תפריט

לפני כניסה לדירה חדשה – אלו הפעולות שכדאי לעשות

לפני כניסה לדירה חדשה - אלו הפעולות שכדאי לעשות

בעת בניית דירות חדשות נעזרים בהרבה מאד אנשי מקצוע ולכן בסיום העבודות הבית די מלוכלך ויש בו שאריות של חומרי בניין רבים. 

לפני הכניסה למגורים יש לתאם עם חברת ניקיון מקצועית, שאנשיה יגיעו וינקו את הדירה באופן יסודי כדי שאפשר יהיה להיכנס לגור בדירה. 

הפעולות ההכרחיות לניקוי הדירה 

בשלב הראשון אוספים את כל הפסולת הגסה של חומרי הבניין, עצים, שפורפרות איטום וכו' וזורקים את כולם במכולת האשפה המיועדת לכך. לאחר מכן מנקים באופן סיסטמטי את כל רחבי הדירה באופן מתוכנן כדי לא לשכוח דבר.

ניקוי החלונות והתריסים 

החלונות והתריסים מלאים בפיח, אבק, חול וחלקיקי בטון שנדבקו אליהם. דבר זה מצדיק פעולה מסיבית של הורדת כל החלונות וניקוי כל משטח ומשטח באופן יסודי. מבצעים קרצוף בעזרת כרית איכותית וחומרי ניקוי בטיב מעולה. לאחר שהכול נקי וללא שאריות, עוברים על המשטח פעם נוספת עם חומר הברקה כדי שהחלון יהיה נוצץ מניקיון.

לאחר מכן עוברים באמצעות שואב אבק בעל כוח יניקה משמעותי על כל המסילות וכך שואבים שאריות של אבק, לכלוך, אבנים וכל פרט אחר שהתנקז לשם, מנקים גם את כל המסילות בעזרת חומרי ניקוי והברקה לקבלת ניקוי מושלם. 

גם לשלבי התריסים נצמדים שאריות של דבק, בטון וחומרים אחרים ולכן יש לעבור על כל אחד מהשלבים באופן יסודי משני הכיוונים כמה וכמה פעמים עד שהכול נקי והוסרו כל השאריות שנדבקו. 

ניקוי המטבח 

במטבח מנקים באופן מאסיבי את כל ארונות המטבח בחלקם הפנימי והחיצוני תוך שמירה על צבעם של חזיתות הארונות כדי לא לפגום אותם. משתמשים בחומרי ניקוי מיוחדים המתאימים לכך וכך עוברים על כל הארונות והמגירות. כמו כן מנקים ביסודיות את הברזים ואת הכיור או הכיורים במטבח. 

ניקוי חדרי האמבטיה והשירותים

המקום שמבצעים בו ניקוי יסודי מוקפד כולל חיטוי הוא חדרי האמבטיה והשירותים הקיימים בדירה. כל הכלים הסניטריים ספחו הרבה מאד זוהמה, לכלוך וחיידקים לאורך הבנייה ולקראת כניסת הדיירים חייבים לבצע חיטוי מהותי ולמגר את כל החיידקים הבלתי נראים שהתיישבו על הכלים הללו.

העבודה מתבצעת תוך שימוש בחומרי ניקוי המיועדים לניקוי האמבטיה עצמה או הג'קוזי, הכיורים והאסלות בתוספת חומרי חיטוי כמו אקונומיקה. העובדים מטפלים בכל נקודה ונקודה בתשומת לב מרבית כדי לא לפספס אף פינה וכדי שכל המרחב יהיה מחוטא, כולל ארונות האמבטיה.

בני הבית אמורים להיכנס לדירה בקרוב ולכן השירותים חייבים להיות נקיים לחלוטין וללא דופי.