תפריט

כל הסיבות להזמין חברת ניקיון על בסיס קבוע

דמיינו את הסיטואציה הבאה:

אתם מגיעים הביתה אחרי יום ארוך, גדוש במשימות, חפרו לכם בעבודה בלי הפסקה, הילדים כבר בבית עם סבא וסבתא שמחכה לכם עוד ערב ארוך ומאתגר של שיעורי בית, מקלחות, ארוחת ערב והשכבה… עד שתהיו אחרי מקלחת ותיכנסו למיטה, איך נאמר את זה בעדינות? יש עוד זמן. הבית הפוך, בלאגן, לכלוך בכל מקום, חול… בקיצור, לא כיף…

מנגד, דמיינו את הסיטואציה הזו:

אתם מגיעים הביתה אחרי יום ארוך אחרי שאספתם את הילדים וביחד אתם נכנסים הביתה. הכל מונח במקום. הרצפה מצוחצחת, השירותים והמקלחת נקיים, הכל מסודר, בקיצור, תענוג. הנה כל הסיבות להזמין חברת ניקיון על בסיס קבוע.

כי בינינו, למי יש זמן לנקות?

אנו חיים בעידן שבו כמות השעות שאנו מבלים מחוץ לבית גדולה כל כך, כך שאם אנחנו צריכים גם לדאוג לסדר ולניקיון בתוך הבית, זה תמיד יבוא על חשבון משהו אחר. לכן, ישראלים רבים מעדיפים להשקיע כסף בשירותי ניקיון על בסיס קבוע כדי לחסוך מעצמם את ההתעסקות הזו. בזמן הזה יש כל כך הרבה דברים שאנחנו יכולים לעשות ואם נפתח את הקלפים, בינינו הם הרבה יותר חשובים. בין אם זה זמן לעצמכם לעשות אימון, בין אם זה זמן לבלות אם הילדים, לצאת לדייט עם בן או בת הזוג, אתם כבר תחליטו כמובן אבל ניקיון זה משהו שבהחלט לוקח זמן.

ומה עם אנרגיה, כוח?

ניקיון של דירה או בית זו עבודה פיזית לא פשוטה בכלל. צריך להתכופף, לעלות לגובה כדי להגיע למקומות הגבוהים, להרים ולהזיז דברים כבדים כמו ספות ורהיטים, בקיצור זו לא עבודה קלה.

כי חברת ניקיון מנקה יסודי ולא משליכה הכל מתחת לשטיח 🙂

כשבוחרים לתת את האחריות לחברת ניקיון מקצועית אפשר להיות בטוחים שהניקיון אכן יתבצע בצורה הכי יסודית ומקצועית שאפשר, בלי לעגל פינות ובלי לטאטא את החול מתחת לשטיח:). ניקיון יסודי כולל בתוכו ניקיון של התריסים והחלונות, ניקיון של הארונות מבפנים כשצריך, ניקיון של האריחים, הקרמיקות והמשטחים בבית, בקיצור הכל כולל הכל.

כל הסיבות להזמין חברת ניקיון על בסיס קבוע

סדר וניקיון שווה זהב

כמו שכבר הזכרנו, להיכנס לבית נקי ומסודר אחרי יום עבודה ארוך זה באמת משהו ששווה לנו הרבה, גם מבחינה נפשית וגם מבחינת פיזית. זה מוריד מאיתנו מאין עול כזה כי בינינו, אין הרבה אנשים שאוהבים לנקות, למרות שמדובר בבית שלהם. אז מה אכפת לכם רק לנסות?

חברת צח שירותי פוליש וניקיון בעלת ניסיון רב בתחום של למעלה מ-20 שנה. נשמח לסייע לכם בתהליך הניקיון של הדירה או הבית בו אתם מתגוררים על בסיס קבוע. יש לנו סל רחב של שירותים לרבות ניקיון שירותים ומקלחונים, ניקיון מטבחים, ניקיון יסודי של ארונות, ניקיון חלונות ותריסים, ניקיון של פאנלים, כל סוגי הפוליש ועוד. בנוסף, אם תרצו אפשר גם לארגן ניקיון של הספות, המזרנים, הכסאות וכדומה…

אצלנו ניקיון זה ממש לא רק פעם בשנה או אחרי שיפוץ מסיבי אלא משהו שדורש תחזוקה שבועית ולכן אנו ממליצים על ניקיון לדירות, משרדים ובתים פרטיים על בסיס שבועי קבוע. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לצלצל למספר 1800-686867 או לחלופין להשאיר פניה אצלנו באתר ואנו נשמח לתת לכם מענה מלא על כל השאלות.