תפריט

שירותי ניקיון אמבטיות ומקלחונים

שירותי ניקיון אמבטיות ומקלחונים

לקוחות רבים מבקשים לבצע במסגרת פעולות הניקיון השוטפות בבית שירות ניקיון מיוחד ומוקפד בחדרי האמבטיה לאור החשיבות הרבה ההיגיינה והניקיון עבור כל משפחה, באזורים הללו בכל בית.

ניקוי יסודי של חדרי האמבטיה

בכל הגעה של צוותי שירותי ניקיון מתבצע חיטוי וניקיון יסודי בחדרי הרחצה כדי שיהיו היגייניים וראויים לשימוש תדיר על ידי בני הבית.

בשלב הראשון משתמשים בחומרים מסירי אבנית כדי להסיר עובש שהצטבר במיקומים שונים כמו בפינות האמבטיה, בחריצים בין האריחים או לאורכן של הדלתות במקלחונים. עקב השימוש ברחצה במים חמים, נוצרת בחדרי האמבטיה לחות גבוהה. המגמה היא לאוורר את המקום לאחר המקלחת אך מכיוון שזה לא תמיד קורה, הלחות יוצרת ריכוזי עובש. חשוב לנקות את כל המיקומים הללו כדי שהעובש לא יתפתח לפטריות. אין זה בריא לנשום את הרעלנים הללו ולכן הסרתם היא צורך בסיסי בכל חדר רחצה.

לאחר מכן מנקים באמצעות חומרי ניקיון וחיטוי את כל האריחים המודבקים על הקירות, אביזרים כמו מעמדים לשמפו, סבון ומברשות שיניים. בכל נקודה כזו מצטברים לכלוך, שאריות של סבון ועוד. לאחר קרצוף מסיבי הכול נותר נקי ומאפשר שימוש תכוף.

צוותי הניקיון מנקים את כל הפרזולים בדלת הכניסה לחדר האמבטיה והידיות על המקלחונים כיוון שאלו נקודות התורפה שעליהן מצטברים חיידקים שונים.

ארונות האמבטיה החדשים ממוקמים מעל הריצוף ולכן קל לנקות מתחתם וגם את כל שטחי הארונות, ניקוי החזיתות של הארונות, המגירות והפרזולים שבהם אוחזים לעתים קרובות.

מקרצפים את רצפת חדר האמבטיה תוך שימוש בחומרי ניקוי מעולים שאינם מחליקים כדי שלא ייפול אף אחד מבני הבית.

את המראות מנקים באמצעות חומר ייעודי לכך ולאחר מכן מנגבים במטלית ייחודית שאינה מותירה סיבים וכך המראות נקיות למשעי.

ניקיון של הכלים הסניטריים

את הכיור המלוכלך מנקים באמצעות מברשת עמידה וחומרי חיטוי כדי לסלק שאריות שנותרו כמו של משחת שיניים, שערות וכל לכלוך אחר. מנקים ביסודיות גם את משטחי השיש הממוקמים בצדי הכיור או מתחתיו כדי לייצור שטח נקי ומצוחצח.

האסלה זוכה לניקיון המוקפד ביותר על כל רבדיה כולל הניאגרה כך שכל השטח יהיה מחוטא כהלכה ולא יהיו כל שאריות.

את האמבטיה עצמה מנקים באמצעות מברשת כך שכל המשטח יהיה נקי ולא ייראו בו סימנים של פסי קו המים, סבון, שערות או כל לכלוך אחר.

גם הברזים הממוקמים ליד הכיור ובתוך המקלחונים צוברים עם הזמן לכלוך מהותי. מנקים אותם עם חומרי ניקוי וחיטוי בכל שטחם כולל ראשי המקלחת כך שתהיה זרימה קולחת של מים כשמתקלחים.

חדרי אמבטיה ריחניים

בתום הניקיון, מבקשים הלקוחות שלא יישארו בחדרי האמבטיה ריחות של חומרי חיטוי במיוחד אם מדובר חזקים כמו של אקונומיקה וחומרים אחרים שבוצע בהם שימוש רב.  הפתרון הוא התקנת מכשירי ריח איכותיים המפיצים ריחות לפי בחירת הלקוח בקצב שנקבע על ידו בכל פרק זמן. הריחות נישאים באוויר ויוצרים תחושה ואווירה נפלאה של ניקיון וטוהר בחדרי האמבטיה ובכל רחבי הבית.

שירותי ניקיון אמבטיות ומקלחונים

צוותי הניקיון מודעים לאחריות הרבה המוטלת על כתפיהם בנושא ניקיון של חדרי הרחצה על כל מרכיביהם ולכן חלק משמעותי מתוך הזמן של עבודת הניקיון בכל בית מוקדש לנושא זה. תחזוקה שוטפת של חדרי הרחצה ברמה גבוהה משאירה תנאי היגיינה מצוינים בכל בית.

המפקח בוחן בתום יום העבודה את הפעילות שבוצעה ואם אינה מושלמת, מתבצעת במקום זה עבודת ניקיון נוספת עד שהיא לשביעות רצונו.