם מכונה וסקוץ'
 • ניקיון פאנלים
 • ניקוי בטון מוחלק
 • ניקיון פרקטים
 • ניקוי שטיחים

חומרי הניקיון שאנו משתמשים

 • חברת קלין פוליש משתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה בעלי תו תקן
 • אנחנו משתמשים בחומרי הניקיון הטובים ביותר
 • שימוש בציוד הטוב ביותר והמכונות החדשניות והמתקדמות ביותר