תפריט

ניקיון דירה שכורה

כאשר אנחנו רוצים להשכיר דירה שבבעלותנו לשוכר ראשוני, פרט לכך שיש לא מעט דברים שעלינו לדאוג להם בכדי שהדירה אכן תושכר במהירות האפשרית, הניקיון של הדירה חשוב לא פחות. במאמר הבא נציג בפניכם כמה טיפים שיסייעו לכם להשאיר את הדירה שלכם מתוקתקת ומוכנה לשוכר הבא.

שלב ראשון – לפני שהשוכר הנוכחי עוזב דברו איתו

לפעמים לאנשים יש נטייה להשאיר מאחוריהם דברים, גם אם הם שלהם. לכן, כדי שתוכלו להקל על עצמכם בתהליך הניקיון, בקשו מהשוכר לא להשאיר אחריו דברים השייכים לו בין אם זה רהיטים (אלא אם כן יש לכם בהם צורך), מכשירי חשמל ישנים, בגדים, כלים וכדומה. אם הדירה תהיה מפונה אחרי שהשוכר הקיים יעזוב, יהיה לכם הרבה יותר קל לנקות אותה.

ניקיון דירה שכורה

שלב שני – בדקו מה אתם רוצים להשאיר ומה לזרוק

גם אחרי שהשוכר כבר פינה את הדירה, זה הזמן לבקר בה ולראות אולי יש דברים שאתם רוצים לפנות בכל זאת, אולי יש דברים שחסרים בדירה והייתם רוצים לשדרג כדי שיהיה לכם יותר קל להשכיר אותה. שוק הנדל“ן משתנה כל הזמן ולכן לפעמים, מספיק שהוספנו סלון או מיטה והנה כבר הסיכוי שלנו להשכיר את הדירה עולה פלאים.

שלב שלישי – הדירה מרוהטת? דאגו לנקות ולתחזק את הרהיטים

אם יש לכם מערכות ישיבה בדירה, רהיטים ישנים, מזרנים, זה בדיוק הזמן לבצע תחזוקה שלהם. מדובר בדברים שנוטים להתבלות עם הזמן, לצבור אבק, שיערות ולכלוך, לכן שווה וכדאי להשקיע בתחזוקה וניקיון שלהם, מה ששוב יגדיל את הסיכוי להשכיר את הדירה כמה שיותר מהר.

ניקיון דירה שכורה

ניקיון דירה שכורה – חברת ניקיון תעשה עבורכם את כל העבודה

בין אם השוכר שעוזב, משאיר אחריו דירה נקייה, ובין אם לא, כנראה שיש דברים שחייבים תחזוקה שוטפת. למשל, אחת לשנה מומלץ לבצע ניקיון יסודי של האריחים ושל הקרמיקות בחדרי האמבטיה והשירותים. אחת לשלושה חודשים חשוב לנקות בצורה יסודית את התריסים והחלונות, את הפאנלים, את הפינות הקטנות שאף אחד לא רואה. לכן, אנחנו ממליצים לפני שנכנס שוכר חדש לדירה, רכשו את שירותיה של חברת ניקיון מקצועית המתמחה בניקיון דירות שכורות.

תחשבו על זה… אם הייתם מגיעים לראות דירה שאתם רוצים להשכיר והיא הייתה נקייה ומסודרת, סביר להניח שהייתם מעדיפים אותה על פני דירה מלוכלכת ומבולגנת לא ככה?. לניקיון ולסדר יש השפעה מכרעת עבור מרבית האנשים ולכן גם אם לא מדובר עדיין בניקיון יסודי, מומלץ לפחות לנקות את הדירה בצורה בסיסית כדי שמי שבא לראות אותה יתרשם לטובה. 

חברת צח שירותי פוליש וניקיון בעלת ניסיון רב בתחום של למעלה מ-20 שנה. נשמח לסייע לכם בתהליך הניקיון של הדירה או הבית אותם אתם רוצים להשכיר לשוכר חיצוני. אנו מעניקים לקהל לקוחותנו לנו סל מגוון של שירותים לרבות ניקיון שירותים ומקלחונים, ניקיון מטבחים, ניקיון יסודי של ארונות, ניקיון חלונות ותריסים, ניקיון של פאנלים, כל סוגי הפוליש ועוד. בנוסף, אם תרצו אפשר גם לבצע ניקיון מקצועי ויסודי של הספות, המזרנים, הכסאות וכדומה…

אז כל מה שאתם צריכים לעשות הוא פשוט לצלצל למספר 1800-686867 או לחלופין להשאיר פניה אצלנו באתר ואנו נשמח לתת לכם מענה מלא על כל השאלות.