תפריט

כל היתרונות בליטוש מרצפות

כל היתרונות בליטוש מרצפות

ליטוש מרצפות הוא אחת הפעולות החשובות ביותר טרם הכניסה לדירה חדשה או לדירה לאחר שיפוץ מהותי. ביצוע הליטוש מכתיב את נראות הבית שיראה כבית רגיל או כבית ייחודי ויוצא דופן.

כל היתרונות בליטוש מרצפות

בפעולת ליטוש מקצועית עוברים על כל המרצפות בסלון, בחדרי הבית, במרפסות ובחדרי השירותים. המכונה מתעכבת באופן יסודי על כל אחת מהמרצפות, מקרצפת אותה תוך שמירה על איכותה ועל הטקסטורה שלה ומותירה אותה נקייה ללא רבב.

הנראות הכללית של כל מרחב הבית כשהוא ריק מתכולה ולאחר פעולת הליטוש הוא מראה בית מצוחצח ויפהפה שתענוג להיכנס ולגור בו.

יתרונות בליטוש יהלום

ליטוש זה מתבצע תוך שימוש במכונה אשר משייפת את מרצפות האבן ומסירה את שכבתם העליונה. פעולה זו מסירה את כל הכתמים שהיו על המרצפות השונות, את החורים הקטנטנים והסדקים.

שיוף זה אינו פוגע במרצפות אלא מחדש את נראותן אך התחושה היא שמדובר בריצוף חדש שהותקן זה עתה. דרך זו מייתרת את הצורך לשלוף את כל הריצוף הישן, להחליף תשתיות ולהתקין מרצפות חדשות לאור נראותן העגומה. ביטול הצורך בפרויקט ריצוף מחדש יוצר חיסכון כספי משמעותי ביותר של רכישת הציוד ותשלום עבור שעות העבודה הרבות של הרצפים.

מעבר לכך עקב הליטוש המרצפות הופכות לישרות והמרחב כולו נראה אחיד וללא מצבים שבהם אריחים מסוימים בולטים מעל כולם או נראים נמוכים יותר.

העובדים שלנו מבצעים את ליטוש היהלום תוך שימוש במים ולכן במהלך העבודה לא נוצרים ענני אבק אלא העבודה היא נקייה מתחילתה ועד סופה ומותירה שטח נקי ומצוחצח.

להשלמת המראה של הבית מבצעים לאחר הליטוש גם מריחה של פוליש קריסטלי אשר מעניק הגנה על אבני האריחים מפני חדירת מים או נוזלים אחרים.

לקוחות רבים שלנו מבקשים אחת לכמה שנים לחדש את מראה הבית כיוון שעם הזמן המרצפות הופכת בעלות גוון כהה יותר מצבעם הטבעי והמגמה היא להותירם כפי שהיו. פעולות הליטוש שאנו מבצעים אצלם מחזירים עטרה ליושנה וכל המרצפות חוזרות לגוון המוכר ללקוחות וכל המרחב נקי ומבריק.

מכונת ליטוש יהלום

מכונה זו מזכירה את עבודת הליטוש הקפדנית של היהלומים, היא סורקת את האריחים המתאימים לליטוש מסוג זה בשתי וערב עד שהיא מסיימת את מלוא השטח. מדובר בטכנולוגיה חדשנית המבוצעת באופן מקצועי תוך שימוש בחומרי ניקיון ייעודיים כמו חומצת מלח ואחרים שנבחרו בקפידה רבה.

חשוב לוודא לפני תחילת העבודה כי האריחים הותקנו כראוי ולא קיימים בשכבה התחתונה מים כלואים העלולים לשבש את פעולת המכונה.

פעולת ליטוש של אריחים ישנים

האופנה חוזרת אחרי שנים רבות שוב ולכן כשמחדשים בתים וותיקים ונתקלים באריחים הישנים והמצוירים הקיימים בשלל צבעים אותנטיים, מחליטים בדרך כלל להשאיר אותם לאור יופיים והרושם הרב שהם מותירים לכל מי שנכנס לדירה.

עם השנים הצבעים איבדו מחיוניותם ולכן הפתרון הוא לבצע פעולת ליטוש. המכונה מסירה את שכבתם העליונה וחושפת כל אריח במלוא הדרו, בצבעיו הטבעיים ובשילוב יפהפה בין כל הגוונים היוצרים רצפה שנראית כמו יצירת אמנות.

בדרך זו מחדשים את הרצפה ומייתרים את הצורך ואת העלויות הגבוהות של הוצאת האריחים הישנים והתשתיות הקיימות. כל פעולה של ריצוף כרוכה בהוצאות כספיות גבוהות של רכישת החומר והעסקת הרצפים לאורך ימים.

אם אתם מעוניינים לבצע ליטוש של המרצפות בביתכם או במשרדכם, אנחנו כאן כדי לסייע לכם ולהפוך את נראות המשטחים לחדשים, נקיים ונוצצים אשר ישנו לחלוטין את המראה של המרחב.